• Sor
  • Bence

Ikizler erkeği ile yengeç kadınının seks hayatı nasıl olur?

bu kombinasyonu yakalamıs olan var mı? evliliğinizden ya da cinsel hayatınızdan memnun musunuz?

En İyi Görüş

• baya ağlamaklı olur, ikiside aşırı duygusal :)

• ikizler mi duygusalmış :D

Erkekler Ne Diyor 13

• yay erkeği zenci gibi diyorlar ...-,-

• zıt kutuplar ikiside bambaşka şeylere deger verir. ikizler erkegi bir çok kızı aynı ıdare eder ama yengeç aileye önem verir bilemiyorum iyi şanslar derim.

• Duvardan duvara ımmh

• ikizler erkeği yengeç kadınını üzer, benden söylemesi.

• Walla ben ikizlerim, bir ara yengeç bir hatunla çıkacaktım, ama daha kafada anlaşamadık! yatakta hiç bilmiyom :)

• sexsin burcu mu olur hııaammmıınnaaaa

• Böyle burçlardan yola çıkmak saçma..Ama yinede cevap veriyim ikizler erkeğiyim yengeç kadar sıkıcı kızlarla daha tanışmadım daha doğrusu anlaşamadıklarım yengeç burçları annemle bile anlaşamıyorum.Her şeyde düzen,aşırı evcimenlik falan fistan sıkar beni.

• haftada bir 10 dk ön sevişmeli kadın erken boşalır erkek her pozisyonda boşalamaz. gsdgsglskdflsd bu ne saçma soru laaannn

• Yengeç hassas ve duygusaldır. İkizler ise biraz değişken ruh haline sahip olmakla beraber biraz bencildir. Bu da biz yengeçlere göre bir durum değildir. Bizim için her konuda paylaşım son derece önemlidir.

• İyi olmaz. Ben yengeç burcuyum. Yengeç kadınının,yengeç,balık ve akrep erkekleriyle sex hayatları çok iyi oluyor

• Kesinlikle iğrenç olur. İkizler iki kişi akrepte durmadan onları sokar :D

• en güzel seksi oğlak burcu yapıyormuş araştır

Kızlar Ne Diyor 2

• İkizler çapkın dışarıya dönük yengeç daha aileye önem verir içe dönüktür...iç dış derken yuvarlanır gidersiniz eksikliklerinizi birbiriniz tamamlar filan ...

• olur mu yani sence?

• Zıtlar birbirini çeker hava su anlaşır yani ...

• Ikizleri Allah düsmanima vermesin.

• ne alaka ya,burcu oysa karakteri zayıfmı düşmanına vermesinmiş.

• Insanlarin karekterlerine karismam sadece dengesizler ..

Yükleniyor...