• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşının evine gidince illa sevişmek zorunda mıyım?

Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor. Ben oraya gidersem illa bir ilişki yaşanmak zorunda mı? Yani sevişmeden uyunmuyor mu? Normal arkadaşlarımızda bizi evine çağırıyor gitmeyelim mi? Bir de hadi diyelim gittim hadi diyelim yattım "e bu işin olacağını biliyordun zaten ne bıdı bıdı yapıyorsun" kafası niye? Sorarım size.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yahu evine niye gideceksin ki madem o iş olmayacak?Yani evet kız tavrını koyarsa, sevgilisi de "insansa" bişey yaşanmaz.Peki sevgilisi insan değilse, insan görünümünde bir hayvan ise?(Ki kızlar ayrıldıklarında genelde eski erkek arkadaşlarına hayvan demeyi çok sever. Demekki çoğunun içinde hayvan bir yön vardır...)Yani o durumda başına herşey gelebilir. Evde yalnızsınız. Erkek fiziksel olarak daha güçlü. Seni istemediğin şeylere zorlayabilir. Kötü bir durum. Bağırıp çağırsan olay çıkar, polis gelir, ailen duyar, rezil olursun... Yapmasan iş işten geçecek... Tatlı dille, kısık sesle vaz geçirmeye çalışmaktan başka çaren kalmaz, oda tabiki bir engel teşkil etmez adam kafasına koymuşsa...Hele bir de "içki" işin içine girerse, alınan alkolün senin direncini zaten sıfırlayabilme ihtimali yüksektir. Hatta bazı bünyelerde kız içkiyi alınca ateşlenir. Kendisi azar, ister, kendine sahip olamaz...İçki olmasa bile yatalımda bişey yapmayalım sadece "sarılıp uyuyalım" hikayesine hiç hiç hiç kanma derim ayrıca. Normal zamanda öpüşen çiftler o durumdada öpüşür. Ne var bunda? Sonrada gerisi gelir. Gelmez mi?Bu yüzden bir erkeğin evine yalnız başına gidilmez. Kuraldır. Giden kız dışarıda iyi yiyişemediği için gidiyordur genelde. Erkekde bunu bildiğinden aklında bazı hayaller kurabilir ve o hayalleri uygulamaya çalışacaktır...Yani nereden baksan kötü bir durum. Onun için gitme derim. Ha ailesi ile tanışmak dışında.. (Not: Annemle tanıştırayım gelsene diye eve davet eden erkeklerde her zaman anneleri ile tanıştırmazlar. Anne ile tanışacağınızı sanarken "babayı" da bulabilirsinizz. Pek güvenmeyin derim. Kulağıma gelen olaylar oldu bu şekilde de.)Son söz olarak ; "devir kötü kolla .ötü" diyorum...

Erkekler Ne Diyor 8

• ayda bir evine gidiyorsan bunu demesi normal.

• Böyle bir kural yok da sen istemiyorsan sevişmek zorunda değilsin. Zaten eve gelipte sevişmek isteyen insan kendini belli eder. Sen böyle bir durum içine girmezsen nasıl sevişme olsun ki. Valla sevdiğim kişi sevişmek istemiyorsa ne ilişkiye girerim ne sevişirim. ama seviyorsam gündelik ilişki ise beklenti halinde olurum.

• :)))

• istemezsen kimse sana zorla bir şey yaptıramaz. hatanın büyüğü sende...

• sen böyle "gizli kullanıcı" kafasına girip takılırsan daha çok böyle gereksiz sorular sorarsın baby

• O adam o memeleri görecek. Ders çalışmaya da çağırsa, romantik bir yemeğe de davet etse, "Barkın'la Burcu da gelecek, hep birlikte tabu falan oynarız." da dese. Amaç bu. Kötü bir niyeti yok bence.

• seni evine çağırıyorsa git evde kimse yoksa durma illahi ilişkiye girmek istiyorsa göster ama elletme :))

• çok kötüsün hacı :))

• yatiya gidersen sonuna kadar olmasa da baska durumlar olmasi olasi. atesle barut yanyana sakin durmaz pek... gunduz bilinen saatte, baskalarinin da haberi oldugunda ve guvendigin insanlarin evine git. belli ki sevgilini ne tam taniyorsun ne guveniyorsun . kac aydir birliktesiniz ki?

• tam tanımıyorum tabi5 ay oldu. bazı şeyler olur olur da yatmak zorunda mısın ki. yatmayan durulmuyor mu?

• Öncekileri Göster
    • o zaman net söylemeli şimdi bu geçle anlaştık biz birlikte kalcaz ders falan da yapılcak ama istemedğimi belli ettm oyle bişleyti ertsi gun mırın kırın suan kendisine ulaşılmıyuo bile:S

• haha yahu emin misin ders calisacaginizdan :D

Kızlar Ne Diyor 11

• İlla bişeyler olması gerekmez ama her gittiğinde ya da birlikte olduğunuzda bişeyler oluyorsa seni ne zaman gorse zaten bişeyler yapmak ister bu da zamanlar sevgili olmaktan çok seks partneri yapar seni

• senden karşılık görmesse böyle bir şeye kalkışmaz zaten

• canım ya ne oldu senın su erkek ark. olayın merak ettım sımdı sonuc nedır?

• bence hiç bi türlü bi erkeğin evine çok ciddi olmamak ve zorunlu kalmadığın özel günler haricinde gitmemen gerekir.çünkü genellikle seni eve çağıran erkek eğer çok güvenmediğin ve az müddette tanıdığın bi erkekse kesinlikle altında başka bişey vardır..gitmediğin hayır demeyi bildiğin sürece ippler senin elindedir dilediğini yaptıraabilirsin ne sevişmek zorundasın ne öpüşmek nede başka birşeyy

• alla sen beni de çagırıyor ben niye gitmiyom senin ki can da benimki patlican mı

• ne alaka ya evine gittin diye.. illa yatağına mı girmek zorundasın.. hiç gülesim yoktu valla canım ya .. çok saçma sen istemedikten sonra hiç birşey olmaz...zorla birşey yapmaya kalkarsa indir kafasına bıkere bak o zaman sana yaklaşıyor mu bir daha =)=)

• farz degil ki sevismen ;))sevgilin hayvan gozu donmusun teki degilse zorla bisey yaptirmaz herhalde ;D

• sılayı çok dinlemeyin evdeyken yoksa cidden sevişmeden uyuyamazsınız:)sevgilinle ne zamandır berabersin bilmiyorum ama yatmak istemezsen yatmazsın yanı bu senin kararın illede evine gittim yatmak zorundayım diye birşey yok ama kardeş kardeşte oturabilceğinizi sanmıyorum ucundan kıyısından mutlaka bişeyler yaşanır bu işin olcağını biliyodun ne bidi bidi yapıyosun denmemesi için evine giderken tavrını köy benden ne bekliyosun diye sor beklentilerine göre cevap verirsin yani bu durumu önceden konuşmak iyidir çünkü oluruna bırakırsanız o an harbiden olur olmaz şeylere hazır ol derim

• tavrımı koydum belli etim suan kendisine ulaşamıyorum :D

• Öncekileri Göster
    • tamam plan hoşuma gitti :D saf kız ayakları :D

• her zaman iyidir :) saf kizdan daha cok tatli dil fena etkili... ben ki o kadar kadinlari tanidim derim, su anki sevgilim bir sekilde kendi dedigine getirtiyor beni ve bunu caktirmadan yapiyor :D dir dir trip yoktur ama bir bakmisim onun istedigi olmus...

• tepkini koymalısın bence

• bnimde öyle oluyor ama farketmez güzel oluyor

• yoo istemessen olmaz ama büyük ihtimalle hazırlıklı ol yakınlaşma olucak çünkü

Yükleniyor...