Erkek arkadaşının evine gidince illa sevişmek zorunda mıyım?

Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor. Ben oraya gidersem illa bir ilişki yaşanmak zorunda mı? Yani sevişmeden uyunmuyor mu? Normal arkadaşlarımızda... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu evine niye gideceksin ki madem o iş olmayacak?

Yani evet kız tavrını koyarsa, sevgilisi de "insansa" bişey yaşanmaz.

Peki sevgilisi insan değilse, insan görünümünde bir hayvan ise?

(Ki kızlar ayrıldıklarında genelde eski erkek arkadaşlarına hayvan demeyi çok sever. Demekki çoğunun içinde hayvan bir yön vardır...)

Yani o durumda başına herşey gelebilir. Evde yalnızsınız. Erkek fiziksel olarak daha güçlü. Seni istemediğin şeylere zorlayabilir. Kötü bir durum. Bağırıp çağırsan olay çıkar, polis gelir, ailen duyar, rezil olursun... Yapmasan iş işten geçecek... Tatlı dille, kısık sesle vaz geçirmeye çalışmaktan başka çaren kalmaz, oda tabiki bir engel teşkil etmez adam kafasına koymuşsa...

Hele bir de "içki" işin içine girerse, alınan alkolün senin direncini zaten sıfırlayabilme ihtimali yüksektir. Hatta bazı bünyelerde kız içkiyi alınca ateşlenir. Kendisi azar, ister, kendine sahip olamaz...

İçki olmasa bile yatalımda bişey yapmayalım sadece "sarılıp uyuyalım" hikayesine hiç hiç hiç kanma derim ayrıca. Normal zamanda öpüşen çiftler o durumdada öpüşür. Ne var bunda? Sonrada gerisi gelir. Gelmez mi?

Bu yüzden bir erkeğin evine yalnız başına gidilmez. Kuraldır. Giden kız dışarıda iyi yiyişemediği için gidiyordur genelde. Erkekde bunu bildiğinden aklında bazı hayaller kurabilir ve o hayalleri uygulamaya çalışacaktır...

Yani nereden baksan kötü bir durum. Onun için gitme derim. Ha ailesi ile tanışmak dışında.. (Not: Annemle tanıştırayım gelsene diye eve davet eden erkeklerde her zaman anneleri ile tanıştırmazlar. Anne ile tanışacağınızı sanarken "babayı" da bulabilirsinizz. Pek güvenmeyin derim. Kulağıma gelen olaylar oldu bu şekilde de.)

Son söz olarak ; "devir kötü kolla .ötü" diyorum...