Erkekler yatmakta zayıf mı yoksa balık etli kadını mı tercih ederler?

erkeklerin genelde sevişmek istedikleri kadın zayıfmı yoksa balık etlimi olmalı

Güncellemeler:
erkeklerin genel yorumlarına bakarsak balık etli olsun demiş ama her erkek yanında zayıf kız olsun istiyor nasıl olacak bu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• konuya şöyle bi açıklık getiriyim ben her türlüsüyle yattım ama şişman bi kızın verdiği hazı hiçbiri vermedi neden şişmanlar kimse onlarla yatmadığı için daha azgın oluyolar buldularmı birinide patlama yaşıyolar o yüzden şişman kıza yatak güzeli zayıf kıza sokak güzeli denir..

• son yazdığını duymamıştım hiç ama güzel açıklamışsın +1

• ;)

Erkekler Ne Diyor 53

• balık etli..

• zayıf olsun :)

• zayıf

• balık etli olsun KIŞLIK olsun :D

• balıketli olursa iyi olur :D

• en aşağı 120 kilo olmalı

• balık etli kesinlike ama balıgın cinsi balinaya calmadan :)

• zayıfların kemikleri batıyor , biraz toplu olacak.

• kadın dediğin zarif olur ne yapıyım şişman kadını un çuvalı gibi yatakta yılan gibi olmalı şişman bi kadını düşünsene ne pozisyon sıkıntısı bile olabilir .

• 35- 40 beden arası

• kesinlikle balık etli bitiorm etli butlu kızlara

• balık etli kadın. zayıf kızlar çok itici:;)

• balığın kilosu kaça haberin var mı senin? link

• zamanınan göre değişir eğer 2 günde bir sex yapıyorsa temiz hoş kokulu pürüzsüz kadın ister 1 haftada bir ilişkye giriyorsa temiz ve hoş kokulu olmalı eğer 1 ayda bir ise kokuyo geçtik temiz olması yeter 3 ayda 1 ise hafif kiloluda olabilir diğerleri önemsiz eğer 6 ayda 1 ise kilolu ve kıllı olması sorun değil yılda 1 ise hiç bir şey fark etmez üçgeni olsun yeter 1 dan uzun süre geçmiş ise anımrması bile yetebiliyor :))

• bayılacam şimdi cevaba bak püf

• kalbi atsın yeter gerisi sorun degil..:D:D

• Diri olacak.

• yazın zayıf, kışın kilolu olmalı yani yazlık ve kışlık olması en makbulu

• balık et favorim ama löp löp et biçiminde değil kıvamında

• hürrem sultan olsun

• Ortama göre değişir sobalı bir evse ısınma amaçlı balık etli iyi gider yok kombi falan tas tamamsa delik olsunda ne önemi var gerisinin:):):)

• klasik ''NEFES ALSA YETER''

• tipi güzel olsun zayıf balık etlı farketmez

• balik etli olacak elini dolduracak zayif hic sevmem o ne tahtaya vururgibi

• kesinlikle balık etli kızlar hatta olgun bayanlar

• balık etlii iri popolu olacak arkadaş daş gibi olacak :D

• :D

• normal olsun

• ben genelde zayıf olsun isterim ama canım bazende balık etli istiyor

• tabıkı balık etlı ve genelde vajınal bolge dar oluyor balık etlılerde

• ooo baya bilgiliyiz anlaşılan

• yazın yatıyosan zayıf olacak, eğer kışsa mevsim balık etli, kutuplarda yaşıyosan obez :D

• Tabikide balık etli :)

• ayak bilekleri ince olsun yeter

• ince belli olsun yeter

• genel olarak sormuşsunuz genel olarak cevaplamak gerekir ise, o her erkeğin görüşüne göre değişir...

• balık et derim :D yatarken yani ekstra yorgan misali :P

• balık etli kadınla (ki o kesin şişmandır ) misyoner ve doggy styledan öte gidemezsiniz

• her ikiside...

• yuvarlak hatları olan kadınları tercih ederim ben ... mesela monica , adriana , giselle , pelin batu , onlarda beni tercih etse dünya ne güzel olacak

• kesinlikle zayıf olan...sevgili hanımlar kilonun hayatımızda hiç yeri yok bunu anlayın artık...

• Balık etli tabiki.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

• nefes alınca yetiyodu hani?:(

• kız bulursak o :D yani ideal yada hayalimizdeki :D

• Kadın olsunda bunlar ıcın farketmez :)

• :) aylavyu

• Lanet olsun :) bilsem sen yazacaktın yazmazdım konuya bısey

• duygu ve düşüncelerimizin sesisiin yeğeen :D

• hepsi zevksiz

• ilginç bir cevap verdin nedenini merak ettim şimdi

• erkeklere kadın olsunda...

• aynen öyle

• balık et kilolu demek değildir önce bunu kavra ... balık et demek zayıftan dolgun demek bence erkeklerimiz zayıf kız değil toplu ne zayıf ne kilolu balık etli kızları tercih ediyorlar

• ben balık etliyim ama kilolu değilim senin kadar aklımız var düşünebiliyoruz yani.yaran varda gocunuyosun gibi bir halin var sinirlendiğine göre

• Öncekileri Göster
    • ozaman ben yanlış yorumladım pardon

• Türk erkeklerinin geneli şişko ondandır

• Erkeklerin "balık etli" tabir ettikleri kadınlar genelde en fazla 36 beden oluyolar. 36 bedeni geçtiklerin batlı etliyi geçip kilolu, şişko, iri, baya iri ve ayı olarak katmanları ayrılıyolar. onlar için zayıf sadece 34 beden. Bazen 38 bedenede balık etli dedikleri oluyo ama onlarda istisna oluyolar. Çok mu abarttım bilmiyorum ama çevremde tanıdıklarım ve duyduklarım hep böyle :)

• :))

• ++

• Ortası

• bunlar için nefes alsın yeter bırde hastasıyızz dede dıyolar demı:))

• +1 ddd:

• :D:D

• nefes alsın yeter diyenler ile çok mu zaman geçirdin ne ettin bu yorumu çıkardın :P

• ele geleni tercih ediyolar.

Yükleniyor...