• Sor
  • Bence

İnsan+hayvan=? ne çıkabilir ki bundan yahu :S

Arkadaşlar hep haberlerde duyuyoruz gazetelerde okuyoruz internetten bakıyoruz ve gördüğüm garipsediğim birşeyi paylaşmak istiyorum sizlerle.ya abi... Daha Fazla

Güncellemeler:
yahu yarı hayvan yarı innsan olayı fake dir belki ama hayvanlara tecavüz ediyo insanlar bu bi gerçek :S

En İyi Görüş

• Oldu olacak pitonla evlensin. Hatta zenci piton olsun daha doyurucu olur :DDünyanın çivisi çıktı ya. Yerine sokacak usta aranıyor...Bide eşşekdi, tavuktu... Ne manyaklıklar var ya. Kaç paraysa ben vereyim gitsin genel eve, yeterki haberlerini duymayayım diyorum bazan...Dur dur bak bomba geliyor, yarılma garantili! link

• Esra Ceyhanın yüz ifadeleride de ayrıca dikkat etmek gerek. Şekilden şekile giriyor. :D Puhahaha

• TAVUK MUUU? :S ay yok beeehh...!

Erkekler Ne Diyor 17

• Yalan onlar ya kandırıkçılık yapıyorlar aydın doğana haber lazım 40 sayfanın 35 i uydurma zaten

• Bunlar zor ya. Atıyorlar.Gereksiz milletin aagzı acılsın da " aaaa bak bak bak tüfüüüü" desin de gündem garipleşsin diye.

• ya çok gerçekçi ama :D ben inandım valla kızın kobrayı sevişini görceksin he kobrada memnun halinden bişey yapmıyo Allahtan :)

• Öncekileri Göster
    • Eşşeğe de makyaj iyi gider diye düşünüyordur adam

• en azından birşeye benzer diyodur :D

• kafası olupta beyni olmayan düşünce yoksunu olan insanlarn hayvanlrdan farkı yok zaten görmemzlkten geliniz aklıselim yerinde olan insan bu tür işlere bulaşmaz...

• kesinlikleeee

• hiç böyle bir durum görmedim ve yaşamadım duymadım bile çok yanlış şeyler bunlar

• bencede :S

• en doğrusuda bu

• asparagas haberler bunlar...:)

• sanmam yav bildiğin poz bile vermişler yan yana eşeğe duvak takmışlar :D eşekgülün suçu ne?

• ahahaha::)

• :)) daha çok şehir efsanesi gibi duruyor bunlar.. ama gercekten garip...

• olaya bak yaa adamlar neler düşünmüş...

• düşünmeyide geçmiş uygulamışlar

• unut gitsin fazla takılı kalma bence

• hiçbir şey çıkmaz. onlar sadece bilimkurgu filmlerinde olur.

• sorunun devamını oku :)

• onları bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastenesine yatırmak gerek.
      birde japonyada adamın biri oyun karakteri ile evlenmişti. adamın hükümet imzalı evlilik cüzdanı var :O

• yok artıkkk :S şaka gibi..

• daha neler :S

• vallahi :S

• fake.

• insan+hayvan diye birşey yoktur. hayvan+hayvan vardır. ziraa o kişinin insan olduğundan şüphe duyulur. görüldüğü yerde linç edilir.

• O değil de linke tıklayınca açılan sayfada yarı at yarı zenci bir adam gördüm. Kapattım sonra hemen. Öyle kombinasyon mu olur.

• gördüğün gibi oluyomuş :D:D hem öyle deme yakışıklı at adamlarda var :D

• Öncekileri Göster
    • Evet Ada, gel biz kapatalım bu konuyu :) Ciddiye alma böyle şeyleri. Hayvanlarla ilişkiye girenler de insan değil zaten, ne olduklarını bilmiyoruz.

• mutasyon bence onlar insana benzeyen hayvanlar :))

• Sahte sanırım hepsi. Hayvanla cinsel ilişki :S gerçekten mide bulandırıcı

• ne diyosun midem alt üst oldu ve yemek yiyemiyorum kurucam kalcam bunlar yüzünden :S

• böyle bir şeyi yaşamış olmak ! nasıl bir sorudur...

• :D:D:D o biraz şakasına tabi de baksana yaşayanlar varmış

• Öncekileri Göster
    • :D:D haha :D koyunada tecavüz etseler kurban bayramında koyun kesmicenmi? :D kavurma yemicenmi?

• yok biz 6 7 kişi danaya giriyoz :)))

• insan+hayvan dogal yollardan ciftlesse bile cenin olusmaz... birazcil biyoloji ogrenelim. psikolojileri de sorunlu insana aittir. hayvanlari gec, esya seviciler bile var

• bunu biliyordum yani hayvanla insanın birleşmesinden bi canlı oluşamayacağını iyikide oluşamıyo vallahi baksana oluşsa neler neler çıkardı artık :S yalnız demek istediğim bunlar delimi bunu merak ediyorum bi hayvanla evlenilirmi ya.eşya sevip eşyaylamı evleniyorlar yok artık

• Öncekileri Göster
    • evet var, damacanaya... yorumsuz

• bunlara inanma :D hepsinin asparagas olduug cikti ortaya. doga kanunlarina aykiri zaten

Kızlar Ne Diyor 6

• şahıt olmamız sadece bırılerının anlattıgı kadar yada okudugumuz kadar . Bır hayvanla bırlıkte olan kı bırlıkte olmaz o tecavuz sayılır. Tecavuz edende sapıktır.. Çocuklara ve hayvanlara cınsel ıstımar demek hafıf kalıyor bence dırekt tecavuzdur.. En buyuk cezaları hak eder bunlar ..İdam cezası kaldırılmamalı ve bu ınsanlara kesınlıkle uygulansa hak yerını bulur.Genetık olarak bır hayvanla bır ınsanın bırlesmesınden bır döllenme olmaz.. Ama bu olmuyor dıye labarotuarlarda geneyık yapıları bozupda bu tur denemeler yapılmıyor degıldır.

• yav insan duruken 8 milyare böl ikiye 4 ne diye hayvana töbe töbe carlos ancelotti oldum sinirden spageetti de futböyle tutti frutti iimportante

• kendinden karsılk beklemeyecek bir varlığa karşılıksız sevgi veriyor. erkekler atlarına ve arabalarına aşık olurlar.

• ben de otomobilim ve piyanoma asigim, ama gidip de ne evleniyorum ne sevisiyorum onlarla

• Öncekileri Göster
    • afedersin de genelliyorsun sen, kadini mal gorduk hemen değil mi erkegiz ya... o yuzden ha esek ha kadin ... insanin birisini arzulamasi ile bir esyaya vb olan tutkusu farklidir. kadinlarda ayakkabilari sever genelde ama daha sevisenini gormedim.

• bence senle anlasamıyoruz su anda. anlatmak istedigim bu degil. sadece eşekle evleniyor olmasında mantık tabiki yok ama aşık olabilir demeye calisiyorum.

• Nerde gördün ya? Link nerde, ömrü hayatımda duymadım evleneni barklananı

• ahırda yasayacaklar..tüm masraflar erkek tarafına aitmis

• Öncekileri Göster
    • Hiç duymadım ama ben hayvanlara yapılan bu işkencelere ölümüne karşıyım. Küçük organları yerine beyinleri yönetsin hayatlarını bazı kendi bilmez adamların

• bencede :S:S ıyykkk tavuğa bile tecavüz eden varmış ya yuh diyorum :S

• o ne ya olmaz öyle şey

• atla eşşek de çocuk yapabiliyosa insanla eşşekte evlenir çocuk yapar canım :D

• hayır Allah öyle bi yaratmışki hayvanla insan çocuk yapamaz :))

• Öncekileri Göster
    • yarı insan yarı balık
      ...köpek
      ...yılan falan yaz bulursun işte..gerçekten de dünyanın çivisi çıktı

• gerçekten yazmaya korkuyorum umarım midem kaldırır:S

Yükleniyor...