İnsan+hayvan=? ne çıkabilir ki bundan yahu :S

Arkadaşlar hep haberlerde duyuyoruz gazetelerde okuyoruz internetten bakıyoruz ve gördüğüm garipsediğim birşeyi paylaşmak istiyorum sizlerle.ya abi bi insan bi hayvanla evlenir mi ya? evlenince napçak onlar :S düşünmek bile istemiyorumda.. ya tecavüz ettiği eşekle evlenen adammı dersin bir kobra yılanı hayatını kurtardı diye ona aşık olup onla evlenen kız mı dersin bu ne yahu? dünyanın cılkını çıkardılar iyice.hadi adam eşek zaten eşeğe edebiliyosa pek sorun çıkmazda :S kız kobra yok yok delirmiş bunlar vallaha deli bunlar yaa.sizce nasıl bir düşüncedeler ya da nasıl bir psikolojiyle böyle şeyler yapıyorlar? aranızda bu durumu yaşamış ya da şahit olmuş birileri var mı? :S

Güncellemeler:
yahu yarı hayvan yarı innsan olayı fake dir belki ama hayvanlara tecavüz ediyo insanlar bu bi gerçek :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oldu olacak pitonla evlensin. Hatta zenci piton olsun daha doyurucu olur :DDünyanın çivisi çıktı ya. Yerine sokacak usta aranıyor...Bide eşşekdi, tavuktu... Ne manyaklıklar var ya. Kaç paraysa ben vereyim gitsin genel eve, yeterki haberlerini duymayayım diyorum bazan...Dur dur bak bomba geliyor, yarılma garantili! link

• TAVUK MUUU? :S ay yok beeehh...!

• Esra Ceyhanın yüz ifadeleride de ayrıca dikkat etmek gerek. Şekilden şekile giriyor. :D Puhahaha

Erkekler Ne Diyor 16

• insan+hayvan diye birşey yoktur. hayvan+hayvan vardır. ziraa o kişinin insan olduğundan şüphe duyulur. görüldüğü yerde linç edilir.

• :)) daha çok şehir efsanesi gibi duruyor bunlar.. ama gercekten garip...

• olaya bak yaa adamlar neler düşünmüş...

• düşünmeyide geçmiş uygulamışlar

• O değil de linke tıklayınca açılan sayfada yarı at yarı zenci bir adam gördüm. Kapattım sonra hemen. Öyle kombinasyon mu olur.

• mutasyon bence onlar insana benzeyen hayvanlar :))

• Evet Ada, gel biz kapatalım bu konuyu :) Ciddiye alma böyle şeyleri. Hayvanlarla ilişkiye girenler de insan değil zaten, ne olduklarını bilmiyoruz.

• hangisi at kadınmı at adammı :D

• Öncekileri Göster
  • kafası olupta beyni olmayan düşünce yoksunu olan insanlarn hayvanlrdan farkı yok zaten görmemzlkten geliniz aklıselim yerinde olan insan bu tür işlere bulaşmaz...

• kesinlikleeee

• Sahte sanırım hepsi. Hayvanla cinsel ilişki :S gerçekten mide bulandırıcı

• ne diyosun midem alt üst oldu ve yemek yiyemiyorum kurucam kalcam bunlar yüzünden :S

• fake.

• Yalan onlar ya kandırıkçılık yapıyorlar aydın doğana haber lazım 40 sayfanın 35 i uydurma zaten

• unut gitsin fazla takılı kalma bence

• hiçbir şey çıkmaz. onlar sadece bilimkurgu filmlerinde olur.

• yok artıkkk :S şaka gibi..

• onları bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastenesine yatırmak gerek.
      birde japonyada adamın biri oyun karakteri ile evlenmişti. adamın hükümet imzalı evlilik cüzdanı var :O

• sorunun devamını oku :)

• böyle bir şeyi yaşamış olmak ! nasıl bir sorudur...

• yok biz 6 7 kişi danaya giriyoz :)))

• :D:D haha :D koyunada tecavüz etseler kurban bayramında koyun kesmicenmi? :D kavurma yemicenmi?

• tavuk,tecavüz,iğrenç ötesi,tavuk yemeceğim şu dakikadan sonra :)

• Öncekileri Göster
  • hiç böyle bir durum görmedim ve yaşamadım duymadım bile çok yanlış şeyler bunlar

• en doğrusuda bu

• bencede :S

• insan+hayvan dogal yollardan ciftlesse bile cenin olusmaz... birazcil biyoloji ogrenelim. psikolojileri de sorunlu insana aittir. hayvanlari gec, esya seviciler bile var

• bunlara inanma :D hepsinin asparagas olduug cikti ortaya. doga kanunlarina aykiri zaten

• evet var, damacanaya... yorumsuz

• iki keresinde iki şey duymuştum biri damacanaya tecavüz eden adam diğeri hırsızlık için girdiği mağazada çıplak vitrin mankenlerini görüp tecavüz eden adam

• Öncekileri Göster
  • daha neler :S

• vallahi :S

• Bunlar zor ya. Atıyorlar.Gereksiz milletin aagzı acılsın da " aaaa bak bak bak tüfüüüü" desin de gündem garipleşsin diye.

• en azından birşeye benzer diyodur :D

• Eşşeğe de makyaj iyi gider diye düşünüyordur adam

• kız daha 12 yaşında :D onu da geçtim eşeğe tecavüz ettiği için evlenmek zorunda kalan adama ne demeli? eşekle evlenecek artık geceleri ahıra gider töbe töbeeeee

• Öncekileri Göster
  • asparagas haberler bunlar...:)

• ahahaha::)

• sanmam yav bildiğin poz bile vermişler yan yana eşeğe duvak takmışlar :D eşekgülün suçu ne?

Kızlar Ne Diyor 6

• o ne ya olmaz öyle şey

• yav insan duruken 8 milyare böl ikiye 4 ne diye hayvana töbe töbe carlos ancelotti oldum sinirden spageetti de futböyle tutti frutti iimportante

• şahıt olmamız sadece bırılerının anlattıgı kadar yada okudugumuz kadar . Bır hayvanla bırlıkte olan kı bırlıkte olmaz o tecavuz sayılır. Tecavuz edende sapıktır.. Çocuklara ve hayvanlara cınsel ıstımar demek hafıf kalıyor bence dırekt tecavuzdur.. En buyuk cezaları hak eder bunlar ..İdam cezası kaldırılmamalı ve bu ınsanlara kesınlıkle uygulansa hak yerını bulur.Genetık olarak bır hayvanla bır ınsanın bırlesmesınden bır döllenme olmaz.. Ama bu olmuyor dıye labarotuarlarda geneyık yapıları bozupda bu tur denemeler yapılmıyor degıldır.

• atla eşşek de çocuk yapabiliyosa insanla eşşekte evlenir çocuk yapar canım :D

• gerçekten yazmaya korkuyorum umarım midem kaldırır:S

• yarı insan yarı balık
      ...köpek
      ...yılan falan yaz bulursun işte..gerçekten de dünyanın çivisi çıktı

• ıyyy lütfen link atarmısın :S:S:S:S:S:S gizlisin nasılsa insanlar görsün ibretlik aykkk bence o fake dir yaaaa :S

• Öncekileri Göster
  • kendinden karsılk beklemeyecek bir varlığa karşılıksız sevgi veriyor. erkekler atlarına ve arabalarına aşık olurlar.

• bence senle anlasamıyoruz su anda. anlatmak istedigim bu degil. sadece eşekle evleniyor olmasında mantık tabiki yok ama aşık olabilir demeye calisiyorum.

• afedersin de genelliyorsun sen, kadini mal gorduk hemen değil mi erkegiz ya... o yuzden ha esek ha kadin ... insanin birisini arzulamasi ile bir esyaya vb olan tutkusu farklidir. kadinlarda ayakkabilari sever genelde ama daha sevisenini gormedim.

• :D:D:D

• Öncekileri Göster
  • Nerde gördün ya? Link nerde, ömrü hayatımda duymadım evleneni barklananı

• bencede :S:S ıyykkk tavuğa bile tecavüz eden varmış ya yuh diyorum :S

• Hiç duymadım ama ben hayvanlara yapılan bu işkencelere ölümüne karşıyım. Küçük organları yerine beyinleri yönetsin hayatlarını bazı kendi bilmez adamların

• ahaha :D aynen masraflar erkek tarafına ait eşeğe de ruj sürmüşler likit çekmişler gözlerine maşallah eşek gözlü gelin böylesi yok biraz kıllı ama idare etçek artık :D ya böyle çok haber görmüştüm aklıma geldi yazayım dedim ama du buluop linkini güncellemeye atayım :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...