Bir kiz size yakin otursa çok yakin bilgisayarda ya da birlikte bir şeyler yapıyorsunuz diyelim cinsel olarak... ?

Cinsel olarak birşey hissedermisiniz?
Çok yakinsiniz başinizi kaldirdinizda göz göze geliyorsunuz? Ben o kişile öyle olunca sıcak basıyor bilmiyorum istiyorum onu acaba oda öylemidir? Öylede olsa olmazki aramizda birşey.. ama merak

0|1
214

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Isyerinde aklina gelir ama olmamasi lazim iayerinde felakwt dedikoducular var sonu iyi degil isleri tehlikeye girer isi kaybederler bir anlik heyecan icin bosverin boyle seyleri isinize bakin kizlar anlar kadinlarda hissederler uzaklasirlar o turluinsanlardan ama menfaatleri icin sesini cikarmayanda olur acik verir konusmasiyla firikikleri ile erkek anlar

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• olur da olmaz da.. öncesinde aranızda bir cekim veya ona karşı bir hoslantin varsa her yakınlaşmada doğal olarak böyle şeyler geçebilir akıldan.. ama normal sıradan bir iş arkadaşı ile yan yana oturup bilgisayarda biseyler yaparken seks düşünmek sapikliktir ya.. bilemedim şimdi bana uzak bir düşünce

1|1
    0|0
    • 3gün

Ok bir hoşlantı var ondan

• 3gün

Ya git hhhhh ben bu adamamı kaldım evlenmiş boşanmış yaşlı başlı ama yani öff şeytan yok mu bide adamla başka memlekete gidip 2 gece orda kalmalımışım iş için bizimkiler izin vermiyor yanlız erkeklerle başka şehirde kalmama yani gelemicemi bildi ve gel sende iş bu gitmeliyiz diyor

• 3gün

Sen sakın o adamla bas başa kalma :)

• arzu oluşur heyecanlanırsın

0|0
    0|0
    • Evet aynen arzu heycan basıyor adam benden daha büyük yaşi birde

• olabilr sen olgunlardan hoşlanırsın demek

• Valla ben cildiriyorum.😃

0|0
    0|0
  • ederim, zikim kalkar

0|0
    0|0
  • Ateş ile barut durmaz tabii

0|0
    0|0
  • Dayanamam :)

0|0
    0|0
  • olabilir bakışlarda etkiliyse erekte bile eder

0|0
    0|0
  • Yakın oturma ile bişey olmaz
    Temas olmalı :))

0|0
    0|0
  • Olur tabiki cinsellik

0|0
    0|0
    • Anlamadin sorudan sen erkek olarak içinde o kizi istermisin.. ben her erkek için değilde biri var onun yaninda oturdumda çok yakınlaşiyoruz ve cinsellik geçiyor aklimdan

• Bu normal bisey erkeginde aklinda geciyodur mubakkak

• cinsel olarak bir şey hissederim ve hissettim de.

0|0
    0|0
  • Meraktan gelir demiş atalarımız dimi canım .

0|0
    0|0
  • giydiği şeylere ve kokuya bağlı

1|0
    0|0
  • Olur bende hatta ulan şimdi vajinayla şeyimin arasında 20-25 cm var diye düşünürüm 😛😛

0|0
    0|0
    • Uuu okadarmı. .. her kizami yoksa beğendin kizami

• Ne anlamadım

• Yani beğendiğim kıza diyelim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...