İlk ilişkide erkeğin nasıl anlaşılır ilk olduğu?

hadi kızlık var ilk kez yapıtığını anlıyorsunuz o bile tam anlaşılmıyor artık neyse benim sorum bir erkeğin ilk kez ilişkiye girmesi nasıl anlaşılır peki

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Deliği senin yardımınla bulur. Erken boşalır diyenler yanılıyor. Bir erkek yıllarca birileriyle yatsın. Sonra biraz ara versin gene erken boşalmaya nedne olur ya da dönemsel olarak azgın anına denk gelirsen gene erken boşalır. Heyecandan da anlayabilirsin ama en büyük etken dediğim gibi giriş yolunu biraz tutturmada problem yaşar, kızarır ve fazla biyerinle ilgilenmez gidip gelip boşalmaya bakar. Ama çok kez yatan biri artık senin vücudunla da ilgilenir. Eli sağda solda dolaşır hatta ileriye giderek değişik pozisyonlar denemeye kalkar. ilk olsa pozisyon seçme lüksünü pek kendinde bulamaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• ilk ilişkide erken boşalabilir. hareketlerinden belli olur

• vaginaya bakıp ahh bu nedir ya yeni görüyorum diyorsa uzun uzun inceliyorsa o ilk kez ilişkiye giriyordur:)))))))))

• seni çıplak gördüğü an bayılırsa :D

• Erken boşalır. Heyecanlı olur. Zaten heyecandan boşalır.

• Kan gelirse ilktir askasf

• 3 dakıkadan kısa surerse :D

• hemen boşalır doğru düzgün sevişemez deliğe tam kakamaz

• deliğini bulmakta zorluk çeker

• Tecrübesinden anlaşılır tahmin ediyorum ama bn işk yaptığımda p*rnostarı gibiydim gerçi

• Bunu fiziksel hareketlerden anlayamazsın. Erken boşaldığı için ilk dersin ama hep öyledir. Eli ayağı titriyodur dersin , hep heyecanlı olabilir. İyi oral yapammıyor , yerini bilmiyor dersin cahildir , saftır. İlk oldugunu bakışlarından , durusundan , sana sarılısından anlarsın. Tabi bunuda herkes analiz edemez.

• Sende bu konuda acemi isen anlamana imkan yok eyer tecrubelerin olduysa kesin olarak anlarsın yoksa inkansız anlaman.

• tabiki tecrübesizdir her konuda ama net ortamında öğrenmişte olabilir ama hareketleri birebir yaşayış şekli ele verir mutlaka

• erkek profesyonel gibi davranır

• ben mesala cok gec bosalırım en az 20 dakıka ıcınde olur

• anlayamazsın..yok onun sökülen mührü filan..

• Erken boşalır demiş herkes ama erken boşalması gerekmiyor ben hiç boşalamadım mesela :)

• Deliğin nerede olduguna mal mal bakar sende ona yardım eder ve o azgınlıkla yaşatmaz seni

• İlk mala vuruyosa zaten belini kırar valla ilk vajina görüşüdür :) o azgınlıkla yaşatmaz seni :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben anlarım ki tecrübesiz ve erken boşalma olur

• Hmmm sen işi biliyosun canım yaa :)

• Öncekileri Göster
    • daha şeyini görür görmez boşalır belkide :)

• ama yanılıyorsun

• aaaaaaaa bilmiyon mu sen erkeklerin erkeklil zarı var kızım nerden anlayacan bunu :)

Yükleniyor...