• Sor
  • Bence

Bir bayan neden sürekli tanga giyer?

İç Çamaşırı- Kızlar BakarmısınızKız arkadaşımla sevgili olduğumuz gün seviştik. Tanga giymişti. Sevişeceğimizi tahmin ettiğin için mi giydin diye sorduğumda her zaman giyiyorum dedi. Bir bayan neden sürekli tanga giyer? Her an sevişmeye hazır olmak için mi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• regl dönemi haricinde sürekli string giyerim. string ile sevişmenin ilgisi ne anlamıyorum ki ne istiyorsunuz pazen don mu giyelim. Kim neyi seviyorsa neyle rahat ediyorsa onu giyer.

Kızlar Ne Diyor 8

• Kkimisi kendini seksi hissetmek icin hep giyer mesela ben sadece gece eşim icin giyiyorum evlilik yıldönümünde yemeğe gitmiştik biraz alkol alıp eve geldik sevismeye basladik etekgiymistim de neden tanga giymenin bunun altına dedi öyle geze mem dedim

• neden her an seksi hissetmek istsin ki kendini? aramızda mesafe var o ankarada ben başka şehirde yaşıyorum. beni aldatıyor olabilir mi

• O zaman rahatsız olduğunu dile getir çok belli oluyor de arkadan sadece bana giymenin istiyorum de

• ben genelde erkek arkadasimla bulustugumda tanga giyerim, nedeni yok yaninda kendimi öyle daha seksi hissediyorum :)

• hadi be tanga hayatta giymem saçmalığa bak yolda arada görüyorum karıların poposu kabak gibi çıkmış hiç hoşta durmuyor hadi evlenince kocanla bişeyler yaparsın giyersin o ayrıda normal hayatta giymem hem hiç giyme daha iyi tanga külot bile deqil

• Ya abi anlamiyorumki bnde kizlarin yarsndan cogu gnel olarak tanga giymez yani gunluk evet kulotlarm dantelli falandr renk renk falan ama tanganin tek amaci erkegi bastan cikarmaktir ha bide acik renk pantolon gyince kilot izi olmasin dye giyerim ama onun haricinde giymek anlamsz tabi zevkler ayridir onla knedeni dha iyi hissediyo olabilir

• ya biz her zaman giymeyiz ama arada bir nasıl desem özel anlar ol ya da ölesine giymek isterim.. ondan yani

• her zaman tanga giyerim

• giymenin nedeni ne

• pek güvenme o kıza kardeşim herzaman tanga ile gezmez bir kız başka amaçları olablirr

• donumuzuda mı size soracagız artık

Erkekler Ne Diyor 4

• Herzaman giyebilir ne var ki bunda? Bize rahat gelmese de onunla daha rahat ediyorlar ve tayt altından kilot izi belli olmasın diye de giyebilirler. G-string de aynı.

• bende bir kızla çıkmıştım gelmeden önce her yerını agda yaptırmıştı ama buluştugumuzda zor opturdu.. anlamak zor.

• nasil taniştiniz önemli olan nokta bu

• tanga nin seks'i cagristirdigi önyargisina vardigin icin sorun tanga giyen bayanlarda degil, senin kafandaki algida diye düsünüyorum.Baska ülkelerde, örnek brezilyada cocuklar bile tanga giyiyor.Kadinlar bazen sirf kendilerine özgüven geldigi algisina vardigi icin bile seksi iccamasiri giyerler ve illa sevisebilirim modunda degiller.

Yükleniyor...