Kocamı zevkten delirtmek istiyorum. Şunları yaparsam başarılı olur muyum?

Çevremdeki örneklerden anladığım kadarıyla evliklikte belli bir zaman sonra seks yapma isteği yavaş yavaş azalıyor veya tamamen bitiyor.Ben değişik fanteziler yapmak istiyorum. Mesela;değişik pozisyonlar, değişik mekanlar. Yaşadığım her seks bir öncekinden farklı olsun istiyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mekan değil önemli olan ama hal ve hareketlerinde bakışlarında ateşli ol o inan sana taparcasına bağlanır

Erkekler Ne Diyor 15

• fantezi ürünleri denenebilir...?

• onu dışardayken mesala alışverişe gittiğinizde tahrik etmeye çalış sürtün bişeyler yap eve döndüğünüzde üzerine atlayacaktır :)

• bir kadın daha bul üçlü takılın..

• hastamisin de git ugrasamicam ?

• sen bilirsin.

• degişim iyidir, kendini kaybetmedigin sürece renklendir sınır senin elinde.

• Sen erkek değilsen ben adımı değiştirecem

• o zaman lutfen buyur degistir:)

• Öncekileri Göster
    • mr.Çokbişey iyi oku
      bu sözlerin bana iki 5 önce okuduğum bi haberdeki karıncalarla orgazm olan bi kadını hatırlattı.Onları cinsel organına sıkıştırıp bundan zevk alan bi kadın
      işte ne önemi var kelimesiyle insanlar neler neler yapıyo, biz buna Sapkınlık diyoruz

• öyleyse cokseybilenadam salak mi olmus oluyor, hmm cokseybilmesine ragmen

• Kocanın kalcalarıyla oyna. Çok hoşuna gider.

• açık hava iyidir güzeldir

• değiş mekanlar olabılr ama araba en iyisi

• Güzel düşünce. Kocanın beline kuvvet. Senin gibi bir hatun herkeze nasip olmaz.

• sınırsız olun derim aklınıza gelen mekanda sevişmekten kaçınmayın.yer ve zaman sınırınız olmasın.arabada,asansörde,misafirliğe gittiğiniz yerde,sahilde vs işini bilen erkekler bu tür şeylere bayılırlar.sadece yatağa bağlı kalmayın evin içinde her türlü mekanı deneyin tezgahta,makine üzerinde, masa üzerinde vs

• öncelikle rahat ol. o seni seviyor. sadece sıradan olma ve içinden geldiği gibi davran. fantazi de, seks yapma isteği de zamanla artacaktır.

• Değişik pozisyonları anladımda değişik mekanları anlamadım. Gece klubunun pis kokulu tuvaletinde dene istersen doğal olur.

• ne kadar pozisyon varsa onu mutlaka sonu gelir..kuytu mekanlarda heyecan katabilir...ama asıl olan cinsellikle beraber aradaki aşk bağının daim olması...çünkü insan seviştiğini sevemez...sevdiğiyle seviştiğiyse..unutma ki seviştiğin sevdiğin..

• Hayvanat bahçesinde sevişin mesela aslanların kafesinde

• sen denemisin galiba anladigim kadariyla tecrube konusuyor:)

• her erkek senin gibi düşünen bir karısı olsun ister :)

Kızlar Ne Diyor 15

• sinemaya gidin eşine küçük dokunuşlar yap çekici sözler söyle eve gitmek için can atsın :D

• kesinlikle etilenir emin ol. daha cok tehlilkeli yerlerde yapın ozaman aklı gider

• etilenir ne?

• 1 harf be..

• at üstunde denediniz mi?

• at da sizinle birlikte orgazm olabilir tehlikeli olmasın sonra..

• yoo çok hoş oluyor.

• atlar çok tehlikeli hocam

• Valla annemle babam 22 senedir bitiremediler o isteği ...ben sıkıldım onlardan :D

• :))

• Öncekileri Göster
    • nerden biliyorsun?yatak odalarına kameramı tktın belkide mışıl mışıl uyuyorlar

• anlamamak icin salak olmak gerek kameraya gerek yok annem uykum var diye yatarken bi süre sonra gelip uykum kaçtı ya tv izliycem dio ahahahaah o an da kopkopkop oluyorum :D

• mmmm jakuzi varsa doldur içine güzel kokulu köpük koy. mumları yak çilek ve şarap al mesela

• aslanlar bu baska oluyo ya :)

• farklı mekanlar da eşine cesrate ver..seksin istemnin vakti yeri olmaz..her ortemı sex için uygun hale getirmek heyecan katmak ilgi çekmek kadın için zor değil..başarılar

• Esinde istemeli

• bence basarili olursun.

• adam aynı olduktan sonra anlamı yok

• delirt delirt iyidir

• valla kışın biri bana, hadi kalk gidiyoz, cinsel hayatımıza renk gelsin dıışarıda sevişek dese, libidomu ömürlük kaybedebilirim. mekan konusunda çok ısrarcı ve hayalperest olmamak lazım.

• Olabilir.

• bir Kamasutra kitabi al orada guzel pozisyonlar cok

• vallahı bacım ınsanın ıstegı olmasa bıle bu tur cınsel ıcerıklerı okuyunca azıyo ahh ahhn

• ahahaha

• ilginç şaşırtıcı

• :D:D:D

• arabayı denedinizmi

Yükleniyor...