Bir kız neden kalçaya dövme yaptırır?

1 Senelik bir ilişkim var ve oldukça güzel gidiyor(du).Bu zaman içinde hiç birlikte olmadık aşırı da bir yakınlaşma olmadı ama son 2 3 haftadır bunları kırdık diyebilirim.Beni şaşırtan kafamı karıştıran nokta ise şu: Kız arkadaşımın kalçasında iki tarafta da dövmeler varmış. Neden söylemediğin dediğimde ise konusu olmadı bunu söylemem yanlış anlaşılırdı dedi.Sizce bir kadın kalçasına neden dövme yaptırır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kafanda kendi çelişkinle seni başbaşa bırakan düşünceler oluşursa her zaman karşındaki insana bakarak onda göreceğin şeylerle hareketlerle tepkilerle anlamaya çalış. kendin kafanda kurduğun zamanlarda. o düşüncelerin doğruluğunu veya yanlışlığını yani anlaman gerekeni... ben bu hayattan bunu öğrendim. birde böyle şeylerle karşılaşınca tepki göstermemeyi yani bunu belli etmemeyi öğrendim, zaman sana o zaman bir çok şeyi birleştirip o dövmelerle ilgili seni daha net sebeplere ve sonuçlara daha çabuk ulaştıracaktır.

• Okudum bildigin felsefe yapmissin bir dowme ugruna :) dowme bu . Kiz kalbini cikartip yerine nükleer reaktor taktirmamis. Artistlik yapmanın nuzumu yok :) dowme yaptirmak basit uzerinde cok düşünmeye gerek olmayan birntarz meselesidir :) rahat ol dostum :)

• sen rahat olabilirsin dostum ben sana birşey demedim. burda insanın iç huzurunu kaçıracak, sen ne kadar iyimser düşünsende aslında senin bilinç dışında, kızla birlikte olunduğu sürece alttan alttan bazen akla geldikçe iç gıdıklayacak bir durum oluşmaması için nasıl davranılması gerektiğini ve zamana bırakıldığında herşeyin nasıl kendi çözüme ulaştığını gerçeklerin nasıl karşınıza gelebileceğini görmenin yolunu anlatmaya çalıştım. felsefe yapmak veya artislik yapmak değildi amacım

Kızlar Ne Diyor 9

• Sexi gözukmek icin belki

• anal yapıodur yoksa needen yaptrsın..

• bunu kurcalaman saçma, imkanım olsa bende yaptırırm çok hoşuma gidiyo.

• Kafani kurcalamasin. Ilk tanistiginiz anlari düsün, kalcasinda dövme oldugunu bilseydin ona yaklasimin dahada farkli olurdu. Benimde kalcamda dövme var asagiya dogru iniyor. Erkeklerin yeni tanistiginda bu tarz detayli bilmelerine gerek yok.

• yakışmış mı yakışmamış mı ona bak sen kalça onun ne isterse yapar

• Ben kasığıma yaptırmıştım 17 yaşında mitolojiye ilgimden dolayı özenmiştir yaptırmıştır çok kurcalamana gerek yok

• seksi görnmk için yoksa sen beğenmedn mi:)

• sahilde falan süper oluyo görünümğü güzel bence.

• Plajda çok dikkat çekiyor-muş

Erkekler Ne Diyor 10

• kalçaya dovme yapan kızlar ateşlidir.

• plajda Dikkat çekmek için heralde...

• Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler :)

• dogyde sen ıncele dıye

• Cani ister yaptirir iddaya girer kaybeder yaptirir.sexy geliyordur yaptirir.. dowmeci cok yakisiklidir yaptirir vsvs ne varki bunda ?

• fazla iyimser de düşünürsen yanılırsın kötümser de düşünürsen yanılırsın. çünkü bunları sen düşünüyorsun...üstteki mesajımı okuyunuz

• o bvermiştir bence yaptırırken demedi deme yaptırıyor çünkü birilerine sexi görünmek istmeiştir

• kadınların kendilerinde en güzel ve çekici buldukları tarafları olduğunu düşünüorum .dövme yaptırmaları kendilerini daha seksi ve çekiici hissettikleri için bence .bu gibi kızlar kendilerini her zaman çekici ve seksi hissederler .çekiici bir kıyafet giydiklerin de de kalçalarını seyretmeyi ve hoş bulmaları kendileri için hoş bir an bence .

• dur yoksa kızın adı serap mı? etilerden serap?

• eski sevgilisi dövmecidir belki

• kalcadaki dovme cok sexi gorunur :)

Yükleniyor...