Bir kız neden kalçaya dövme yaptırır?

1 Senelik bir ilişkim var ve oldukça güzel gidiyor(du).

Bu zaman içinde hiç birlikte olmadık aşırı da bir yakınlaşma olmadı ama son 2 3 haftadır bunları kırdık diyebilirim.

Beni şaşırtan kafamı karıştıran nokta ise şu: Kız arkadaşımın kalçasında iki tarafta da dövmeler varmış. Neden söylemediğin dediğimde ise konusu olmadı bunu söylemem yanlış anlaşılırdı dedi.

Sizce bir kadın kalçasına neden dövme yaptırır?


0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

 • kafanda kendi çelişkinle seni başbaşa bırakan düşünceler oluşursa her zaman karşındaki insana bakarak onda göreceğin şeylerle hareketlerle tepkilerle anlamaya çalış. kendin kafanda kurduğun zamanlarda. o düşüncelerin doğruluğunu veya yanlışlığını yani anlaman gerekeni... ben bu hayattan bunu öğrendim. birde böyle şeylerle karşılaşınca tepki göstermemeyi yani bunu belli etmemeyi öğrendim, zaman sana o zaman bir çok şeyi birleştirip o dövmelerle ilgili seni daha net sebeplere ve sonuçlara daha çabuk ulaştıracaktır.

  0|0
  • Şikayet

   Okudum bildigin felsefe yapmissin bir dowme ugruna :) dowme bu . Kiz kalbini cikartip yerine nükleer reaktor taktirmamis. Artistlik yapmanın nuzumu yok :) dowme yaptirmak basit uzerinde cok düşünmeye gerek olmayan birntarz meselesidir :) rahat ol dostum :)

  • Şikayet

   sen rahat olabilirsin dostum ben sana birşey demedim. burda insanın iç huzurunu kaçıracak, sen ne kadar iyimser düşünsende aslında senin bilinç dışında, kızla birlikte olunduğu sürece alttan alttan bazen akla geldikçe iç gıdıklayacak bir durum oluşmaması için nasıl davranılması gerektiğini ve zamana bırakıldığında herşeyin nasıl kendi çözüme ulaştığını gerçeklerin nasıl karşınıza gelebileceğini görmenin yolunu anlatmaya çalıştım. felsefe yapmak veya artislik yapmak değildi amacım