Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Cinsel ilişkide en fazla kaç defa boşalabiliyorsunuz?

Bir cinsel ilişkide en fazla kaç kere boşalabiliyorsunuz? Kaç dakika arayla?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valla senin yaşlardayken rekor kıracam sanıp kastırdığımda 6 yapmıştım. Arkadaşın biri 7-8 de hava geliyor zaten diye espiri yapardı...

Ama meğer olay tek vesaitle uzun yol kat edebilmekteymiş...

Git gel konya 6 saat derler ya. Anlamını merak edenler için, anladın onu sen :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet hatta bize hangi geceler sevişip sevişmiyeceğimizi söylesinler. ona göre yapalım. ya da seksi tamamen yasaklasınlar.

Ah pardon 3 çocuk istiyordu di mi? unutmuşum. neyse ki bölünerek yapabilirz belki, mitoz mayoz falan

0|0
    • madem soru cok saçma geldi niye cevap atiyorsun allahım yaa...

• hmm tamam birden böyle tepki görünce şaşırdım sıkntı yok o zaman ksra bakama

• :D ne kusuru önemli değl

• MarquisDeSade 'ye katılıyorum :D

0|0
    • simdi ben olayi karistirdim :/ herkes birbirine katiliyor ama ilk katilan bana katilmis... ee neler oluyor burada sabah sabah beynim yamuldu :D

• yok yok ben cidden bekliyorum, her konuda filtrelesinler bizi, biz salağız çünkü bilemiyoruz napcığımızı

• hatta bundan sonra her gun ne yapacaginiz da soylenecek, ona gore cikmayin o plandan

• etmusa katılıyorum arkadaşım ;)

0|0
    • ne ye katılıyon kız :)) söylede bende katılayım , ben ilişki sırasında 3 kere boşalıyorum arada 5 10 dakika arayla ...

• gecexx utanmıyormusun hiç. Nasıl olsa ayda yılda bir giriyorsun utanılacak ne var öylemi ? İtici olmak hoşuna gidebilir ama soruların ve yorumların gerçekten mide bulandırıcı.

• Valla hacı buna erken boşalma deniyo :)) 15 dakkada 3 kere boşalma fena bi durum :))

• ilk ilişkiye girişimde üst üste 2 kere :)

0|0
  • 5 defa

0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bebekk'e katılıyorum arkadaşım

1|0
  • birsaat arayla boşalabilirim ama sınırlı

1|0
  • burada yorum yapan herkese katılıyorum fakat bu soruyada katıla katıla guluyorum bu nasıl soru erman hocaya yorumlatalım sen iş üstündeyken birde skorboard koyalım ...

0|1
  • 2 kez ancak 3 yapamadım hiç

0|0
  • Senin yaştayken kısasürede 4-5 gayet normaldi az bile geliyordu ama şimdi süre uzunken 2 yetiyor

0|1
    • şimd sen 2 satte 1 kere o boşalma zevkini yaşiyorsun halbuki 1-2 satte 5-6 defa aynı zevki yaşamak varken neden 1 kere yaşaysın o boşalma zevkini xD

• 1.5-2 saatte 2 defa yazmıştım. Bu bir tercihten ziyade doğal bir süreç. Şimdilerde karşımdakinin boşalması çok zevk veriyor. Bu da 30 dk 10 kere boşalan kişinin başaramıycağı bir durum..

• bunu soran kisinin fazla tecrubeli olmadigi apacik ortada... defalarca bosalman degil daha uzun dayanip tadina vararak bosalman oncemlidir :) 1 saatte 10 kez bosal sadece kendine zarar... ama 2-3 saatte 1 kez bosal iki tarafta mutlu olur

4|0
    • tabi kardşm sen 2-3 saate boşalıysn ya millete laf söliyon merak etmiş sormuş zaten amaç bu degilmi?

• hepsi yalan! ben geçen yıl evlendim 3 ü yapamadım hiç 2 yi rahatca... erken boşalmam yok gayet de sağlıklıyım

• ercanak bir kac kez olabiliyorsun da acemilik deniyor ona :) asil olan uzun suren 1-2 dir en iyisi

• bir,ikinciye hiç gerek kalmadı ( kaliteli ama tek )

0|0
  • 1 dkka arayla 10 defa nasıl

0|0
  • Kendini zorlayıp 3-5 kez boşalcam diye uğraşmak hava atmak yerine tadını ala ala bir kere al daha iyi bence...Ben lisedeyken 4 e kadar çıktım ama bir daha tekrar denemedim ve bu gece boyu oldu...

0|0
  • kalite mi kantite mi deler yani sayımı kalitemi..eskiden skor gibiydi şimdi ise karşı zevk verebildiğin süredir seks.yani uzun süre partnerinin çok boşalmasıdır önemli olan...=))

0|0
  • aynen,gerekli cevap verilmiş.

0|0
Yükleniyor...