Telefonda seks yapmanın anahtarı/anahtarları nedir?

Sevgilimle mutlu bir birlikteliğim vardı fakat bi sebepten dolayı şehir dışına gitti ve bir süre daha orda kalıcak gibi gözüküyor. Bu yüzden telefonda seks yapmaya karar verdik. Fakat ben beceremiyorum. Gerçekten burda anlatırken bile anlatamıyorum tam olarak çünkü bana garip ve saçma geliyor fakat buna olumsuz baktığımda mutlu olmuyor ve onu mutlu etmek istiyorum. Bu yüzden bana tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Cinsel hastalıklar , tehlikeli cinsel hastalıklar alternatif sex metotlarını soktu hayatlarımıza , sanal sex internette 900'lü hatlar.. Sms seksi :D SMS- kısa mesajla sex. arkadaşlar zaten cinsellik gergin bir olay , başarı korkusu var. saçma yani gerçek bir gerizekalı işi gibi oluyor

• duygularıma sözcü oldun, rahatsız hissediyor insan kendini

• başbaşayken bile utanbiliyor bazen insan ki ... telefnda cok rahtz edici katılıyorm

Erkekler Ne Diyor 26

• bi de telefonlara kondom giydirin tam olsun..

• emin ol aynı görüşteyim

• benzeri cevabı çok kez kullanmıştım, ilk bu sanırım :/

• bence bu işi zevke çevir eğonu tatmin et ona emirler ver gerçekte yapmadığı yapmayacağı şeyleri iste ve akışına bırak yada sadece inlemelerinle karşılık ver hoşuna daha çok giden bir şeyi söylediğinde sesini yükselt zaten bu öyle sırf konuşmakla olmaz Ama boşlama derim bunu yapmazsan başkalarıyla yapacaktır ve senin haberin olmayacaktır buna emin ol...

• ben de öyle düşünüyorum, suçlayamam da onu

• suçlamaya da hakkın yok çünkü o bunu çok istiyor ihtiyaç duyuyor ne zamana kadar sabredebilir bence ilk fırsatta başkasıyla yapacaktır sen fırsat verme onu bıktırana kadar yap her gün..

• Disiligini yatakta kullandiginin aynisini teoriye dök ve uygulamali yapiyormus gibi anlat. Ses tonun baya önemlidir.

• telefonda sex güzel yapan erkek karsı tarafı cok memnun edebılıyor telefon sex te genelde karşılıklı komutlar verilir yataga yat beni hayal et bır elınle masturbasyon yaparken dıgerıyle karsı tarafın komutlatını yerıne getırırsın seslı olarak sacma dersen evet sacma ama yalnızssan en guzelı olabılır masturbasyonu daha zevklı bır hale getırebılır ;)

• Sadece temas olmadığı zaman garip hissediyorum

• zevk almıyosan yapma ezıyet cektrme kendıne :)

• Gereksiz aslında fakat bazı anlar var ki kendilğinden gelişiyor olaylar tam telefon seksi olmasada birbirinizi arzuladıgınızı daha iyi anlıyorsunuz

• yap telefonda seks çok yararlı bende sevglme öğretmeye çalışıyrm

• yapmaya çalışıyorum da nasıl işte, beceremiyorum bi türlü

• şimdi ağzıma aldım de gidip gelyrm de mesela

• bence boş bi uğraş, bi iki dk fazla zaman harcama derim telefonda sex e

• Biraz daha keyif alman gerektigini dusun... kendi kendini tatmin etmedin mi hic? O anlarini dile getir telefonda

• sorun da orda gerçekten hiç keyif alamıyorum ve rol yapamıyorum bunu ona belli ediyorum ve canı sıkılıyor

• Öncekileri Göster
    • valla da istemiyorum

• Istemedigin belli zaten, istemedigin biseyi yapma sende, hoslanmiyorum istemiyoru, sirf bu yuzden iliskimiz zarar gorecek haberin olsun de sevgiline

• ikimiz aynı oksijeni kullanıyor olamayız yok eğer öyleyse sende başka bir sistem var

• sen bir odunsun.. Türkiyedeki çoğu kadın gibi .. Ateşli olup en çılgınca şeyleri konuşabilirsiniz.. Gerilme ve bunu yaptığın için sakın kendini basit biri gibi hissetme.. Çünkü değilsin !

• yalan dünya

• şimdi telefonda sex sen uzaktasın o uzakta telefonda sex yaptınız herifin direk hala dikili veya çavuşu yeni tokatlamış çadırı kurmuş kapı çaldı karşı komşu herife veya size kafayı takmış erkek arkadaşın ve sen tahrik olmuş vaziyettesin şimdi sen açıkla bakayım bunu

• Anladığımı sanmıyorum örneği

• telefonda sex yapmaya çalışmak mum ışığıyla kazan kaynatmaya benzer vede sizin ilişkinize zarar verir azmış kudurmuş bir vaziyette iken yanındada sevgilin yok o esnada sevişecek birilerini araken bulabilirsin

• telde seks harika. çok yaptım. üstünde ne var falan gidiyor muhabbet. özellikle ah ah demek varya beni kudurtuyor.

• Sapıkmısın olum sen :S

• sapıklıkmı olum bu. anahtarları neler konusu bu.

• sen sadece ses cıkar yeter zaten o yolunu bulmus o oyle bır omurde gıder

• bi kere bu konusarak olmaz mesaj yaz bence arada sırada telefon acıp bi iki söyle inleme sesi dinlettir sonra kapat hani daha gizemli olsun mesaj dada şu an kendime bunu yapıyorum falan de .. ve hayallerini anlat şu pozisyonda sen şuan böyle duruyosun tokat falan atıyosun :d böyle şeyler de yani :)

• hayal gücünü çalıştır ;) onun yanında hisset kendini ;)

• hayal ederek herşeyi yaşıyormuş gbi anlatmaya çalış.ben de çok severim sanal seksi uzak olunca mecbur.

• sen sadece ona eşlik edeceksn.sen anlat de.o anlatrken sen de eşlik et o anı yaşıyor gbi yönlendir onu şunu yap bunu yap diye.suskun kalma yani

• Öncekileri Göster
    • mesela şöyle bir başlangıç olabilir.bir hafta sonu buluşalım ve gezmeye çıkalım.hangi tarz giyinmenden hoşlanıyorsa o kıyafetleri giydiğini,sevdii parfümü sıktığını vs söyle.sonra elele tutuşup gezelim.sinemaya gidelim ...v.s bn daha fazla kaptrmayım kendimi:) devamını getr işte.ama hemen cinselliğe getrme konuyu.yavaş yavaş getr konuyu oraya heyecanlı olsun emn olki sen de zevk alacaksın.

• giydiğin iç çamaşırının çeşidini rengini, külotlu çorabını filan ayrıntılı olarak anlat.etek giydiğini söyleyebilirsn mesela dışarı çıkarken daha tahrik edici çünkü.sinemadada dokunma vb bişeyler yaşamayı hayal edeceğinizi düşünerek etek dedm

• camsex daha mantıklı geldi.

• karşılıklı seks i yaşaman ve yaşatman gerek,her ayrıntıyı düşünerek seslendirmen ve erotik bir ses tonu ile konuşabilmen gerek...sakın bu durumda cici kızı oynama,dişi ol...burada bu kadar fazlası özelde...

• bunun için benim de haz almam gerek ve ben telefonda olunca yapamıyorum, rol de yapamıyorum. işin peşini bıraksam onu mutsuz ettiğim için ben daha mutsuz olucam

• Öncekileri Göster
    • yardımın için teşekkür ederim, önerilerini uygulamaya çalışıcam

• daha fazla detaylarda var ama dediğim ancak özelde gerisi...:)))

• Saçma da ondan saçma geliyor zaten.Onu yapacağıma gider p*rno izlerim.

• yum gozleri cok iste yanında gibi hisset:D

• Gözlerini kapat hayal et

• Tecrübe kazanman lazım önce.Öyle kolay iş değildir karşındakini havaya sokmak.Bir yanlış kelime yada tavır ters teper.Keşke anlatabilsem yardımcı olabilsem ama bu bir meziyet bence

• cep telefonuna proğram indir ve ihtiyaç duydukça anahtar şifresi oluşturur açarsın yani...

• Aynen çok saçma ve garıp illa telefonla sex yapilcaksa vibrator seklinde alin keyfini çıkarın.

• sakin olmalısın

• peki onu telefonda nasıl tahrik edebilirim ki

Kızlar Ne Diyor 7

• telefonda sex yapmak nedemektir ya sacmalık bence.. oldu olcak telefonun üstüne otur telefonda değil direk telefonla olsun

• Sırf onu mutlu etmek için kendini mutsuz etme bence. Hoşlanmadığını yapmak istmediğini söyle

• Söylediğimde hayır yok yapıcaksın gibi bi diretmesi yok. Olsa tartışıp üste çıkabilirim belki ama hüzünlü bi kabullenişi var sanki küçük çocuğun elinden oyuncağı almış gibi, bir de sinirlenip fark etmiyo ayrıca onu öyle görmeye dayanamıyorum

• hoşlanmıyorsan yapma ama onu mutlu etmek istiyorum diyorsun o zaman yapmalısın yani onu tahrık edecek sözler söyle bi de ses tonunu ayarladın mı tamamdır

• geyşa ruhlu bi yaklaşım =)

• Yanındaymış gibi düşün.Yanında olsaydı neler olabileceğine dair hayaller kur ve ona söyle bunun yarıdımı olur.

• Sen gene mi büyük harfle yazdın yok snaa cevap.

• onu ıstedıgın zaman ara ıse yarar

• onu senin seslerin tatmin eder ama seninde yeterince tatmin olman için penis şeklinde telefonlar var ondan kullanırsan havalara uçarsınız. hatlar bile birbirine girer

• sen çözmüşsün abla :)+

• ya açsın p*rno izlesin, telefonda çok komik olur be. geberirim gülmekten ben.

• Aynısını dedim, olumlu bakmıyo beyefendi

• Öncekileri Göster
    • he.

• EVET

Yükleniyor...