Az önce mastürbasyon yapmaya çalıştım ıslandım orgazm olamadım?

Hayal ederek yapamıyorum
bende p*rno gifleri kıs video izleyerek biraz Rahmi'me dokundum sadece ıslanma ıslaklık dudaklarda açıklık oldu
nedem böyle oldu
5-10 dakika yaptım

Güncellemeler:
Rahim degil yanlış oldu dudaklar ve klitoris

0|1
228

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun orgamz olamamak kısacası
    Yastıkla , elle , dul başlığıyla falan orgamz olman imkansız. Sadece 2dk içinse biraz ıslanırsın o kadar. Bu yöntemler sadece sana ıslanma alışkanlığı kazandırır o kadar. Eğer gerçekten orgamz yani yani şu anki zevkin en az 5 katı hazz alıp bulutların üzerine çıkma niyetindeysen kontrol sende olmaması lazım. Bu şekilde orgamz anı yaklaşınca beynin eline vajinadan çekil diye komut verir. Elin çekilir mastın bırakırsın sadece ıslanmış olursun. orgamz olduğunu zannedersin. Tam rahatlama olmadığı için istek azalacağına daha da artar yaptıkça yapasın gelir. Kendini doyurman lazım yani
    Bu yüzden kontrolun sende olmadan mast yapman lazım. Bunun için çok etkili mast yöntemleri var.😊😊
    Bunları kullanman tavsiye ederim 😊😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış yerle ilgileniyorsun

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 1

• Orgazm olmak için klitorisini okşaman gerekiyor. Penis olmadan vajinal yaşaman zor.

0|1
    0|0
    • Ya cidden merak ediyorum ikisinin farkı nedir? Hangisi daha uzun Sürer hangisi daha zevkli.. Vajinal yaşamayan bir çok kadın varmis mesela. Vajinal penis boyuyla alakali midir mesela

• 10 dakika yeterli mi ya :( o dediğini ben hiç yapamadım kıza demek ki.. Yoksa erken mi boşalıyorum :(((( yak yak yak

• @Furkanylmaz orasını bilemeyeceğim artık. Kız arkadaşına bir sor.

Yükleniyor...