Kızlar ay başı oldugun da seks yapımıyor mu?

kızlar ay başı oldugunda neden seks yapmıyorlar böyle bazılarının karnı agrıyor ve yataktan cıkmıyorlar :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fazlasıyla karmınız ağrıyor ve vücudumuzdaki mikroplardan kurtuluyoruz aynı anda bunu yapmak hem erkeğe hemde kadına zarar verebilir ayrıca kendi adıma kendimi çok pis hissediyorum ve kendime olan saygımdan dolayı adetliyken sevişmiyorum

• gerçekten o zaman zor bır durum kızların ben bır kere okulda denk geldım karnını öyle bır tutuyordukı korktum demek kı ay başı da agrı gecebılıyor hıım pekı ağrılı geçmesının sebebı ne

• yaşamayan bilemez hele ki sancılı geçiyorsa tam işkence

• gerçekten kızların durumu cok zor dışardan göründüğü gıbı degıl

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasin kac 15-16 mi?

• var :) ne oldu yoksa annen benım mı dıyecen :) yaşını buyut de yaz ben sen gıderken o yaldan dönuyordum

• Annen bacin yokmu?

• ha ha ha cok espirili birisin yok yanlış bıldın 10 yaşındayım kuzum ben sen kaç yaşındasın :)

• adetli, iken seks haram ve kadına zarar verir.. yatakta çıkmıyoruz sancımız oluyo yatmak rahatlatıyo.

• anladım şimdi gerçekten zor kızların durumu ya bir de her ay oluyor

• Dinen haram sağlık açısından sakıncalı.

• hımbiraz anladım gibi oldum ama yanlış bişey oldugunu anladım :)

• yapılmaz uygun değil

• hım pekı nıye yataktan cıkmıyor hiç kızlar ay bası olunca

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadın ay başılı iken cinsel ilişki haram lakin kadın kendini rahat hissediyorsa ilişki olmaksınzın sevişebilir ve erkeğini mutlu edebilir bunun dinen de sakıncası yoktur.

• gayri müslimler anal yapar o zamanlarda

• biri buna gerçeği açıklasın

• :) gerçek ne

• Sen okula gitmedinmi

• Senin okulun yokmu bugün , yaş kaç kardeşim

• okula mı gittim ?

• Sağlık açısından 2 taraf içinde pek iyi değil,dinen de yasak.

• teşekkür anladım şimdi

• Adet zamanında zaten kadının cinsel bölgesinde kan vardır,ilişki sırasında kanama meydana gelir bu yüzden kadın mikrop kapma ihtimalli artar ve ağrı daha da artabilir,bu durum erkekler için ise bazı hastalıkları kapmasını kolaylaştırır.

• sebep?

Yükleniyor...