Kızlar penis giriş çıkışını neden izliyorsunuz?

Ben ilişkiye girmedim bu yaşıma kadar bunu ilk olarak eşim kim olacaksa onunla yaşamak isterim ama p*rno filmlerde dikkatimi çekti izliyordular ordaki bayanlar yoksa sadece o filmdeki kızlar mı izliyor eğer izliyorsaniz da neden acaba aydinlatirsaniz sevinirim :-)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• tahrik edici bir görüntü çünkü. siz erkeklerin o an kadın vücudunda bakarak tahrik duygunuzu arttıracak çok şey var, bizim genelde öyle bir şansımız olmuyor. spartacus gibi vücudu yok maalesef çoğunluğun. o an heyecanlı oluyor o giriş çıkış, kadınlığını daha bir yoğun hissediyorsun. olay bu.

1|4
    0|0
    • gözünüzü kapatıp zevk almak yerine o görüntüyü izlemek daha mı zevkli peki

• dişiliğini hissetmekle penisi izlemek ne alaka? SEN YEMİN EDİYORUM BİR DİŞİSİN DİŞİ KOCAMAN Bİ DİŞİİİİİ ANLIYOR MUSUN DİŞİİİİİİİİ diye bağırsam mesela aynı etki olmaz mı dişiliğini hissetmez misin

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır erkekler daha ço k iziliyo bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben olsam bende izlerim .hoş bir his olabilir .bence kadınlarında hoşuna gidiyordur .

0|1
    0|0
    • ama dikkatini çekti mi hepsi izliyor işte onu merak ettim acaba senin dediğin nedenden mi :-)

• sağolasın .kendine iyi bak

• sende canım kardeşim :-)

• ben buna pek denk gelmnedim nedense o ara gözleri kayıp gittiklerindeen olsa gerek :D napıyo diye bakmıyolar kendilerini bırakıyolar ;)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kanka ama böyle gördüm belki her kız aynı değil ama demi :-)

• bu bakış açısıyla bakma çözen çok rahat çözüyo biraz sabır ve iyi gözlem ;)

• bamya olursa bakmazlar tabi :D

Yükleniyor...