• Sor
  • Bence

Kızlar penis giriş çıkışını neden izliyorsunuz?

Ben ilişkiye girmedim bu yaşıma kadar bunu ilk olarak eşim kim olacaksa onunla yaşamak isterim ama p*rno filmlerde dikkatimi çekti izliyordular ordaki bayanlar yoksa sadece o filmdeki kızlar mı izliyor eğer izliyorsaniz da neden acaba aydinlatirsaniz sevinirim :-)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tahrik edici bir görüntü çünkü. siz erkeklerin o an kadın vücudunda bakarak tahrik duygunuzu arttıracak çok şey var, bizim genelde öyle bir şansımız olmuyor. spartacus gibi vücudu yok maalesef çoğunluğun. o an heyecanlı oluyor o giriş çıkış, kadınlığını daha bir yoğun hissediyorsun. olay bu.

• gözünüzü kapatıp zevk almak yerine o görüntüyü izlemek daha mı zevkli peki

• Öncekileri Göster
    • dişiliğini hissetmekle penisi izlemek ne alaka? SEN YEMİN EDİYORUM BİR DİŞİSİN DİŞİ KOCAMAN Bİ DİŞİİİİİ ANLIYOR MUSUN DİŞİİİİİİİİ diye bağırsam mesela aynı etki olmaz mı dişiliğini hissetmez misin

• iyiymiş

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır erkekler daha ço k iziliyo bence

• hayır siz daha çok :-)

Erkekler Ne Diyor 2

• ben buna pek denk gelmnedim nedense o ara gözleri kayıp gittiklerindeen olsa gerek :D napıyo diye bakmıyolar kendilerini bırakıyolar ;)

• bilmiyorum kanka ama böyle gördüm belki her kız aynı değil ama demi :-)

• Öncekileri Göster
    • bu bakış açısıyla bakma çözen çok rahat çözüyo biraz sabır ve iyi gözlem ;)

• bamya olursa bakmazlar tabi :D

• ben olsam bende izlerim .hoş bir his olabilir .bence kadınlarında hoşuna gidiyordur .

• ama dikkatini çekti mi hepsi izliyor işte onu merak ettim acaba senin dediğin nedenden mi :-)

• Öncekileri Göster
    • sağolasın .kendine iyi bak

• sende canım kardeşim :-)

Yükleniyor...