Vajinamın dudakları normal mi?

Vajinamın dudaklarından bir tanesi fazla uzun bu benim in bir sağlık sorunu ya da cinsel hayatımı kötü etkileyecek bir şey olur mu

0|0
435

En İyi Erkek Görüşü

• İçini ferahlamak için bir sağlıkçı olarak söylüyorum. Labia majör (Dış dudaklar) Labia minör (İç dudaklar) biri birinden uzun kısa olmasında bir problem yok. Vajinanın birçok yapısı oluyor. Kafana takma aşırı derecede sarkma uzama vb. olursa uzman urologa görünürsün. O da herhangibir sağlık problemin yok derse ve estetik acıdan güzel görünmesini istiyorsan estetik operasyonu düşünebilirsin. Ama en iyisi ve sağlıklısı doğal kalması. Seni sevenin öyle sevmesi daha doğru olur. İyi günler :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok şükür bebek gibi şeyim var 😌 bilmiyorum tatlım

0|3
    1|0
    • Way way way inanayım mı şimdi ben ona🤗😚

• Görüyosun demi kanka bide bana abaza diyo😥😥😥

• kadlzödlsj içimden geldi kanka pardon

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Fiziksel olarak cok dert etme onemli olan partnerinin birliktelikten keyif almasi. Senin ilgi ve disiligin o esnada erkegine vajinadan daha erotik gelebilir.

1|0
    0|0
  • Bu sorunu doktora sorsan iyi olur, burada sorarsan nerde mal var salça olmaya çalışır

1|0
    0|0
  • Evet uzun dudakli vajinalar, penisi fazla surtunmeden dolayi yorarmis. bir nevi sizin vajina dudaklarinizdan birisi zevk duyusunu kaybetmis. Icerde kalan vajina dudagida sizi ucurabilir, fakat disarda uzanan sallantiyi cerrah yardimiyla duzeltebilirsiniz. Cok mu gerekli derseniz? - Evet.
    Fazla seviserek tum duyulari kaybedebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hic bir sorun olmaz merak etme

1|0
    0|0
  • Cinsel hayatını etkilemez canını sıkma

0|0
    0|0
  • bir resim at bakalım daha detaylı açıklama yapariz

0|0
    1|0
  • Zaten vucutta cift tarafli olan uzuflarin bir taragi ya buyuk ya da uzun olur goz kas kulak kadinlarda gogus vajina dydaklari erkeklerde testisler gibi yani normal

0|0
    0|0
  • bir bakalım bakmadan bir tespit koyamayız

0|0
    1|0
  • Normal çocuğum

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bunun bir sorun olup olmadığını biz bilemeyiz. Varsa eğer buralarda gerçekten doktor olan birisi söyler ama burada herkes doktor, mühendis olduğu için inanmak biraz zor :)) sen en iyisi bir doktora görün kardeşim

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Labiaplasty

0|0
    0|0
  • Normal takma kafana

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz 🙅

0|0
    0|0
  • Yok canım bişey olmaz sağlık sorunu filan değil.
    Yapısı öyle cinsel hayatını etkilemez

0|0
    0|0
  • Nazarı ondan çıksın. partnerinin kısa olanla daha çok meşgul olması gerekiyor. aynı boylara getirebilir.

0|0
    0|0
  • sondajı ilk yapan düzgün yapamamış

0|0
    0|0
  • Cok var oyle kadin sorun degil ki o sadece estetik olarak biraz gario durablir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...