Kendi eşine tecavüz eden hayvanlar

Neden böyle bisey yapıyorlar o senin eşin neden tecavüz ediyosun demi. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana tecavüz edebilir :) ama canımı fazla yakmasın ve düşmanca yapmasın bunu farklı düşünüyorum bu konuda fantezi bence :* bu arada bir çok kadının zorla güç uygulanarak yapılma fantezisi vardır bunun sebebi güç kadınları tahrik eden bir etkendir ikisi bir arada yani

• tecavüz fantazisi gerçekten çok zevkli geliyor

Kızlar Ne Diyor 6

• kocammsa tecavüz edebilir :) tabi ayı gibi arkalardan falan değil . fantezi gibi

• tecavüzün açıklanacak hiç bir yönü yok.

• hayvan olduğu için olabilirmi?

• hayvan istahlilar iste öyle insanlari psikopatlarin eline verceksin gizli hanimda ne kadar güzel yorum yapmis ya bunlarin beyinleri ucgurlarinda zavallilar

• Hepsini hadım edeceksin olay olup bitecek hayvandan sefil yaratıklar

• Kadın hiçbir şekilde sevişmek istemiyorsa adam da dayanamaz, benim kocam istemese ve benim gücüm yetse ben bile tecavüz ederim ne yapayım başka adamın koynuna mı gireyim?

• İnsanlar cinsellik için evleniyorlar zaten, diğer şeyler evlenmeden de rahatça yaşanıyor.

• gizli kullaıcı çok haklı ben bundan dolayı boşandım evlilikte cinsellik çok önemli

• cevaplayan bayan arkadaşım gerçekten szi alan yaşadı böyle düşünyorsunuz ya gerçkten süpersinz.evlılıkte naz olursa kuş yuvadan uçar düşünsenıze bnde libido tavan yapmış ve evlendiğim kişi naz yapacak o an çıldırırm heralde

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• izin veren kadında problem vardır bence ya da hoşuna gidiyordur

• sen kocanı doyurmazsan adam da seni aldatır ondan sonra da aglıyorlar kocam beni aldatıyor diye sen adama vermezsen abazalıgını nerde söndürecek ya zorla yapacak ya da aldatma yolunu sececek 31 mi ceksin evli adam yawwwww

• bu bir fantezidir yanlış düşünüyorsun bence

• evliyken ben banyoda mast yapacam demekte olmaz ama tecavuzde olmaz o ne yavv

• istemiyorsa , istemiyordur. zorlamanın alemi yok. karında olsa zorla olmaz. ama şu var diyelim ki kadın 1 ay boyunca sevişmeyi reddetti. o zaman aldatılırsa sorun etmeyecek , eline mahkeme celbi geldiğinde de şaşırmayacak.

• vermiyo demekki napsın aldatsa o zamanda hayvan diolar

• evnlenmeden olmaz evlenmeden

evlenip hala da olmaz diyosa

kendi düsen ağlamaz aga !

• :)

Yükleniyor...