• Sor
  • Bence

Afrodizyak etkili parfüm markası?

Arkadaşlar öyle bi afrodizyak parfüm almalıyım ki partnerim yanımdan ayrılmasın hep beni arzulasın. Kızlar bildiğiniz bu tarz parfümler neler,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• en iyi parfün ten kokundur unutma erkeğini bağlamak istiyosan ten kokunu kullan

Erkekler Ne Diyor 16

• hep seksi görün parfüm boş..

• salla parfümü daya mesir macununu doruklara tırmanın :)) tütün kolonyası iyi gelir :p

• süpersin sğol :p

• Kendine parfum bakacağına sen sevgiline ceviz fındık filan al.

• Gerek yok böyle şeylere hiçbi etkisi yok, biraz dekolte aç biraz da temiz ol yeter

• En iyisi hacı yağı

• onu da deneriz sağol öneri için:)

• Ne demek efendim benim için zevkti :)

• hacı şakir saf sabun :) temiz kız candır )

• en cicisiiii :))

• Banu Alkan

• o idoldür:)

• Naomi Campel marka olanı beğendim etkileyici.

• kızda christian dior hypnotics gibi bişi erkekte calvin klein four ephorue;)

• olayı parfümle çözeceğine inanıyorsan kendine pek güvenin yok demektir bu da sorun doğurur nah buraya yazdım bak.

• teşekkürler:))

• Hemen söyliyeyim: link

• bi kız olarak bunu sorman çok saçma zaten hareketlerinle erkeğe afrodizyak etkisi yaratabilirsin eğer olmuyosa erkek arkadaşında sorun var demektir ama bn erotik shoptan fiyatlarına bakmıştım fiyatları 200 tl falandı

• Tütün kolonyası

• hahah :D sağol :D

• Reca ederim :)

• hahahaha:D

• gucci guilty intense yalnız söyle bi sıkıntı var partnerin ayrılmasın derken başkaları da sulanabilir

• yok sadece erkek arkadaşmlayken kullanırım. teşekkürler:)

• Hepsiburada.com'da var.Arama kısmına yazarsanız çıkıyor ama biraz pahalı ben dün baktım.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...