• Sor
  • Bence

Afrodizyak etkili parfüm markası?

Arkadaşlar öyle bi afrodizyak parfüm almalıyım ki partnerim yanımdan ayrılmasın hep beni arzulasın. Kızlar bildiğiniz bu tarz parfümler neler, nekadar olursa olsun önemli değil, yeter ki , :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• en iyi parfün ten kokundur unutma erkeğini bağlamak istiyosan ten kokunu kullan

Erkekler Ne Diyor 15

• hep seksi görün parfüm boş..

• salla parfümü daya mesir macununu doruklara tırmanın :)) tütün kolonyası iyi gelir :p

• süpersin sğol :p

• Kendine parfum bakacağına sen sevgiline ceviz fındık filan al.

• Gerek yok böyle şeylere hiçbi etkisi yok, biraz dekolte aç biraz da temiz ol yeter

• En iyisi hacı yağı

• onu da deneriz sağol öneri için:)

• Ne demek efendim benim için zevkti :)

• hacı şakir saf sabun :) temiz kız candır )

• en cicisiiii :))

• Banu Alkan

• o idoldür:)

• Naomi Campel marka olanı beğendim etkileyici.

• kızda christian dior hypnotics gibi bişi erkekte calvin klein four ephorue;)

• olayı parfümle çözeceğine inanıyorsan kendine pek güvenin yok demektir bu da sorun doğurur nah buraya yazdım bak.

• teşekkürler:))

• Hemen söyliyeyim: link

• bi kız olarak bunu sorman çok saçma zaten hareketlerinle erkeğe afrodizyak etkisi yaratabilirsin eğer olmuyosa erkek arkadaşında sorun var demektir ama bn erotik shoptan fiyatlarına bakmıştım fiyatları 200 tl falandı

• Tütün kolonyası

• hahah :D sağol :D

• Reca ederim :)

• hahahaha:D

• gucci guilty intense yalnız söyle bi sıkıntı var partnerin ayrılmasın derken başkaları da sulanabilir

• yok sadece erkek arkadaşmlayken kullanırım. teşekkürler:)

• Hepsiburada.com'da var.Arama kısmına yazarsanız çıkıyor ama biraz pahalı ben dün baktım.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...