• Sor
  • Bence

Erkek erkeğe ilişki yaşıyorum, bu durum derslerimi biraz olumsuz etkilediği için bırakmak istiyorum bu konuda ne diyosunuz?

21 yaşında öğrenciyim yaklaşık 6 aydır erkek arkadaşımla cinsel ilişki yaşıyorum ve bundanda çok zevk alıyorum ama bu durum derslerimi biraz olumsuz etkilediği için bırakmak istiyorum siz bu konuda ne diyosunuz?

Güncellemeler:
Yorumlarınız saygı sınırları içinde olursa memnun oluurm.
Bu tür bir ilişkinin yanlış olduğunun farkındayım .sizden sadece bu konudaki görüş ve önerilerinizi öğrenmek istemiştim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 20

• allah mesut bahtiyar etsin bir yastıkta kocayınn beraber ders çalışın yatakta arada herşeyin bi zamanı var

• ama ara sıra o yastığı yıkayın yoksa kokar bir yastıkta kocayın derken yanlış anlaşılmasın :)

• muhakkak :D

• Yanlış yoldasın.Kurtulmaya bak.

• Kişisel tercihin saygı duyarım ama doğru bulmam , derslerini de etkilediğine göre bu birlikteliği okulunuz bitene kadar ara verin sonra eline al çiçeği çikolatayı babasından istemeye gidin :) şaka bir yana kusura bakma , ama hayatını olumsuz yönde etkileyen bir ilişkin var tez zamanda bitirmen en doğrusu olur.

• haklısınız

• erkek erkeğe ilişki yaşıyorum diyorsun ya..erkekseniz bu ilişkiyi dışarıda da gösterin...arkadaşın dediği gibi el ele dolaşın,etrafınıza açıklayın...tabiki tercih tabiki karışılmaz saygı duyulur..duyulmak zorunda ama yinede kişisel düşüncem iğrençsiniz..

• Bence yanlış diye düşünmemelisin. Herkesin cinsel tercihi kendisini ilgilendirir ve ben saygı duymayanlara ciddi anlamda acıyorum. Bana kalırsa derslerini olumsuz etkilemesi ilişkinizden değil kendi kafanda kabullenemediğin şeylerden. Kimsenin ne düşüneceğini umursamamakla başka işe derim ben.

• Düşüncelerinize tamamıyla katılıyorum.Teşekkürler...

• avrupada yaşadığım için homoseksüel ilişkilere çok alışkınım, şayet okulda orda burda hep el ele öpüşürken görmek bana da başta garip geliyordu ama insan zamanla alışıyor. burdakilerin senin yaşantına saygı duymamaları çok üzücü. ben saygı duyuyorum ama onaylıyormuyum diye sorarsan hayır onaylamıyorum oğlum olsaydı homo olmasını istemezdim ama tabi bu ayrı mesele.bence derslerini etkileyen cinsellik değil, olumsuz etkileyen asıl ilişkinin ta kendisi. biraz birbirinizden uzak kalmayı deneyebilirsiniz, bakalım o ara derslerin düzelecekmi

• Bence kişisel tercihtir karışmam. Kişi öyle mutluysa hayatını yaşar. Banada saygı duymak düşer.

• Dilediğini yaşa. Sorun yok.

• Bi uzmandan yardim alabilirsin, boyle iliskiler gun geçtikçe çogaliyor ve insanlar gizliyor dogal olarak.

• melodie hanım haklısınız engüzeli doğal olanı değilmi Yaratıcı karşılıklı yaratmış dişi yaratmış karşısıne erkeği koymuş bize sadece verilen aklı düzgün kullanmak kalmış sapkınlığa yünelmedeki bu inada anlam veremiyorum

• yanlış olduğunu sende biliyorsun..bence o arkadaşınla görüşmemeye çalış..bırak bu davranışı.

• Kiminle cinsel ilşki yaşadığın değil bu ilşkinin seni etkileme boyutyla ilgileniyorum açıkçası.Dikkatini dağıtmasına izin verme.Haftada bir görüş madem. Diğer zamanları derslerine ayır. Okul önemli.

• erkek erkeğe normal ilişkim yanı?

• normal anormal kime ne.Kendi hayatı.

• Herkesin cinsel tercihi kendine, beni ilgilendirmez. Kim ne derse desin aldırma. Hayat senin hayatın. Günahsa senin günahın.Derslerini boşlama.:)

• Teşekkürler...

• Cinsel tercihlerin kimseyi ilgilendirmez, saygı duyuyorum. Ama derslerini ve seni olumsuz yönde etkiliyorsa bırakmanda fayda var.

• bırakmaya çalışıyorum zaten

• şunuda demek istiyorum ki, çoğu cevabı gerçekten kınadım. Herkesinm kendi tercihidir. Hoş görmek zorunda değiller, ama saygı göstermek zorundalar! kimsenin kimseye hakaret etme gibi bir lüksü yoktur!. Bırak kim ne derse desin.

• saygı duyuyorum daa :) yapmayın yazık evladım

• romantizm yaşayın.elele tutuşun yüksek bi yere çıkın ve ordan atlayın

• ;))

• sesli guldum ve art ıladım

• saygı duymak lazım insanların seçim ve tercihlerine ama onaylamıyorum.

• bence biraz uzak kalmayı dene erkek arkadaşınla durumu paylaş.psikolojik destek de alabilirsin kimsenin seni yargılamaya hakkı yok ama bana kalırsa bir uzmanla görüş içindekileri rahatça aktarırsın sorunların konusunda rahatlamış olursun

• en azından bunun için bi kız kullanmamışsın.kendi tercihini kimseyi alet etmemişsin.benim sevgilim vardı,2 sene sonra bana açıkladı ve ben güzel kızmışım bir erkek düşürüp ağıma onu s... sağlayacakmışım.kimseyle oynamadan kendi halindesin bunun için bravo,ama yanlışta olduğunu biliyorsun.sence bu zevk için değermi? düşünsene bakire kızları yada evli anneleri belki eşinden zevk almıyo ama zevk alıcam diye ihanette etmiyo.herkes zevkine göre hareket etse iğrenç bir yerde yaşıyor olurduk

• bence sana onu yapanın gerçekten acil tedaviye ihtiyacı var...nasıl bir mantıktır...

• işte insanlara ne inanç ne bişey kalmadı,böyle iğrenç bir psikolojide bırakıldım

• derslerine daha çok zaman ayırmalısın. gönül işlerini okul işlerinden ayırmak gerek. yanlış ya da doğru, hayat senin hayatın, atıp tutanlara da b*k yemek düşer. dilediğin gibi yaşamaya devam et.

• Kıyamet alameti

Erkekler Ne Diyor 14

• Derslerine daha çok zaman ayır. Diğer meselede sana bırak ya da devam et diyebilecek yetkiye sahip olduğumu düşünmüyorum. Eşcinsellik hastalık olarak kabul edilmiyor tıp aleminde. Ben yanlış olduğunu düşünüyor olabilirim ama bir başkası da normal görebilir. Bu durumda ben uzmanlara bakarım ki onlar "Hastalık değil, tercih" olarak değerlendiriyor.

• gidin hollandada falan evlenin ...YAşadığımız Toplum sizin gibi insanlara hazır değil şuan ...Seçimine de SAYGI DUYMU-YORUM ...Bu benim görüşüm ...

• yaf ne diyeyim size bilmiyorum güzel oglanlar neden böyle bir seye gerek görüyorsunuz onu anlamiyorum ha derslerinide etkiliyorsa ögretmenide alin araya 3 lü yapin töbe töbe livatalik dinimizce günahtir ona göre böyle gidersen sana cenette huri verilmezde nuri verilir ona göre

• bol şans dilemek kalır bize ama derslerden olmazssa bile sağlığınız açısından ayrılsanız iyi olur

• birader bugün boş musun? bunu işe dönüştürmedigin sürece bildigini oku ama bulaşmısın bi kere bırakamazsın. ne desem ki sana

• Erkek olmasıyla alakası yok, kız olsaydı da derslerini etkileyecekti.

• mutluluklar gençler

• balığa mı çıktın soran ! !

• kendi cinsiyle sex yapan çok büyük günahkardır

• neden böyle bir soru sordun ki, bu konuda bece bizlerin değil senin ne düşündüğün önemli olan.erkek erkeğe ilişki olsaydı ve bu durum normal olsaydı, allah kadını yaratmazdı, çalışacağın dersler de biraz çok değil sadece biraz elif ba olsun allah affetsin...bazı arkadaşlar saygı duyuyormuş, bence biraz dürüst olunda sırf xper im artsın diye yalakalık etmeyin. erkek adam erkek ile ilişkiye mi girermiş. sadece siz değil kaç kişi var trv trans vesaire, dedim ya allah affetsin dyorum. allaha emanet o diyorum yinede sana...

• İyi niyetimle diyorum ki , Allah ıslah eylesin.

• İşin cinsellik boyutu seni derslerinden alıkoyuyor olamaz. Bence aklına takılan başka şeyler olmalı

• bırakılmak istenen senmisin o kişi mi ? eğer o istemiyorsa başkasını bul giderin çoktur senin ...

• İkimizde bu alışkanlıktan vazgeçmek istiyoruz

• o zaman mutluluklar demekten başka ne denilebilir...

• bende biseksüelim erkeklerlede kızlarlada yatıyorum ve gayet de memnunum hoş bir durum kız arkadaşlarımında olumsuz yaklaşmaması beni daha çok sevindiriyo ..

• Kız arkadaşınız bu durumda lezbiyen oluyor.

Yükleniyor...