Bir kızın lez olduğunu nasıl anlarız?

bir arkadaşımdan şüpheleniyorum bana sürekli cinsellikle ilgili sorular soruyor öyleyse mesafe koymayı düşünüyorum nasıl anlarız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla öyleleri var ki, öğrendiğim zaman çok şaşırıyorum. senin bunu anlaman bana göre daha kolay olur bence. sohbeti erkeklere filan getir bir şekilde,bakalım ne diyor...

• eski sevgililerini sor, hoşlandığı var mı falan... bir şekilde anlarsın mutlaka.

• bak o olabilir lezbiyen biri nasıl tepki verir

Erkekler Ne Diyor 10

• bu onun lez olduğunu değil meraklı ve bilgisiz olduğunu gösterir..

• bir baş sarımsakla git yanına lezse kaçar uzaklaşır ama dur ya o vampirler içindi :)

• Sana yaklaşımından.. sana dokunmasından.. seninle birlikte vakit geçirmek için banaler uydurmasından..

Ön yargı yapma.

Bildiğin kadar cinsellik konuş.Sakıncası olmaz kanımca..

Baktın düşüncelerin doğru onu istemediğini söyle.

• Sana dokundu mu? Öpmek istedi mi? ne yaptı da şüpheleniyorsun? Alt tarafı hemcinssiniz sende olanla ilgili soru sorması mı irrite eti seni? Ayrıca varsayalım lezbiyen tiksinecek ne var. Varsayalım lezbiyen bu kişilere yok istemiyorum dersen zaten laftan anlar erkek gibi ısrar etmezler bence ılımlı ol biraz.

• Eeee ne olmuş? Karşında ki erkek değil hemcinsin senin. Kafanızda hep cinsellik hep seks var birazda insanlık olsun.

• ama daha yeni tanıştık 2 hafta ya oldu ya olmadı

• Göğüs ölçüsünü sordu diye mi lez olduğunu düşünüyorsun?

Sen bence doktora git tedavi ol.

• Öncekileri Göster
  • koy sen gene

• Öncelikle arkadaşınsa ona direk sorabilirsin fakat yargılayıcı bir tavırla sorarsan yalanlar.

Benim arkadaşlarım arasında bir kaç lez var. Bana söyleyecek kadar güvenmeleri zaman aldı.

Soramıyorsan bakışları ve davranışlarından anlama ihtimalin var. Ya erkeksi ya da normaldan daha kadınsı davranıyorlar. Arkadaşları arasında kız veya erkek eşcinseller oluyor.

• belki bilgi edinmeye çalışıyor olabilir. bir gün p*rno izlemeye çalış lezbiyen video aç tepkisine bak ya da onunla öpüşmeye kalkış tepkisine bak başka türlü aklıma gelmiyor :-)

• ben senden şüpheleniyordum ve bunu anlamam için böyle bir yola başvurdum beni yalnış anlama senin yaşam biçimine karışamam ama direk sorsam tepki verirsin diye korktum :-)

• bu seferde beni lezbiyen sanarsa

• seni yakın görmüş soruyor ne var bunda

• ozman şüphelenme bildiğini söyle sende ona sour sor ozaman onu daha iyi tanırısn

• bende bundan soruyorum ya

• frikik ver bakalım napıcak

• Sana dokunuyor mu ya da seni çıplak gördümü ?

• Buradan böyle pek yardımcı olamıyrum

• :(

• kesin lez ozaman (:

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• beni nasıl buluyorsun falan de kıskançlık yapmıyorsa iltifat ediyorsa anla

• Lez de olabilir olmayabilirde. Doğrudan sor sen lezmisin de.

• Sadece göğüs ölçünüzü mü sordu.

• benim içim fesat değilmiş dimi

• 2 haftalık tanışmada sorulacak soru değil.

• hayır mast yapıp yapmadığımıda sordu

Yükleniyor...