• Sor
  • Bence

Bayan göğsünü nasıl sevmeli?

kızlar size soruyorum. ben şimdiye kadar bir türlü tutturamadım. yataktayken ağızla ve elle hatun kişinin göğsü nasıl sevilir? tamamen yani

Güncellemeler:
tutturamadığım dediğim şuydu; her kadın değişik şekilllerde seviyor ama %80 aynı.ben fikirleri almak istiyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• arkasınedena sarılıp alttan yukarı doğru avuçla orta parmağınla meme uçlarını okşa sonra dilinin meme uclarında gezdir

• peki ısırma kısımları nasıl olacak? sadece uçlar mı?

• Öncekileri Göster
    • peki bir soru: ordan tutup sıkmak mı, dillemek mi yoksa uçları emmek mi?

• budur ama hafif emerek de yalamak delirtir,birde uçları iki parmak arasına larak dokunmak...:D

Kızlar Ne Diyor 3

• link Böyle değil sanki..

• ama nasıl gibi yapmalı işte.

• Bilemedim.

• anlatmalı

• Cici ciciii diye sevmelisin.

• hönk?:)

• ne tesaduf benimde aklimdan bu sekilde sevmek gelmisti :))

• ufaksa kolayda büyükse göğüs biraz daha sert olmalısın aksi halde hissetmez.

• oynayarak mı sıkmak gerek? yani yukaru aşağı sağa sola

Erkekler Ne Diyor 5

• partnerine göre degişir kimisi sert sever kimisi nazik, daha çok gögüs uçlarını dudaklarınla acıtmadan sıyırmak hoşlarına gider. bunun bir öğretimi yoktur yani yaşayarak ögrenebilirsin. birde sert sevenlerde ise ısırma dahi hoşlarına gidebiliyor

• tut elinden gezdir :) bayan gogsunu nasil sevmeli soruya bak :) kucuk isiriklarla emerek meme basini ve goguslerin sol ve sag kollara yakin olan kisimlarini emerek. benim hosuma giden bu. o da inkar etmedi bugune kadar.

• önemli olan uçlarla hangi anda hangi şekilde oynayacağın,ön sevişmede hafif çekiştirerek okşamalısın ama ilişki esnasında biraz daha sert olabilirsin...elbette sadece uçlar değil tamamını da okşayıp kavramalasın ve alttan üste dorğu hareket etmelisin...dilinle oynayıp emme hareketini acıtmadan yapmalısın...doğru enerjiyle bir kadını sadece memeleri ile oynayarak bile getirtebilirsin...kadının en erojen bilgelerindedir memeleri ve uçları...:DDDD

• benim elde ettiğim tecrübelere göre emdikten sonra tam ağzını çıkarırken zevk alıyo kadınlar. bence sürekli emmek yerine em, geri çektir, çıkar ağzını sonra tekrarla

• Her kadın farklı sever . Denemelerle sen bulacaksın..

Yükleniyor...