En çok girdiğiniz erotik siteler hangileri kızlar?

Genellikle kızların en çok girdiği erotik siteler hangileri ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• delinin biri kuyuya rockettube atmış 40 akıllı çıkartamamış.. kimse cesur davranmıyor bu yorumlara göre..itiraf istesi olarak : erotikitiraf.com %100 tavsiye ederimprno sitesi olarak : xhamster.com ( çok profesyonel gelirse ) yuvutu.com amatör :) alın size delikanlı gibi cevap.. şimdi dağılabilirsiniz..

• kolay gelsin ozaman :)

• bende bu yorumdan sonra ful yuvutudayım haa :D

• sağol canım

Kızlar Ne Diyor 11

• xvideos

• telekomünikasyon

• rocettube,redtube daha istersen yaz google a malum kelimeyi gir bütün sitelere :D

• bende çıkıyo ya :D bide özelden bişey sorcam bi dkka :D

• kapat dediğinde aynı sayfada çıkmıyo bida. gülü seven dikenine katlanır :D

• :D herkez rocettube ya bence o kadar iyi değil o sürekli reklam var :D

• Telekominikasyon zırtlamadan önce Kaktuz severdim şimdilerde Türk sitelerinde iyi bişey bulursak izliyoruz. DNS demeyin wınnla olmuyor.

• xhamsterxvideosfunsextube

• aynen katılıyorum bebeğim

• bendensin :)

• maşallah bayağı izliyorsun sanırım :)

• en çok telekomünikasyon daire başkanlığına giriyorum ben. her yol ona çıkıyo.

• özelden yazıyorum

• dns ayarları nasıl değşir

• baştan çıkarıcı bu

• Öncekileri Göster
  • Girmem.

• hm :)

• Yapmam.

• nasıl mast. yapıyosun o zaman

• hangisi denk gelirse. hey allahım ya :D

• denk :D

• hangisi den geliyo genelde :D

• nerden denk geliyorki:PP

• rockettube

• Kullanıcı adın ile bu soruyu sormaya çok mu utandın ? Sen şimdi o sitelere de giremezsin utanırsin onun için boşver .

• rockettube

Erkekler Ne Diyor 13

• xvideos,xnxx,tubegalore

• öyle bir çaba içinde değilim fakat ara sıra hooters nasıl bir yer diye merak edip bakıyorum. keşke bizde de olsa.

• rockettube

• xhamsterxvideosvidz

• redtube.com ,bondagetube.com reklam yok gayet temiz bir site redtube da video açtığınız zaman p*rnocuların bilgilerini ve kaç videosu olduğunu gösteriyor ;)

• çok fazla site var reklam olmasın başkasının künasına da girmek istemem töbe ettim bıraktım bu işleri

• ama cam4.com tek geçerim video falan değil herkes canlı ve istediğini seçiyorsun bence denemelisiniz ama alışkanlık yapmasınsonra acaba bugün ne var diye merak ettiğim çok olmuşturtürkiyedeki bilgisayarlar ıp değiştirmeden giremiyor haberiniz olsun

• Girmedim girmem de :)

• rockettube-redtube

• redtube en iyisi

• baktımda o sitenin yarısı reklammış ya :)) video-one.com tavsiye ederim))

• kızlar erkeklerden hızlı vallahi ben bilmiyodum o siteyi

• rockettube , p*rnohamam

Yükleniyor...