• Sor
  • Bence

Evli erkeklerin gözü neden sürekli dışarda olur?

evli abilerim arkadaşlarımdan görüyorum evliler ve çoğunun eşide dünya tatlısı (dünya ahiret bacım olsunlar) ama yinede görüyorum gözleri sürekli... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Hangi sebepten olursa olsun içinde "bencillik" vardır. Birazcık merhametleri olsa böyle bir şey düşünmezlerdi.

Kızlar Ne Diyor 4

• valla komşunun tavuğu komşuya kaz görünür o yüzden

• +1

• teşekkürler :)

• Buda güzelmis :))

• allah onları ıslah etsin kendi kızlarına evli barklılar baksında ne demekmiş anlasınlar ayıp bu tür insanları kınıyorum

• diyelim evlisin bir adamla evlisin brade pitt geçiyo sana bakarak naparsın ?

• şere...z böyleleri !

Erkekler Ne Diyor 10

• her gün bulgur pilavı yenilmez hesabı yapıyolardır belkide.

• Bakmaları normal ama bazıları hakketen abartıyor. Bir hedefe ulaştın mı o işin büyüsü gider genelde böyledir, birde şu var her gün bir bayanla aynı yatakta yatacaksın, diğer zamanlardada beraber olacaksın, aklına seks daha çok gelir.

• Niye bakıyoruz, güzel bir soru.. Mesele uzun yeğen, burda anlatılmaz. Ama şunu söyleyeyim; her baktığımızın peşine gidip elde etmeye çalışmıyoruz, öyle bir gayretimiz yok (en azından benim yok). Sadece zararsız zararsız bakıyoruz işte.

• Her çiçekten bal alırsın sen kendini ne sanırsın uslan artık deli gönül ... (:

• İnsanoğlu gözünün doyduğunu anladığı gün; mutlu olacaktır.

• bunun nedeni açıklanamaz bende de var bu huy ama benim gözüm öyle 18-20 liklerde falan degil ve kesinlikle peşinden gitmişligim yoktur nedense tam tersi hep onlar gelsin isterim

• biz onlara abazan diyoruz.

• yok herkes öyle değil eşine değer veren üzerine gül koklamayan erkeklerde var o ilgisizlikten eşler arasında problemden kaynaklanır

• evet bende çok görüyorum git karınla vakit geçir onu mutlu et niye hep gözünüz dışarda anlamış degilim

• evlenince anlarsın

Yükleniyor...