Evli erkeklerin gözü neden sürekli dışarda olur?

evli abilerim arkadaşlarımdan görüyorum evliler ve çoğunun eşide dünya tatlısı (dünya ahiret bacım olsunlar) ama yinede görüyorum gözleri sürekli dışarıda 18-20 lik kızlar için ölüyorlar evde ihtiyacını giderebileceğin bir eşin varken neden hep böyledir? sorum bay bayan herkese...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hangi sebepten olursa olsun içinde "bencillik" vardır. Birazcık merhametleri olsa böyle bir şey düşünmezlerdi.

Kızlar Ne Diyor 3

• şere...z böyleleri !

• valla komşunun tavuğu komşuya kaz görünür o yüzden

• Buda güzelmis :))

• teşekkürler :)

• +1

• allah onları ıslah etsin kendi kızlarına evli barklılar baksında ne demekmiş anlasınlar ayıp bu tür insanları kınıyorum

• diyelim evlisin bir adamla evlisin brade pitt geçiyo sana bakarak naparsın ?

Erkekler Ne Diyor 10

• her gün bulgur pilavı yenilmez hesabı yapıyolardır belkide.

• bunun nedeni açıklanamaz bende de var bu huy ama benim gözüm öyle 18-20 liklerde falan degil ve kesinlikle peşinden gitmişligim yoktur nedense tam tersi hep onlar gelsin isterim

• İnsanoğlu gözünün doyduğunu anladığı gün; mutlu olacaktır.

• Bakmaları normal ama bazıları hakketen abartıyor. Bir hedefe ulaştın mı o işin büyüsü gider genelde böyledir, birde şu var her gün bir bayanla aynı yatakta yatacaksın, diğer zamanlardada beraber olacaksın, aklına seks daha çok gelir.

• biz onlara abazan diyoruz.

• Niye bakıyoruz, güzel bir soru..

Mesele uzun yeğen, burda anlatılmaz.

Ama şunu söyleyeyim; her baktığımızın peşine gidip elde etmeye çalışmıyoruz, öyle bir gayretimiz yok (en azından benim yok). Sadece zararsız zararsız bakıyoruz işte.

• evlenince anlarsın

• Her çiçekten bal alırsın sen kendini ne sanırsın uslan artık deli gönül ... (:

• yok herkes öyle değil eşine değer veren üzerine gül koklamayan erkeklerde var o ilgisizlikten eşler arasında problemden kaynaklanır

• evet bende çok görüyorum git karınla vakit geçir onu mutlu et niye hep gözünüz dışarda anlamış degilim

Yükleniyor...