• Sor
  • Bence

Ayak fetişi nedir?

Ayak fetişi nedir? Ayak fetişizmi nedir? Bu konuda bilginiz var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ayak fetişizmi en basit özetiyle burada Joker'in dediğin gibi ayaktan tahrik olma durumudur. Fakat bir sürü de türü var. Kimisi onsuz yapamaz, kimisi için katalizördür, kimisi köleliği sever, kimisinin kölelikle ilgisi yoktur bir kadının bakımlı olmasının simgesi olarak düşünür vs vsÖzetle her ayak fetişi aynı değildir, beklentileri de aynı olmayabilir. A sen ayak fetişistimisin diyince sırtına basmaya çalışınca direnç gösterebilir vsCinsel dünyanın tek unsuru değil, tadı tuzu olduğu sürece gayet normal birşeydir.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben güzel ayağa ayak demem o ayaklar benim olmadıkça demek (Ojeli olması tercih sebebidir)Not:Olmasada olur

• farklı aşamaları olsa gerek...ben mesela guzel kadın ayagından tahrik olurum, o an costuysam operim vs. Ama her zaman degil.Bazıları luthien'in dedigi gibi ayak takıntısına sahip oluyorlar. Hatta cirkin ayaklı bir kadın bile olsa farketmiyor tapinircasına yaliyorlar. Cinsellikte denge şart. tek bir noktayı o kadar abartanları anlayamıyorum

• Kulağa footjob istemek gibi geliyor. Ne anlıyorlar onuda ben anlamam ya neyse...

• ayaktan tahrik olma durumu.. başlangıç seviyesinde olanı erkeklerin % 90 lık kısmında bulunur.ayaktan tahrik olmasada büyük ayakların itici gelmesi vs..( başlangıç seviyesidir)

• vajinaya yapılan bütün ilgi ve muamelenin ayağa yapılması olayı. Kadın ayağının cinsel organ olarak algılanarak ayakla cinsel ilişkiye girmek, öpmek, yalamak, bakmak vs

• onlar anormal bir ilişki tar<ını benm serler ayaklardan hoşnutlar nedense?

• Bir kadının elleri,gözleri,dudakları ne kadar değerliyse ayaklarına da aynı ölçüde değer verebilme şeklidir.Tabi bu cevabı kendi açımdan veriyorum.Her erkek böyle olacak diye bir durum yok.Çıktığım kızın ayakları bakımsız ve çirkinse yol veririm.Çok önemli benim için ve fetişim hayatıma renk katan güzel bir olgu.Hastalık diyenlerin kendi düşüncesidir.Ben öyle düşünmüyorum.Beni mutlu ediyor.

• Mazoşizmin değişik bir türüdür.Güzel bir kadının ayağına ilgi duyarlar.Ayak görmeyince ereksiyon olamazlar.ve ilişkiye giremezler.Zaten fetişizm bir nesneye cinsel açıdan bağlanma olayıdır.Her insanda biraz vardır ama aşırısı tedaviyi gerektirir.

• Öeh. Ayak görmeyince ereksiyon olamaz, ilişkiye giremez nereden çıktı :) Yok artık.

• Ayakla oral, sonra bayan ayağıyla erkeğin penisini tatmin edebilyor vs vs.

• ilişkiden çok ayağını yalamaktan hoşlanrlar. yani göğüsten bacaktan değil de ayaktan

• Ayak fetişi değilim ama sevdiceğin elleri kadar ayaklarını da severim. Güzel şeyler ayaklar.Çok güzel kahvaltı yaptım, pamuk gibi oldum, ondan bütün masumiyetim.

• Genelde erkeklerde olup ayağa karşı duyulan cinsel sempatidir.

• Detaylı anlatım için lütfen tıklayınız: link

Kızlar Ne Diyor 7

• ayak görnce bile tahrik olan adam kadının ayak parmaklarına sokup 31 çeken ayakkabı koklamaktan büyük haz alan biri hayatta birlikte ollmam

• memeden kukudan çok ayakla ilgilenen adamdır.. kadınına rastlamadım.. gerçi ben de ayak öpmeyi seviyorum.. tapınıyormuşum gibi geliyor, ama erkeklerde gördüğüm daha farklı, ölüyolar ayak için..sürekli file ya da naylon çorap giyinmeni istiyorlar.. mutlaka oje sürmeni istiyorlar bir de

• Bu kadarcık değil daha çok var halbusem

• Öncekileri Göster
    • hımm demek ayak öpmeyi seviyorsun:))

• bir kızın ayagıyla bır sıgarayı ezmesınden bıle hoslanabılır daha genıs kapsamlı bısı

• sekste ayağı yalamak mesala..bence iğrenç birşey ama herkez istediği gibi yapsın tabii :) yani ayaklardan tahrik olmak..

• Ayakları lolipop görme hadisesi.

• şuku :)

• Öncekileri Göster
    • bazıları da lolipop gibi ama gerçekten

• bu yak fetişzminin bir tedavisi yok mu acaba normal ilişkide kısırlık vs. sorunlar çıkartacağından korkuyorum gittikçe erkekliğim bir sabun gibi eriyor.

• tiksinç bende

• iyi bişey değil

• ayaktan etkilenen haz alanlara denir

Yükleniyor...