• Sor
  • Bence

Insan kirlenmişlik duygusundan nasıl kurtulur?

lütfen dalga geçmeyin. Bekaretini sevgilisini verip terkedilince ağlayan kızlardan değilim. Ben içimi temizlemek istiyorum. 8 yıllık bir ilişkiden çıktım. Çocukluk aşkıydık. O 8 sene içinde de bir şeyler yaptık. Karşısında hiçbir zaman çıplak olmadım. Ama o benim vücuduma dokundu, sürtünmeyle bir şeyler yaptık, ben ona oral yaptım. Daha ilerisi için de planlarımız vardı. Ama şimdi saçma bir neden yüzünden ayrıldık. O geri gelecek ama ben kabul edemem bu kırgınlıktan sonra. Peki ben bu kirlenmişlik duygusundan nasıl kurtulacağım? Ileride evlendiğimde kocama nasıl anlatacağım bu yaptıklarımı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eşine anlatma , çünkü kafasının içinde kemirir durur. Mutlu olamazsınızzaten eşinde yaşamıştır böyle şeyler çogu erkek yaşıyor onunda sana anlatması uygun olmazHayat bu temiz sayfa açabilmek için her gün uyuyup yeni bir güne uyanıyoruzHatasız Kul olmaz.Bunlar ahiret defterinde sır olarak kalsınEşininkilerde öyle tövbe edin doğru karar zaten ahirette verilir herşey olması gerektigi gibi olur Uyu uyan ve geçmişi yok say geleceginin hatasız olması için çabala günahlarını düsünüp durup umutsuzluga kapılmaNe olursan ol yine gel demil MEVLANA...

Erkekler Ne Diyor 20

• Tövbe (günahı terk etmek) ve gözyaşı dışında bir temizlenme bilmiyorum. Daha kötüsü olmadığına şükretmelisiniz ve eşinize detayları bence anlatmayın

• bu ilişki meyve vermez artık. ilerde kocana da anlatıp anlatmama konusunda da bişey diyemem :/

• alatmak zorunda dğeilsin insan her yaptığını anlatsa ohoooo kocan olacak adam allah bilir ne çamurlara saplanmıştır boşver zaten o dediklerinle insan kirlenmez ruhuntemiz olsun

• Üzülme yanlıs bişey yapmamısn güvenmişsin

• Kimseye bir şey anlatmak zorunda değilsin. Yaşanan yaşanmıştır. Madem unutmak gerekiyor, bir çizgi çekiyorsun ve bundan sonraki hayatını daha az hayal kırıklığı ile yaşamayı öğreniyorsun. Zamanı geri alıp da olmuşları değiştirebilir misin?

• Esinize Anlatmicaksınız ! Akabinde Bunu Düsünseniz Yapmazdınız .) GüzeL Bir Örnek OLmussunuz.Vucudunuzun Kıymetini bilin.Ayrıca Takdir Ettim sizi.

• takdir edilecek bir yanım yok

• Tabikide Var.PismanLıgınız Üzülmeniz ! Hatanızı Görmeniz.Takdire Deger.!

• yaparken düşünmek lazım.. nasıl anlatacağım diye bişey yok

• bu duygudan kurtarman zor ama birde oral yapmışsın aleti yalamışsın bilmiyorum işin çok zor..yalamasan iyi idi.

• Ama vajinasını yalatmamış ordan ceza indirimine gidilemezmi

• hayır çünkü bir erkeğin hyatında sahip olduğu en güzel organını benimsemiş onu yalayarak ona olan bağlılığını göstermiş.ceza indirimini bırak karar temyize bile gitmez

• Bana sorarsan tekrar barışırsınız.. Onca yıldan sonra artık evlilik planları yapmaya başlayın derim.

• gene sen bunu düşünüyosun ya düşünmeyenler

• Ohaa 8 yıl sonra ayrılınca neler hissettin

• berbat hissediyorum. Herhangi bir organımı kesip almışlar gibi.

• Yine barışma ihtimaliniz %99 bence

• bunu dünya yoluyla çözümü yok.Allaha dua edeceksin.Çaren o

• ne yap biliyomusun sessiz bir yere git bir sigara yak sonrada güzel bir müzik açıp herşeyi unut iyi gelir.

• Kendini teselli edersen kirlenmediğini düşünür çabuk atlatırsun. Örneğin olsun ya en azından bu salağa bekaretimi vermedim gibi

• o duyguyu üstünden istediğin kadar at sen sevgilin dışın da ki her keze göre bakireliğini kaybetmiş birisin bilmem anlata bildim mi ?

• Hamama git eski türk filmlerinde öyle oluyordu kirlendiği anda hamama gidip temizleniyorlardı demekki işe yarıyor

• yaptığının arkasında durarak.

• Hayretsiniz vallahi. Resmen 8 yıllık ilişkim pislikti diyorsun. Olacak şey mi ya. O ilişkiye saygı duymalısın. Saygı duyduğun taktirde o duygudan kurtulursun.

• Filimlerde görüyom ,duş al ağlayarak ama geçiyo sonra ..

• Maalesef anlatamayacaksın.Anlatırsan sana farklı bir gözle bakıcak.,Üzgünüm ama yapmayacaktın bunları.

Kızlar Ne Diyor 3

• omo ile.

• ouuww sen valla hamama gitsen göle girsen yine de arınamazsın bu cok farklı bısey yanı o kadar zamanı kafandan kalbınden atamazsın benden sabna tavsıye dostum kırılganlık gecer ama pısmanlık gecmez sevıyorsan bırakma pesını. Ayrıca olduda ayrıldınız bıttı sen evlendın ayıp degıl bıseyler yasamak netıcede herkesın ıhtıyacları var bu cok normal. O yuzden kendını kotu hıssetme.

• Hocam, sen şu profil resmini değiştirmedinmi? Adamı erkeklikten soğutur bu kadın..
      "Beni bana yırmıh atmasın" :)))

• yokkk bu resımle cok popülerim her yerde :DDD herkes benı tanıyor bebeımmm o yuzden degıstırmedım :D

• üzüldüm bacım ya:(Barışma ihtimalin yok mu, bu kadar mı kırdı seni?

• benzer şeyleri çok yaşadık. O bir adım geldiğinde ben ona koşardım normalde ama. Değerini yitiriyor artık.

• canım ya...

• Dua ve töbe et, rahatlarsın...

Yükleniyor...