Kadın vücudunda en erotik bölge neresidir?

Kadın vücudunda en erotik bölge neresidir ? Varsa nedenlerini de yazabilirsiniz.

Anket Sorusu

Güncellemeler:
İşte kadın vücudunda en erotik bulunan bölgeler... (10 üzerinden)

Dudak ve ağız: 7.9

Çıplak omuzlar ve boyun: 7.5

Göğüsler: 7.3

Popo: 4.5

Kalçalar: 3.5

Ayaklar: 1

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en erotik bölge her daim en göze batandır.Bir bayanda da en fazla gögüsler göze batar...

• Katılıyorum. Hele ki diri bir göğüs ise.

• yemede yanında yat

• Sippo yanıt seçimi için teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 7

• c ve d bence

• D ortak karar galiba (:

• Öncekileri Göster
    • Bence bir bayanı beğeniyorsan her yeriyle beğenirsin tabi bu erkek için de geçerli hatta beyni bile dahil bu işe... sadece güzğüs kalça diye ayırmak anlamsız...

• Burada en erotik bölgeden bahsettik bir kadını parçalara ayırmak değil niyetimiz ?

• memeler ^_^

• WoW... Çok tahrik edici oldu bu cevap (:

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler ^_^

• rica ederim. Pembe Kadın.

• B ve D diyorum.

• Yüzik parmagı..

• Neden peki

• En iğrenç yeri demek istedin herhalde düşünmesi bile korkutucu

• C ve D benm fikrim

• beyin.her sey orada baslar ve biter.

• Saygı duyarım. Elbette öyledir ama siyasetten dışarı çıkalım lütfen :) Beyinde bitecek tabi ki herşey ama karşında ki kişinin beynini göremezsin öyle değil mi?

• +1

• kadında en seksi yer beynidir ciddiyim onu kullandığı zaman inanılmaz şeyler yapıyor...ban hem seksi gelmiştir kadın beyni.

• Beynini kullanmak ayrı bir noktadır biz karşıdakinin erotik olarak algılayacağı bölgeden bahsediyoruz. Elbette beynini kullanan her kadın o, kadınsı duruşunu ortaya koyduğunda karşı konamaz hale gelecektir. Fakat karşındaki senin beyninin içini göremez öyle değil mi?

• evet ya haklısın ama o beynin içinde ne fırtınalar kopartıyordur kimi zaman dimi?

Erkekler Ne Diyor 8

• ben şu şekil düşünüyorum... bence en erotik organlar boyun, bel ve bacaklardır, dişiliği en iyi simgeleyen organ göğüslerdir, dişiliğin zarifliğini en iyi simgeleyen organ ayaklardır (özellikle topuklu ayakkabılar içinde) aşkın simgesi organ dudaklardır, sevişmede vücutları en güzel bütünleştiren (ten teması) organ kalçalardır

• ayaklar ve ayakkabıları

• Kalçalar ve göğüsler.

• Biz erkekler olarak hem fikiriz bu konuda anlaşıldı. :)

• Kızların çoğuda aynı fikirde.

• Benim için, bir kadının ayakları hariç heryeri erotiktir. Bacaklar favorim.

• Göğüsler ve kalçalar tabiki :)

• Kalça sanırım herkesin ortak kararı :)

• Öncekileri Göster
    • hahah. istersen çocukta emzirelim :p

• :))

• ayaklar bence

• erotik mi erojen mi?

• erotik

• kalca gogus dudak boyun .

• Erkekler sabit bu konuda göğüsler 1 numara hemen arkasından kalça geliyor sanırım (:

Yükleniyor...