Mesajlaşırken ya da konuşarak gerçek sevişmeden daha çok zevk alıyorum. Sorun ne olabilir?

bu normalı? mesajla fantazi kurduğumuzda ya da telefonda konuşarak daha fazla zevk alıyorum neden böyle normal mi bu? sorun fiziki değil yani sevgilmin fiziğini çok seviyorum itici bulduğum hiç birşey yok güzelde sevişiyor peki sorun ne?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Düşünerek yaşamak reel yaşamaktan daha çok ileri taşır insanı doruklara ulaştırır. reelde bazen istediğin faznteziyi anlatamassın yaşayamassın ama beyninde istediğin gibi yaşayabilirsin

• hayır öyle demiyorum. hayaller yarının teminatıdır. bu gün hayal edersin çaba gösterirsen yarın gerçek olur diyorum. çaba olsun dimi :))

• ozaman hayallerinle mutlu ol gerçek olmasalarda diyorsun :)

• Hayallerin hepsi gerçeğe yansımış olsaydı inan bu hayatta zevk almazdın. kendini ot gibi hissederdin. etrafına baktığında bir çok insan bir gaye için yaşar hayallerini gerçekleştirmek için didinir. benim bir arkadaşım vardı çok ama çok zengindi her istediğini alırdı. ama intihar etti. hayattan bıkmıştı

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• En güzeli sert seks :/

• yazişarak sanal sex yapmaktanmi...

• himmmm bende çook severim ...:)

• evet

• Fantezi kurmak tahrik olmak, zevk almak için en kolay ve etkili yol. Hayallerin arkadaşının hareketleri ile örtüşmediği için yeterli haz almıyorsun bence.

• Sorun senin beyninde başka ne olacak :)) Sen başka biriyle seviş bak o zaman gör sevgilin iyimiymiş. Sevgilin iyi olsa sen sanaldan vs zevk almazdın :))

• mesajda ıstedıgın gbı hayal kurabılıyosun hanı sınırları zorlayabılırsın ama gercekte bellı sen altta o ustte gt gel btııııı

• monoton değiliz öyle. aksine ne zaman ne yapacağı belli olmuyor bir bakıyorum üstüne çekiyor bir kaldırıyor falan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...