Turk erkeklerinin ortalama penis boyu kaçtır?

Fransizlarin :16 Italyanlarin: 15.7 Almanlarin: 14.8 Yunan :14.7Sudan :16.8Cin :10.6 :))Brezilya: 16.1 Abd: 12.9 Kolombiya : 17.3Hindistan 10.4 :)))ama Turklerin ki yazmiyor :S

Güncellemeler:
Bu soru daha once sorulmus ama tam net cevap yoktu. Turk erkeklerin ortalama (ereksiyon) hali boyu cm olarak nedir? diger ulkelerin verdigim figure lar internetten buldum ona gore yazdim ama Turk erkeklerin ortalamasini goremedim. bazilari yok 13cm yok 14 cm.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fransızların neden 16 adamlar sömürdüğü ülkelerdeki zencileri hesap ediyor ...bizimki orjinal buyrun haritası ... 14.1 CM ... ülke ülke link

• zencilere nasil tecavuz ettiler peki?

• daha çok zencilere nasıl verdiler olmalı bu soru ... adamların milli takımına bak ... full zenci :D
      ha bunu zencileri karalamak için söylemiyorum ... yani onlar ortalama bazı olarak onlarınkinide katıyor ..

• zenci hatunlar :)

Erkekler Ne Diyor 31

• Nasıl Tüm kadınların vajina çapları bizi ilgilendirmiyorsa hepsini sizi neden ilgilendiriyor anlayamamakla birlikte, boyu da işlevi de önemlidir, boy olunca işlevsellik zaten gelir.

• Benim anlamadığım kadınlar boyuta neden önem veriyor? Sonuçta Türk erkeklerinin ki 11cm den büyük ve 11 cm de orgazm a yetiyor . E kendimi baz aldığımda 16 cm hiç de ufak değil ki bu kadınlarda söylüyor peki kalın ve uzun isteyenler psikolojik vaka mı? Sonuçta bir evli kadın kocasının çok kalın olmasından ve sevişmemesinden şikayetçiydi ve benle yapmayı seviyordu. Yani kalın tatmamış olanlar kalın istiyor tadanlarsa acıyı yaşayınca yok normal olsun diyor. Dur ya bende bu soruyu sorayım :)))

• 3 metre 65 santim

• degisiyor be arkadasim. Ereksiyon halinde 16 cm falan oluyor benim :) 12 olan var 13 olan var 20 olan var :) Ortalamayi almak icin herkesin ckune bakmak lazim bence.

• ama listeledigim ulkelerde ortalama diye geciyor neden Turklerin ki de yok :(

• Öncekileri Göster
    • merak iste. cinsel hayatim yok yasamadim. ama bu konu islendi daha onceki sorularda ve ben bakayim dedim netten, Turklerinki yok.

• burayi iyi arastir. burda birisi site vermisti. Istatistik. Butun dunyanin ki vardi.

• 1ay

turkler 11.5 cm

• Liselerde 17 25 30 gibi rakamlar söylensede ürolog bir arkadaşım 15 cm ye bile çok zor rastlandığını söylemişti ama bu rakamlarında gerçeği yansıttığını sanmıyorum

• Ama turkiyede dogu ile bati insani arasinda bu konuda fark var bunuda hesaba katin. Sonucta turkler asyadan gelme oldugu icin dogal olarak kucuktur tabi. Ama dogu halki mezopotamyanin yerlileridir.

• Buyur burdan alalım seni; link

• önemli olan ebatları değil işlevi :)

• kızlar nasıl bir penis istiyo sizce nasıl olmalı genelde kadınlar büyük penisdenmi hoşlanır size göre ne tahmin eder

• kizlar herhalde daha kalin ve islev olan. benim cinsel iliskim olmadigi icin şu an o yuzden bilmiyorum. ama yapanlar genelde islev ve kalin olanini tercih ediyorlar.

• boy dan ziyada zamanında boşalması kalın olması daha makbul bence...

• bak burda hepsi var, ve hepsi bilimsel araştırmalar :) link

• 14.11 cm anladim :)

• 14.2 imiş...ama o yazdıklarınında doğru olduğunu sanmıyorum...bana abartılmış gibi geldi bazıları...

• hmmmm olabilir. arastirdigim da oyle cikti onlarin yalancisiyim :)

• 14 cm. imiş. linkteki Penis Boyu Tabusu isimli yazının 7.sorusunun cevabıdır. link

• benim 16cm

• benim penisim 15.

• caps veriyim mi bacım ?

• Valla hiç kimse doğruyu söylemediği için bir ortalama çıkmıyor. Kime sorsan maşallah 18-20'den aşağı değil. Hatta bir rivayete göre Türkiye piyasasına girmek isteyen bir prezervatif firması halk arasında bir araştırma yapıyor alınan cevaplara göre piyasaya en fazla büyük boy ihtiyacı sürüyor. Tabi bir süre sonra bakıyor ki büyük boy prezervatifler hiç satılmıyor...

• link Ortalama zeka ve penis boyu haritasına göre iq 90 penis boyu 14,11

• Penis boyu ile iq seviyesi doğru orantılı heralde. :O

• Öncekileri Göster
    • ozaman ortalamasi iyimis hint ve japonlara gore

• Ahaha lusa beni dövecek

• araştırmalar 13 15 diyor

• ok anladim.

• sen ortalamayı boşver istek ve arzu ne diyor

• araştırmadan çıkan sonuca göre penisin kısa olması daha verimli olduğunu gösteriyor gibi..penis boyu en kısa olan ülkere bakınca Çin ve Hindistan ama bu ülkeler nüfus sıralamasınada en üstte yer alıyor... ilginç bir durum bence...

• oha inch bile yazıyor bi sitede 5.5 miş :)

• bilimsel olarak kanıtlanan Türk erkeklerindeki ortalama ereksiyon halindeki penis boyu 14 - 16 arasındadır... Dünya genelinde bu boy orta sınıf olarak kabul edilirken 10 cm altındakiler mikro penis, 20 üzeri de büyük penis olarak sınıflandırılır...

• bir ortalama olmasi lazim nebiliyim olrtalama 2 milyon turk erkegin 14.5 cm mesela

• o çok zor ... benim söylediğim bilimsel bir açıklamadan alıntı... 14 ile 16 arasında sonuçta... bunun 14,1 ide var 15,9 uda :)

• Türk insanı ırk ve genetik bakımından Akdeniz insanına yakın. Bu da demek oluyor ki ortalama 16 cm'nin altında. Bu bilgiyi ciddi tıp ve sağlık sitelerinden kolayca edinebilirsiniz. Öyle 22 - 23 diyen Arap özentisi, yalancı bamyalara inanmayın.

• anladim :)

• Bazen 15,5 dan 16Bazen 16,5 dan 17.

• italyan alman ortasında bir yer ediniriz sanki..

• hic sanmiyorum :PPP

• Öncekileri Göster
    • aslan turk kizlarini ruslarin altinda olduruyorsunuz da. ? lafim sana degil ama genele

• soran o genellemeeki bütün penisler sana girsin

• Türkiyede ortalama 10-15 cm arası. benimde ereksiyon hali 17 cm

• tabi degisiyor. bazilari 10cm olasa digerleri 17-18cm toplam ortalama ne cikar acaba :)

• Öncekileri Göster
    • bilmem :S

• işlevi önemli derler ama ben yinede tavsiye etmezdim heralde :D

• 14 cm :) yeter sanırım :)

• fransızların ki büyükmüş tamamen yalan :) kasma bunlara

• kızların şimdide penis merakı başladı bu sitede :) ama böyle bir araştırmacı görmedim uluslarası yapmış :))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• önemli olan işlevi

• evet 17cm yeterli.

• Öncekileri Göster
    • yerinde cevap olmuş...

• vallahi simdi boyuda onemli canım ama

• kongo'lu ve gana'lı gençlere burdan kokulu öpücük gönderiyorum.

• Onlar kitap istiyor, kalem istiyor, yiyecek, giyecek istiyor. Sizin bu pisliklerinizi değil!

• Öncekileri Göster
    • ya bi git sezar allalla:( girmeyin gençlerle arama:(

• hahahah

Yükleniyor...