Meni yutma sakıncalı mı?

Haftada bir kez masturbasyon yapıyorum ve kendi menimi yutuyorum, bunun zararı var mı?

Güncellemeler:
Bir kere sapık falan değilim sadece masturbasyon yaptığım sırada bazen dilimin ucuna değdiriyorum o kadar.
Aslında sevişirken arkadaşımınkini yuttum ama öyle diyemediğim için kendim dedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hocam bunu daha önce duymuştum sanırım own cum deniliyor çok ilginç

Kızlar Ne Diyor 17

• Dikkat et karbonhidratla karıştırma kg alabilirsin ...

• Hakikatten aldırıyor mu kilo? (Dirty ideas...)

• Öncekileri Göster
    • Bu gün meni yutan yarın insan yer

• Babası bunları duysa spermini helal etmez vala ...

• Kendi b... yiyen adamdan farkın kalmamış.

• Nasrettin hocaya birgün adamın biri Hocam helada sakız çiğnemenin günahı varmı demiş. Hocada; evladım günah değil ama sen yinede çiğneme demiş. Adam da ısrarla aynı soruyu tekrar edip duruyormuş Hoca ne kadar çiğneme dese de... Sonun da Hoca patlamış evladım demiş helada sakız çiğnemenin sakıncası yok ama dışarı çikinca seni görenler helada ettiğini yiyor sanırlar demiş ):):)

• fıkraya gülmedim.

• Ne diyeceğimi şaşırdım.

• erkek arkadaşınlamı seviştin?

• Oha desem ayıp olmaz de mi?

• avfiyet şeker olsun..

• oral falan yaparken sen hiç yutmadınmı. ben seviyorum yalamayı ve yutmayı napıym

• tadı nasıl gizliciğim?

• Amacin nedir cozemedim kadinligami ozeniyorsun

• demek kı sırf kadınlar yutmuyor :)

• Sperm yutan kadınlara mı özeniyorsun ?

• bal şeker ola !

• alllahım dağa neler duycam nasıl mıden kaldıryo ya pisikolıjık olrak ıyı deılsın acıl bır pısıkolağa görun bence hatta acıll vakkasın

• Psikolog cozemez onu, :-) manik depresif klinik umutsuz vaka

• bencede:S:S

• İsraf yapmıyorsun. Şu hareketin çok takdire şayan.

• devirdaim yapıyor :)

• ahah. kısır döngüye epey güldüm. omanturk senin +1 ini rosaya verdim. aranızda anlaşın.aahha

• afiyet olsun:D

• tıbben bilmem ama ruhen sakıncalı ve iğrençççç:)

• ben sevgilimin kini yutuyorum ok de bi erkeğin kendi spremini yutması gözümün önünde canlandırdım da iğrenç gibi yaa

• zararlı oldgnu düşnyosan yutma dkkat et

• kıyamam:( seni aç mı bırakıyolar annem? :(

Erkekler Ne Diyor 31

• gaymısın değilsen eğilimin war bence

• Tutumlu insan davranisi... Sen tabağında yemek de bırakmazsın :)

• Bu da ciddi cevap: Gastrointestinal floradaki mikroorganizmaların sayısını arttırabilecek eylem. bunu engellemek için geniş spektrumlu antibiyotik ile beraber alınmalıdır. tabi illa yutman gerekliyse:)

• zararı var tabi hamile kalırsan napıcaksın tükür hemennnn

• yokda şeyy niye böyle birşey yapıyorsun ?

• Bak dostum. Menini yeme işine miden nasıl kaldırıyor diye sorarım. Kokusu bile midemi kaldırmaya yetiyor. Ama " meni " nin insan vucuduna faydaları kliniksel olarak doğrulanmıştır. Ciltte sivilceye karşı krem gibi sürüldüğünde ve diş etlerinin çekilmemesi için diş etlerine süren bayanlar hatta bunlar için para ödeyen insanlar varmış.Hani yüzüne boşalma işi falan vardır videolarda falan görmüşsündür. Çoğu kişi yaptığının farkında. Peki ya sen ?

• Bir psikoloğa görün

• olum kusturucan mı len midem ağzıma geldi öffff :((( :D:D gözünü seviyim yapma etme vazgeç bu sevdadan bide psikoloğa bi görün tabi...

• sakıncasız olsa devammı etceksn:D

• protein olduğu için fiziken faydası bile olabilir ama ruhen sakıncalı bir durum. Sapıklık zira bu yaptığın...

• manyak mısın olm

• Olm ne manyak fantezilerin war lan yapma öyle seyler tobe tobe git yutcak birini bul

• arkadaş somalililililililili :D

• Adam Somalili aççççç

• afiyet olsun, gay degilsen durumun acinasi.

• sen nası bi insansın yapıyosan foruma yazma milletin midesini bulandırma kardeşşm

• üstüne birazda kekik ve pulbiber dök öyle ye kardeş...

• Kanser yapıyormuş. Öyle diyola :(((

• body mı yapıyorsun ?

• body'e mi yarıyor ?

• protein vae ondan dedim

• Hastaya Depo provera iğnesi vurun,... Hemşire hanım birde hastanın beyin tomografisini istiyorum acil !

• bu yasıma geldim ilk defa duyuyorum böyle bişi ne denirki şaştım bu işe

• Hadı la ordan ben bıle 30 yılda bırını gordum yutan oda sex manyagı bı norweclıydı ılk kez duyuyorum en azından o bayandı sevısırken yaptı gıt bı dna testı yaptır ırkın nerden gelıyor bak enteresan bır durum cunkı

• Hala düşünüyorum kendi agzini nasıl tutturuyorsun :-/

• nasıl bi hayvansın bre :D

• Terbiyeli olun lütfen

• abi nasıl bir zevktir bu offffffff erkek olarak iğrendim ya

• hafta da bi kez tok karna zararı olmaz :D

• Sapik misin? Hic bir sakincasi yok ama sapiklik olarak nitelendirilebilir... kendi menini neden yutuyorsun bosa gitmesin diye mi?

• +1

• tesekkur ederim :-)

• sapık değilde farklı cins olmasın

• Biz külotluçorap fetişistleri olarak, corap giyen bir kizla sevismenin verdigi zevki soylerken sapik diye sorgulanirken, iyiki varsin sen kendi spermini yutan adam:))Sperman :)))

• Zarari normalde agiz ve dile olmaz sanirim kiz arkadaslarimin hicbirinde olmadi fakat,Kendi spermini kendi yutanda ciddi beyin hasarina yol aciyor diye duymustum:)

• bi kez dilimin ucuyla tadına baktım ama yutmak harbi sakıncalı durum yakında işte proflaşırsın kendi kendine yetememeye başlarsın sonrası haha çok daha sıkıntılı

• :) Çeşmeden başlarsın diyorsn içmeye yani :)

• sakıncalı olmadığını bilakis protein içerdiğin faydalı bile olduğunu bir yerlerde okumuştum..ama bu konuda iddialı değilim...doğrusunu bilmiyorum...

• Daha Fazla
Yükleniyor...