Bayanlarda vajina yanması nedir ?

Bazen sevişirken aşkım yavaş yanıyor diye bir uyarı alıyorum partnerimden, nedir bu yanma durumu? Sorduğumda acıyor anla işte diyor..Eee peki zevk almıyor musun diye sorduğumda hem zevk alıyorum hem yanıyor diye cevap geliyor...Bilgilendiriniz lütfen beni.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vajina kuruluğu veya sistit gibi bir sorun yaşıyor olabilir. özellikle ikinci şıktan şüpheleniyorsa, bir doktora görünmesinde fayda var.

• Sistik rahatsızlığını olduğunu öğrendim sonradan.

• geçmiş olsun...sadece cinsel yaşamı değil, sağlığı için de hemen tedavi ettirmesi gerekir, ilerleyen noktalarda böbrek iltihabına dönebiliyor çünkü.

Kızlar Ne Diyor 3

• partnerinle ön sevişmeyi daha uzun tutmanı tavsiye ediyorum. kızlarında da dediği gibi kaygan ortam olmadığında acı hissi doğar..ha kaygan diyorsan mantar başlangıcı olabilir gerçi o zmnda kaşıntıdan şikayet edecektir..öyle ise doktora gitmesi gerek.

• cinsellik esnasında kuruluk nedeniyle olan tahrişin yanmasıdır kayganlaştırıcı alın

• pislikten oluyor olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• kayganlaştırıcı en iyisi...

• Yanma bu tip durumlarda çok normal. Hatta ilişki öncesi bir bayan tahrik olursada yanma olabilir. Bu rahatsız edici türden bir yanma değildir.

• rahatsız edici bir yanma olmasa neden kız söylesin acıyor diye?

• cevap basit... vajina kuruluğu... bu durumda eğer ki genel anlamda bir sağlık sorunu yoksa vücut salgılarında, ya sen on sevişmeyi kısa tutuyorsun yeterince ıslaklık olmadan başlıyorsun olaya, ya da o kendisini kastığından fazla ıslanamıyor. on sevişmeyi daha uzun tutup onun isteklerine odaklan, o da ise yaramazsa kaliteli bir kayganlaştırıcı kullan. fakat öncelikle onunla karşılıklı durumu konuş, öncesinde neler istediğini açıkça anlatmasını bekle. kadınlarda seks beyinde başlıyor unutma :)

Yükleniyor...