• Sor
  • Bence

Bayanlarda vajina yanması nedir ?

Bazen sevişirken aşkım yavaş yanıyor diye bir uyarı alıyorum partnerimden, nedir bu yanma durumu? Sorduğumda acıyor anla işte diyor..Eee peki zevk... Daha Fazla

En İyi Görüş

• vajina kuruluğu veya sistit gibi bir sorun yaşıyor olabilir. özellikle ikinci şıktan şüpheleniyorsa, bir doktora görünmesinde fayda var.

• Sistik rahatsızlığını olduğunu öğrendim sonradan.

• geçmiş olsun...sadece cinsel yaşamı değil, sağlığı için de hemen tedavi ettirmesi gerekir, ilerleyen noktalarda böbrek iltihabına dönebiliyor çünkü.

Kızlar Ne Diyor 4

• partnerinle ön sevişmeyi daha uzun tutmanı tavsiye ediyorum. kızlarında da dediği gibi kaygan ortam olmadığında acı hissi doğar..ha kaygan diyorsan mantar başlangıcı olabilir gerçi o zmnda kaşıntıdan şikayet edecektir..öyle ise doktora gitmesi gerek.

• cinsellik esnasında kuruluk nedeniyle olan tahrişin yanmasıdır kayganlaştırıcı alın

• pislikten oluyor olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• kayganlaştırıcı en iyisi...

• Yanma bu tip durumlarda çok normal. Hatta ilişki öncesi bir bayan tahrik olursada yanma olabilir. Bu rahatsız edici türden bir yanma değildir.

• rahatsız edici bir yanma olmasa neden kız söylesin acıyor diye?

• cevap basit... vajina kuruluğu... bu durumda eğer ki genel anlamda bir sağlık sorunu yoksa vücut salgılarında, ya sen on sevişmeyi kısa tutuyorsun yeterince ıslaklık olmadan başlıyorsun olaya, ya da o kendisini kastığından fazla ıslanamıyor. on sevişmeyi daha uzun tutup onun isteklerine odaklan, o da ise yaramazsa kaliteli bir kayganlaştırıcı kullan. fakat öncelikle onunla karşılıklı durumu konuş, öncesinde neler istediğini açıkça anlatmasını bekle. kadınlarda seks beyinde başlıyor unutma :)

Yükleniyor...