Kocam çok erken boşalıyor bu sorun mu?

Kocam cok erken bosalıyor bu sorun mu? Dersenız evet sorun yatakta mal gıbı kalmak sorun hayattan ve sexten soguyorum artık hep oluyor onu kırmak ıstemıyorum ama tam bosalacakken onun bosalması ve sonrası facıa napacagımı sasırdım burayada yazdım baska cagrem kalmadı cunku kımden yardım ıstıcem onada soyleyemıyorum yardım edın lutfen bır cozum onerın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne zaman boşalıcanı söyle ona göre ayarlasın kendini:D ya da eliyle yardımcı olsun sana.

• ben teşekkür ediyim:))

• Cok tesekkur ederım

• önce penisini kontrol etmeyi öğrensin, bunun yoluda senden geçmekte. ona mast. yapmayı dene. boşalıcağı zaman bırak. 25-30 dk deneyin bunu.

ilk zamanlar kayganlaşıtırıcı kullanmadan yap sonradan kullanabilirsin.

bunun sebebi de mast. yapmaya alıştığı için penisi kontrol edemiyor.

önceden hızı-şiddeti kendi ayarladığı için vucudu ona alışmış. ama geçer.

yani umarım:DD

başka bir soru için yazmıştım.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 27

• 23gün

sen o kocayı boşa en iyisi

• 23gün

Sonuç ne merak ettim. Çözümler işe yaradımı yoksa hala aynı sorun devam ediyormu? Ve sen ne yapıyorsun bununla ilgili..

• vuracaksın yumruğunu masaya. beni sen tatmin etmeyeceksen kim edecek? diye çıkış. işin ciddiyetini anlasın ;)

• ben boşalamıyorum de zaten o anlar korkar yetmiyorum diye sana zevkk vermeye başlar

• gecıktırıcı kullanın

• Durum şu algı reseptörleri demek çok açılıyor bu iyiye işaret sn onu çok uyarıyorsun ama tabi senin açından bakarsak fena Buda ancak ya antidepresanla çözülür ya da sana alışarak ve sexi uzun süre şoft yaparak

• Senin vajinan çok tatlı ozaman.

• bu tip birşey genelde aslında eşlerin birbirini anlamamasindan kaynaklanıyor. kendi bosalsa bile oral masaj ile gayet tatmin eder. adam empati yapmiyor seni anlamaya calismiyor.. ben hiç penis kullanmadan da tatmin ederim.

• kendisiyle konuş...

• bu arada öküzün tekiyse ne yaparsan yap sorun çözülmez..

• Bu olayın sebebi eşinizin bekarken fazla masturbasyon yapmış olması ... Tedavisi var kesin doktora gitmelisiniz son bir kere daha eşinle konuşup onu doktora gitmeye ikna etmelisin ..

• yaşınız kaç ?

• 3 dk mı ? :D bu mecazi olarak heralde bu kadar kısaysa acil çok acil doktora gidin psikiyatride işlemez :D

• On sevısme olunca 2 dakıkada bosalıyor olmazsa 3 dakıkada bosalıyor konusacam artık

• isterse ayarlayabilir erken boşalma zihinsel birşey ona söyle ön sevişmeyi uzatsın yapmazsa kabul etceksin bencil biriyle evlisin

• Öncekileri Göster
  • eşine bunu anlatman lazım... ve doktora gitmelisiniz tıbbi destek şart.. bu şekilde yürümez

• eklermisin beni ordan mesajlaşalım burdan açık net olmuyo

• yok yok öyle hapı kremi spreyi var...ama pek işe yaramıyo... hımm burdan konuşmasak bunu yaa.. bunla ilgili bilgi vercm ama

• Duydum hapı yagı falan varmıs kalbını durudur zarar verır dıye korkuyorum o sebepten doktora hayatta gıtmez gruruna yedıremez

• prezervatifi ona erken tak...

faydasını görürsün..

• Sen bana yetmiyorsun de. Kendin zevkini alıp bırakıyorsun olmuyor böyle hacı de.

• 1-2 defa soylemek ıstedım gıt once banyoda bosal sonra gel dıye sınırden cıktı agzımdan kalktı gıydı kustu cocuk gıbı

• Kesinlikle bir sorun tabi ki ama çözüm burda değil yatakta kendinizi birbirinize adamanızda bence, uygun ortamda eşini kırmadan güzelce bu konuyu dile getirebilirsen eğer sorun kalmayacaktır aranızda ;)

• Oral seks yaptır kendine? En azından bir kez bu şekilde boşalmana yardımcı olsun.

• Ona direkt olarak söyle.

• kaç dk, dk ver

• bak ben birisiyle birlikte olmadığım için kullanmadım ama bir zararı falan yok diyolar birde ilk kullanımda ilişkiden önce süremk lazımmış ve ne olur ne olmaz prezervatif taksın çünki seni de hissizleştirirse bana sövmeyin :D bir bakarsın ulan bir şey oluyo anlamıyorum flan :D

• Cok tesekkurler alacam ıyı olur beter olsun :)

• öncelikle eşinle konus ama anestol diye bir yanık kremi varmış o baya uzatıyormuş ama hissizleştirebiliyormuş, bunu deneyin. Eşin bu sefer ben zevk almıyorum falan derse anlasın bir sefer böyle bir sefer böyle diye :D birde eşine söyle kendini kaptırmasın o kadar yani ohhh süper bu hadii gibi falan fazla gaza gelmesin

• Öncekileri Göster
  • tabikide bu bir sorundur tedavside mümkündür

• Geç boşalması için geciktrici sprey krem bişi kullandı eşimle konuş :)

• Blackbery ya da delay stop sprey olabilir. Kremde anestol pomad al işe yarar eminim :)

• Varmı onerecegın bıldıgın gercekten ıse yarayan

• Eşinle konuş olacaktı :)

• Sorun elbette. Kendi yöntemlerinizi bulacak zamanla bedeni alıştıracaksınız...

• Psikolojik bir sorun bu. Psikologa gitmesi gerekiyor.

Cİnsellik sanılandan daha da önemlidir insan hayatında. Onu kırmadan buna ikna edin.

Keşke seninle daha uzun sevişebilsem, içimde olmana deliriyorum, hiç çıkma istiyorum tarzı şeyler söyleyin sık sık.

o değil de, ne güzel laflar ediyorum. Kadın olsam iş yaparmışım.

• Ne

• boşan.

• Onları soylesem sanıyesınde bosalır herhalde on sevısme olursa 2 daıkıkada bosalıyor

• ya kocanı değiştir.ya seni tatmin edecek bir sevgili bul.ya da titreşimli bir vibratör al.kocanın işi bitince onunla tatmin olabilirsin ancak..başka seçenek yok gibi.!

• Kafana gore yorum yap dıye degıl mantıklı bır sekılde yardımcı ol dıye sordum

• bu benim yorumum.beğen diye yorumlamadım ki.

• Salak salak konusma arkadasım yardım ıstedık terbıyesızlık yapma

• Yanlış yerdesin güzelim, git kocanla konuş.

• Amen!

• Allah belanı versın senın

• Yardım istiyorsan ancak seninle sevişerek yardım edebilirim. Birlikte orgazm olmanın tadını yaşatırım. O'nun dışında yapacak bir şey'im yok.

• Öncekileri Göster
  • karşına alacaksın konuşacaksın sorunun kaynağına ineceksiniz tedavi oradan başlar..

• böyle şeyler açıkta konuşulmaz özelden yazın bana eşim memnun mesela ordan başlayıp anlatırım belki derdinize derman olur

• bencede katılıyorum sana

• İnsan eşinden çekinmemeli çekiniyorsa zaten tam olarak eş olamamışlardır

• üroloji doktoruna gidin

Kızlar Ne Diyor 4

• ekle beni yardım edeyim canısı

• Eşin kabul edermi bilmem ama dr desteği şart. Bunu eşinle açıkça konuşabilmeli ve dr için ikna edebilmelisin. Yoksa işin çok zor. Hayat çekilmez. senin durumunda olan bildiğim kişiler var 1 tanesinin eşi kabul etmiyor dr olayını o da eşini aldatıyor . yapacak 1 şey bırakmadı kadına.

• haklısınız kadın boşalmazsa çok sinirli oluyor.yatakta mutlu kadın hayattada mutludur

• çok üstüne gidersen kendini yetersiz eder,gururuna dokunmuş olursun ve ilişkinizde sorunlar çıkar.Geciktirici sprey deneyin,olmadı doktora gidin

• Gıtmıyorum ıste gruru kırılmasın dıye konusamıyorum bıle bu seferde ben acı cekıyorum

• Eşinle konuş seni tatmin etmek zorunda

• 1-zorunda diye birşey söz konusu olamaz

2- bayan ima etmekle olmaz güzelce anlat onu çok sevdiğini bırakmayacağını göster

3-Doktor boş kafasında bitirecek bu işi reçete bu :)

• Tessekkur ederım cok sagol

• *Anlayacaktır

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...