Çok fazla penis gördüm, böyle biriyle yapar mıydınız?

çok fazla penis gördüm ama bakireyim ve oral anal filan yapmadım hatta en fazla yanaktan öptüm tensel açıdan. sadece gördüm her çeşidinden. ve çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
internette ama kameralı sohbette. boşalttığım da çok oldu bi yerimi göstermeden fazla
p*rno izlemem hiç mesela
tepkinizde sonuna kadar haklısınız. ama p*rnoyla aynı değil mi hayatımda 1 yada 2 p*rno görüm onuda 1 dk lık. aynı şey değil mi şimdi. gerçekte hiç penis görmedim sadece internette

En İyi Erkek Görüşü

• sen böyle devam et eşine herşeyi yalansız bir şekilde açıkla merak etme kabul edicektir seni hatta isticektir şahsen böyle biri gelse bana kabul ederimki ben daha bir kızla sevgili olmuş değilim birinin elini bile tutmadım sevgili babında keşke herkes senin gibi olsa üzme kendini bırak bunları vücudun isticek biliyorum p*rno izle en masumu sizin gibi düzgün kızlara yakışmıyor emin ol benim gibi erkekler çok şeyde düşünme yapamadıkları için olmuyor diye istersem su anda ünvtede sınıftan pekçok kızla yatabilirim ancak eşime saklıyorum kendimi arkadaşlara söyleyemiyorum dalga geçiyorlar malesef bizlerin değeri bilinmiyor :) herşey bir yane bırak bu işleri p*rno ile idare et evlenince eşin mutlu edicektir seni her yönden bir kız bana böyle dese onu dünyanın en mutlu kızı yaparım :D taparım :D

Soran beğendi
    • ty ty :D alkışlarla yaşıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • O insanın içinde olan bir şey ama en güzel şey kızlık onunla bununla zevk için yatmak değil.

• azınızdan baldamlıyor umarım gönline göre birini bulurum teşekkür :)