• Sor
  • Bence

Gögüsleri büyütmek için ne yapmalıyım?

göğüslerim 75 nasıl büyülteblirim ya da erkeklerin için bu önemlimi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kendinle barışık olmanı ve kendindeki güzellikleri keşfetmeni tavsiye ederim. göğüs ölçün 75 olmuş 85 olmuş ne farkeder? ama illa büyütecem diyorsan şöyle bir çözüm var:göğsünün büyümesi için yapman gerekenler aslında sağlığın için yapman gerekenlere çok yakın. ilk olarak hayata olumlu bakmayı ve sürekli mutlu olmayı öğrenmelisin. çünkü sıkıntı, stres senin kadınsal gelişiminin en büyük düşmanıdır. ikincisi hafif tempo koşu veya voleybol oynayarak kan akış hızını ve oksijen taşıma kapasitesini artırmalısın. bunun dışında beslenme stratejisi ile de büyütmen mümkün.1- meyve sebze tüketimindeki çeşitliliğe ve miktara önem vermelisin.2-rezene çayı tüketerek göğüs büyümesinde etken olan östrojen hormonunun salgılanma miktarını arttırabilirsin.3-keten tohumu ile göğsünde bulunan hücre miktarının arttırılmasında ihtiyaç duyulan besinleri alabilirsin.4- cüce palmiye tohumundan da bahsediliyor ama bu ürün bana güven vermedi. kullanma istersen.son olarak sabırlı olman gerektiğini unutma ve yukarda bahsettiğim ürünlerin hiçbirini aşını kullanma. bugün yatıp yarın büyük göğüslerle uyanmayacaksın. bu bir zaman meselesi.mutlu güzel bir yaşam dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu yaşa gelmişsin göğüs büyüteceğim diye beyin kapasiteni büyüteyim desen daha iyi olurdu ama neyse :))

• sen şu beynini büyüt hadi canım

• Öncekileri Göster
    • mal

• Terbiyesizz :))

• Uzaksin yardimci olamam

• buyutme birak olduklari gibi kalsinlar onlar bir detay sadece onemli olan sensin

• önemli değilmi erkekler için

• Öncekileri Göster
    • :)))

• inanmalisin dogruyu soyluyorum ;)

• ben her zaman söylerim..kadınlar lütfen göğüslerinizi büyütmek için kafa patlatmayın..biz sizi böyle daha çok seviyoruz..göğüsleri küçük olan kadınların fizikleri daha güzel oluyor..fit bir görünüme sahip oluyorlar..

• Sevgili bulup bol bol emdirceksin o zaman büyür

• göğüslerini büyütmenin bir yolunu biliyorum erkek arkadaşın varsa ona avuçlat sıksın göğüslerini... büyür ama birazda sarkar... en iyi yol slikon ama bence 75 küçük değil

• iyimi yani

• Öncekileri Göster
    • teşekkür

• rica ederim kendine sıkıntı yapma... sağlıklı ol yeter diğerleri hallolacak şeyler :)

• :D azcık kilo al :D büyüyo öyle

• silikon :)

• sevgili bulmalısın:D

• Su sebili ile ovala.

• emdir ben yardımcı olabilirim

• çok süper elleme

• süper

• birlikte olsak ellettirmem öyle severdim

• göğüslerini aşağıdan yukarı doğru okşa sex düşündükce kadınlık hormonların artar göğüslerinde büyür

• Arada gerçek aşk ve sevgi olduktan sonra bunlar ikinci planda kalır.

• Küçük göğüslü bayanlara bayılırım, çok seksi geliyor bana. İri göğüsler ise çok anaç bir görüntü veriyor,hiç seksi gelmiyor banaBenim açımdan sizin göğüsleriniz harika

• valla her gögüs şeklinin ayrı bir zevki var küçük gögüslüyü alıcan kucana bütün gece zıplatıcanbüyük göğüslüyüde sırt üstü yatırıp

• buyuk başın derdı buyuk olur boyle kalsınlar

Kızlar Ne Diyor 1

• büyütcem diye hiç uğraşma silikondan başka verimli yol yok. Küçük göğüs seven milyonlarca erkek var merak etme.

Yükleniyor...