• Sor
  • Bence

Evli biriyle ilişki yaşamak nasıl bir duygu hakkaten merak ediyorum?

Evli biriyle ilişki yaşamak nasıl bir duygu hakkaten merak ediyorum?Çok yaygınlaştığına shit oluyorum ve cidden merak ediyorum yaşayan varsa neden böyle bişeye gerek duyuyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkek açısından hoş bir durum ama kadın açısından hoş değil. Çünkü erkek şunun farkındadır: Başkasının eşi. Fakat kadın ne yazıkki tabiatı gereği beraber olduğu erkeği sahiplendiği ve sahibi olarak gördüğü için kıskanmaya başlar. Erkeğin evine gitmesine bile dayanamaz eşine dokunacağı onunla aynı yatağa gireceği düşüncesi bile onu delirtir. Ama erkek evli kadın için bunu düşünmez ''zaten kocası var benimle sadece zevk yaşamak istiyor'' diye düşünür vede çoğunluklada haklıdır. Ondan boşanıp benimle evlense zaten bana da aynısı yapar diye düşünüyordur. Benimde evli kadınlarla beraberliğim oldu ve gördüğüm şuydu: kocasını aldatan kadınlar doyumsuz farklılık arayan farklı zevkler yaşamak isteyen tiplerdi. Eğer öyle olmasa zaten kocasını neden aldatsınlar.

Erkekler Ne Diyor 23

• İnsanların evde bulamadıgı mutlulugu başka birisi ile yakalamya çalışmasıdır,hem kadın hemde erkek,özellikle eş uyumsuzlugunu yok etmek için

• gtünden vurulmayı hakeden adamdır die düsünüorum mutlu degilsen ayrılırsın ne bk yersen yersinn kadın içinde erkek içinde

• evli olduğunu bilmeden yaşadım sonradan baya bir sorun oldu.

• gizli ve heyecanlı.

• kolay yoldan elde edılmek gıbı yoldan para bulmak gıbı gelıyor bana evet kadınlar daha fazla yapıyor para statü gibi faktörlerden galiba erkeklerde sırf zevk ıcın herhalde macera olsun dıye

• yasak olan her şey nedense daha zevkli geliyor insana... yasağın ve yanlış yapmanın verdiği haz adrenalin artışına sebep oluyor, bana göre mutlu giden bir evliliği olan biriyle bi ilişki yaşamak, kansızlık, arsızlık, ihanet gibi duyguların zirve yapması oluyor !

• pardon SHiT ne demek acaba türkçemizde öyle bir sözcükmü var ben mi yabancıyım

• klavye basmamış ama sanırım sen cümlenin bütününe bakıp anlayabilececek kadar zekisin :)))

• Genelde bayanlar tercih ediyor. Buda tecrube ve anlayistan dolayi. Bide cinsellikte daha zevk alirmis kadin.

• kadın sadece isterse ve dokunmasını bılırsen zevk alır,ıyı bır es olursan kadın aldatmaz bence yanı buna ragmen aldatıyosada hastadır muhtemelen

• Ben kendim sahit olmadim dogrusu sadece biraz fazla duydum o yuzden. Elbette dedigin dogru.

• çok merak ediyorsan tanışalım canım nasıl bir duygu yaşa sende o zaman anlarsın soruyla olmaz yaşaman lazım

• komik oldugunu falnmı düsünüyosun

• bence işi çözen paradır...

• evli bi adamla ilişki yaşayan bir kadın; hem sevgili, hem baba, hem arkadaş, hem akıl hocası, hem de yol arkadaşı arıyo demektir ve kendine guveni azdır, yaşıtları onu çekemez kaldıramaz sorun çözmede yardımcı olamaz

• evli biriyle ilişkiye girdim kadının kocası ilgisizmiş ve kadın sexe aç kalmış buda doğal olarak gözünün dışarıda olmasına sebeb benimde öyle oldu tesadüfen tanıştım benden etkilenmiş teklifde bulundu bende doyurdum ama ilişkimiz mükemmel ne istediğini biliyordu bende mütiş zevk aldım ondan kadın iki sene ilişkiye girmemiş

• birde magrifet gibi anlatıyor kendini haklı sayıyorsun, dilerm evlendiğinde karın sana da aynısı yapsın, ne kadar arsız , ahlaksız insanlar var.

• deneyerek öğrenebilirsin

• Suan evli biriylede iliski yasiyorum haftada bir evime gelip onu mutlu ediyorum ve esinden memnun olmadigi kadar benden memnun ayriliyor.

• bekar olan biri için evli biri yasak oldugu için heyecan verici..Evli kadınların cogunda aradıgı askı ilgiyi bulamamak..Erkeklerde de cinsel heyecan farklılık..

• Tek Eşlilik E+1

• :))) sende dene gör ya

• acık kapı derler erkeklerın tabırıyle yanı sorunsuz:)

• Metres hayatı heyecanlıdır belki

• İşim olmadı hiç..olamazda..Davraniş tarzımdan zaten evli bir kadın buna cesaret edemez...

• Biliyorum da..Bana sökmedi hiç şimdiye kadar...

• Hemende soru yapmış :P benim için gençlik hatasıydı ama ben saftım ablalar ayarttı beni günahsızım :(

• eee olaylardan sonuc ve ders cıkarmalı tek makara kukara yapmayalım dımı seker

• Öncekileri Göster
    • hımm zatende benden kücükmüssün çizerim valla :)))

• Ablam hürmetlerimi gül kokular eşliğinde sunuyorum...

• ben yaşadım 3,5 sene sürdü hayatımın en güzel yılları idi harika ötesi idi sadece olay cinselikten ibaret diğil idi ama

• o zaman cevabından sunu cıkarıyorum sevgı boslugun vardı ve ıyı geldı yanı asık oldun

• bilemiyorum... benimle birikte olan bayanlar bunun cevabını verse...? ...:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Cevaplara baktım da çocukluktan gelen psikoloji falan deniliyor yok çocukluktakı baskılar deniliyor bence alakası yok bunun adı her iki taraf içinde şerefsizlik

• bu konuda çok büyük konuşan bayanlar gördüm... birde baktım ki hepsinin evli bir sevgilisi oldu...? ..:)
      bence konu ciddi bir konu.. ve ben asla yapmam dememeli...

• altına imzamı atıyorum..

• İnsan kendinden nefret eder o ne öyle, gördün mü bu devirde düşmanlığı yine kadın kadına yapıyor senin eşin var mı ve ya olduğunda seni aldattığını öğrensen? ilk önce olaya kendi gözünle bak..

• ben yaşadım hiç iyi birşey değil benim patronumdu ve evide işyerinin üst katındaydı eşi sürekli gelir sarılırdı bana şunu aldı bunu aldı derdi ben fitil olurdum onlar arabaya biner gezmeye giderlerdi ben çatlardım çok çektim sonra dayanamadım işten ayrıldım ama hiç evine kimse yokken gitmedik birkez eşi davet etti o zaman oturmaya gitmiştim

• acı olmus ama iyi yapmıssın

• bu soruya gızlı cvb vermıyorum belkı elstırılcem ama :D tek acıklamısı suerekn yasta ewlılıklerde kadınlar adını konusmak gerekırse herseyden mahrum cocukluk cagını yasıyamama flort donemını yasamamıs pısıkoljık olarak baskıda olanlar ılgsız aıle sevgısı gormeyenler hep bır eksıklık olup arayıs ıcınde o eksıklıği dolduranalr yapıyo kadın sıgınacak lıman arıyo aslında tabıkı ovulcek bırsey deıl erkek ıse ya cinselliğe duskun oluyo yetınmıyo baba sevgıszlıgı kucuklukten bılınc altı edısı veya bır hırs bır ıntıkamm kendını asma gıbı gore bılıyo kişilık bouklugu pısıkljık bazıları ıse karakterıszlık vede astarı olmıyısı yıne pısıkoljık altından cıkan ıste bu

• erken yas dıycektım

• bu bir psikolojik rahatsızlık okuldayken arkadaşımın psikoloji dersine girerdim ve bu konuya benzer bir konu konuşuluyordu..karşı tarafa bir şeyleri kanıtlama yada daha önce ailesinde bu durumu yaşama olarak ikiye ayırmışlardı

• doğru söylüyorsun tamamiyle bilinçaltı meselesi. diğer bir nedeni ise kendisini boşlukta hissetmedir. bu boşluğuda bir başkasıyla giderebileceğini düşünmesidir, hevestir.

• gece yalnız uyumayı sevdiklerini düşünüyorum. ama bacım sen merak etme bence bunu:)

Yükleniyor...