İlk ilişkide gerçekten acı oluyor mu?

Gerdek gecesi ya da ilk gece işte, ilk denemede acı oluyor mu gerçekten abartıldığı gibi? yani ne derece acı oluyor? acıyı azaltmak için yapılabilinecek şeyler nelerdir? her iki tarafında dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir? teşekkür ederim.


0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

 • Çiftlerin baş belası ilk gece, ilk deneyim adına ne denirse !

  Öncelikle üstünüzdeki gereksiz kıyafet fazlalıklarını bir çıkartın ve tavsiyem ılık bir duşa girin. henüz birliktelik yaşamadığınız için tek tek girmenizde fayda var. daha ilk dakikadan fantezi yapalım demeyin çuvallama riskiniz oldukça fazla. çıktıktan sonra rahat şeyler giyin. Daha sonra oturun yatağın üzerine biraz konuşun sohbet edin. şu şöyle dedi bu böyle dedi gördün mü şu ne komikti falan filan. sonra birbirinizin ellerinden tutun ve yavaşça biri diğerini kendine çeksin. hafifçe gözünüzü kapatın ve dudaklarınızı uzatın. öpüşmeye başlayın ve hiç acele etmeyin. biri alt dudak versin öbürü üst dudaktan başlasın sonra yerleri değişin derken eller devreye girer. Daha sonra temasla, tatlı dokunuşlar, mıncıklamalar falan derken epey bi yol gitmiş olursunuz. üzerinizdekileri çıkartın ama kendiniz değil, eşine çıkarttır ve sende onun kıyafetlerini çıkart sonra sarılın ve sevişmeye devam edin. ilişkiye girmeden SEN kendini hazır hissettiğinde yapabileceğini belirt ve misyoner pozisyonu dediğimiz şekli alın. sen sırt üstü yat bacaklarını aç eşine de söyle ki biraz nazik ol ve ben ne dersem yap canım yanmasın diyede ekle tatlı süslü sözlerle. sonra eşin bacak arandan girmeye başladığında kendine göre eşini yönlendir, bayanların genelinde az bir yanma ve acıma olduğu söylenir ama bayan olmadığım için bilemeyeceğim. bu konuda tecrübeli bayan arkadaşlar gizli olarak yazarlar belki. daha sonra duruma göre içine tamamen girmesine müsade et ve bu birleşme esnasında asla ama asla bacaklarını kasma ve bedenini sıkma, dişlerini özellikle. bazı bayanların yaptığına dair şeyler okumuştum. Sonradan hoşuna gidecektir ve zaten gerisi gelir. Bu arada eşin içine girmeye başladığı zaman derin derin nefesler al, tıpkı aşı vurdururken hemşirenin derin bir nefes alın dediği gibi sende aynısını düzenli yap. derin nefes al bırak al bırak . bu hem seni cinsel yönden psikolojik olarak rahatlatır hemde eşine zevk verir. sesinin hırıltılı veya artık nasıl ise ses tonlaman çıkışı.

  Evlilik hayatında başarılar.

  Not: eşini dizinin dibinden ayırmamanın 2 kuralı vardır.

  1. Cinsel hayatına önem ver ve gözü dışarda kalmayacak şekilde mümkün olduğunca birliktelik yaşa. Zaten zevk almayı bilirsen düzenli ve sıradışı bir cinsel hayatınız olacaktır. Zevk almaya bak.

  2.Erkeğin kalbine giden yol midesinden değil yatak odasında geçmektedir. bu sözü internette okumuştum doğrudur haberin olsun.

  3.Anal yani ters(dübür) ilişkiye sakın girme, sadece vajinal seks yapın ama ORAL seks yapabilirsiniz neticede.

  5|1
  • Şikayet

   güzel yazmışsınız peki anal ilişkiye sakın girme neden? giriceğimden değil ama merak ettim.