İlk ilişkide gerçekten acı oluyor mu?

Gerdek gecesi ya da ilk gece işte, ilk denemede acı oluyor mu gerçekten abartıldığı gibi? yani ne derece acı oluyor? acıyı azaltmak için yapılabilinecek şeyler nelerdir? her iki tarafında dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir? teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çiftlerin baş belası ilk gece, ilk deneyim adına ne denirse !Öncelikle üstünüzdeki gereksiz kıyafet fazlalıklarını bir çıkartın ve tavsiyem ılık bir duşa girin. henüz birliktelik yaşamadığınız için tek tek girmenizde fayda var. daha ilk dakikadan fantezi yapalım demeyin çuvallama riskiniz oldukça fazla. çıktıktan sonra rahat şeyler giyin. Daha sonra oturun yatağın üzerine biraz konuşun sohbet edin. şu şöyle dedi bu böyle dedi gördün mü şu ne komikti falan filan. sonra birbirinizin ellerinden tutun ve yavaşça biri diğerini kendine çeksin. hafifçe gözünüzü kapatın ve dudaklarınızı uzatın. öpüşmeye başlayın ve hiç acele etmeyin. biri alt dudak versin öbürü üst dudaktan başlasın sonra yerleri değişin derken eller devreye girer. Daha sonra temasla, tatlı dokunuşlar, mıncıklamalar falan derken epey bi yol gitmiş olursunuz. üzerinizdekileri çıkartın ama kendiniz değil, eşine çıkarttır ve sende onun kıyafetlerini çıkart sonra sarılın ve sevişmeye devam edin. ilişkiye girmeden SEN kendini hazır hissettiğinde yapabileceğini belirt ve misyoner pozisyonu dediğimiz şekli alın. sen sırt üstü yat bacaklarını aç eşine de söyle ki biraz nazik ol ve ben ne dersem yap canım yanmasın diyede ekle tatlı süslü sözlerle. sonra eşin bacak arandan girmeye başladığında kendine göre eşini yönlendir, bayanların genelinde az bir yanma ve acıma olduğu söylenir ama bayan olmadığım için bilemeyeceğim. bu konuda tecrübeli bayan arkadaşlar gizli olarak yazarlar belki. daha sonra duruma göre içine tamamen girmesine müsade et ve bu birleşme esnasında asla ama asla bacaklarını kasma ve bedenini sıkma, dişlerini özellikle. bazı bayanların yaptığına dair şeyler okumuştum. Sonradan hoşuna gidecektir ve zaten gerisi gelir. Bu arada eşin içine girmeye başladığı zaman derin derin nefesler al, tıpkı aşı vurdururken hemşirenin derin bir nefes alın dediği gibi sende aynısını düzenli yap. derin nefes al bırak al bırak . bu hem seni cinsel yönden psikolojik olarak rahatlatır hemde eşine zevk verir. sesinin hırıltılı veya artık nasıl ise ses tonlaman çıkışı.Evlilik hayatında başarılar. Not: eşini dizinin dibinden ayırmamanın 2 kuralı vardır.1. Cinsel hayatına önem ver ve gözü dışarda kalmayacak şekilde mümkün olduğunca birliktelik yaşa. Zaten zevk almayı bilirsen düzenli ve sıradışı bir cinsel hayatınız olacaktır. Zevk almaya bak.2.Erkeğin kalbine giden yol midesinden değil yatak odasında geçmektedir. bu sözü internette okumuştum doğrudur haberin olsun.3.Anal yani ters(dübür) ilişkiye sakın girme, sadece vajinal seks yapın ama ORAL seks yapabilirsiniz neticede.

• güzel yazmışsınız peki anal ilişkiye sakın girme neden? giriceğimden değil ama merak ettim.

Erkekler Ne Diyor 10

• önce vajinanı sulandır

• çok acı oluyor çok ağlamııştı oradan biliyorum

• acı var, biliyorum. ayrıca bir hafta yeri iyileşene kadar ufak acılar duyabilirsin.

• Aci falan yok canim onlar yalan hepsi şu ana kadar hic aci cektigini soylemedi belki ben iyi davraniyorum

• Hepsi? Çokluktan bahsediyosan ilk olmadığı içindir ;)

• bu siteyi,özellikle cinsellik katogorisinde sorulan soruların cevaplarını oku bu sorunun cevabını bulursun,

• kendini kasmadıktan sonra biraz acı hissedersin gerisi keyife dönüşecektir :)

• bu konuda bir çok soru soruldu,ciddi cevapları takip et,aslında bu onu özel ve iki kelime ile anlatılmaz

• eşine anlat korkularını emin ol üstüne gelmicektir eğer oda bakirse zaten gör bak eli ayağı dolaşıcak yapamaz ilk gece oda :) kasma kendini onun kollarına bırak bedenini gör bak hiç acı hissetmiceksin gözlerine bak elini tut o anlar zaten

• +1

• sağol ablam bu arada kim o eksiliyenler söyleyin bkaim :)

• :D evet SlaYerr katılıyorum. Kendini sevdiğine bırak ona güven.+1

• Boyut önemli mi cm ver fikir verelim...

• Çıkarsa karşına haşin ve iş bilmez bir reis vay haline buraya kadar gelir acılı çığlıkların...

• bu genel bi soru görmedim henüz.

• yaşa ve gör.ataların büyüklerin herşeyi bilerek mi gerdeğe girmişler..

Kızlar Ne Diyor 7

• zevk almazsin ilk gece arastirmalara gore. hatta dersin bumuydu yani onca tantana. aci konusuna gelince kisiden kisiye degisir ama bir rahatsizlik hissedersin. ne biliyim yaptigin zaman sevgilinle yada esinle bol bol on sevisme yapin sonra o ise gelince de yavas olmasini iste. :)

• kişiden kişiye değişir bazılarında hiç acı olmazken bazılarında dayanılmaz acı oluyor. öncelikle korkmamak gerekacıma ihtimaline karşı eczanelerde uyuşturucu merhemler var onlardan kullanabilirsin ve tabi ki kas gevşetici bir ilaç da işini kolaylaştıracaktır.acırsa acıdığını söylemekten çekinme.

• acısada öldürmez:)

• sevgiline güven ve kendini rahat bırak, ön sevişmeyi uzun tutun. ama dediğim gibi en önemlisi ona güvenmen.. acı olayı kişiden kişiye değişir ama acı olsa bile bu çok kısa süreli ve az bir acı olacaktır, sonrasında kendini zevk almaya bırak

• acı falan yok. hepsi asparagas.

• sadece kendini bırak..dokunmanın öpmenin sevmenin tadını yaşa.. kendini sıkmaz ve korkuya kapılmazsan sorun yaşamazsın

• Dayanılmıycak bir acı olmuyor, azıcık ama çok az ağrı gibi bişey oluyo. Bol bol krem filan sürmek lazım herhalde bilmem ki...

Yükleniyor...