Ben eşimden nasıl istiyeceğim bunu ?

Arkadaslar evlenicem 1 ay sonra ama esimin evde ben iste biraz seksi olmasini istiyorum bole etekde sütyenle gezmesini evin icinde ama esim kapali ve con dindar birisi sanirm bole biseyi asla yapmaz ne yapmaliyim seks hayatimizdada sorun olucak sanki ben hergun isterim yani genciz sonucta ama iste sizce onu istedigi gibimi birakiyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden isteyemiyorsun ki çok saçma bende kapalıyım dindarım ama dinimizde kocamızı memnun etmek de görevimizdir.O da bunun hayalini kuruyor bile olabilir yaniBen şahsen zevkle yerine getiririm.

• Ne biliyim ya sonucta insan bir acaba diyor

• Öncekileri Göster
    • Eminmisin .d ben faLaz seyimde :) anliyosun dimi

• sonuçta evliler kapalı bir bayandan en iyi cevap bence

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir bence cok yanlis dusunuyorsun canim, kapali diye seks hayatinin sorun olucagini dusunmen gayet yanlis! Asil heyecanli olacagi icin heycan duyman lazim :)Kapali evli arkadaslarimi sana anlatmak isterdim, ama ayip olur simdi :)

• Anlatsan biraz gercekten sorun olucak gbi yani özetlesen

• Öncekileri Göster
    • orasini bilemem artik, simdi evlenmeden bu tarz seyleri konusmuyorsa zorlama.
      Evlendikten sonra konusursun, istedigin seyleri ona soylemen acikca belirtebilmen senin koca olarak en buyuk özgurlugun (arkadan olmadigi surece) herseyi isteyebilirsin.
      Simdi den mutluluklar dilerim ;)

• Tamam :) tesekkurler

• ya evlenince bence söyle :) sonuçta senin helalin olacak, seni doyurması da helaldir

• dindar olmak eşine karşı isteklerini yapmayı engellemez bence tasalanma eşin yapacaktır

• önce bir evleninde:)

• ona seksi giyisiler al ve giyinmesini söyle evde nasıl dolaşıyorki?

• giyer merak etme ama ilk zamandan bunu isteme zamanla kendi sana güzel görünmek seksi görünmek isteyecektir sende zamanla bunları rahatlıkla dile getirebilirsin

• Bunları sizinle konuşmak istemiyor mu şu aşamada.

• Ben konusmuyorum

• Niçin konuşmuyorsunuz :) Yerinizde olmayı bırakın, bayanın yerinde olsam mutlaka açardım :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla sen onun dışarıdan ne göründüğüne bakma hele bir evlen gör onun içinde nasıl bir vahşi kaplan yattığını... Hatta eminim seni bile bastıracaktır cinsel konularda.

• Nedenki md

• Öncekileri Göster
    • Haklisin kardeste dindar birine nasil sevdiricem.bilmiyorim :)

• İnan zaman içinde yaşadıklarına sende şaşıracaksın ...ama tersi de olma ihtimali var tabiki...

• eşine dinlettir bunu mutlaka

• Sıkıntı yok başkan, inan o senden çok istiyordur hele bir evleninde..

• Pek ole gorunmuyo :)

• ee hacı sende ona gore fantezıler peşinde koşucan ama hani eşinden bazı şeyler istedğinde yapacaktır şansına küs

• Hayret ya ..Madem böyle beklentilerin var neden böyle bir hatun seçtin.Bismillah bir ay olmuş üstelik..

• Evlenmemize 1 ay var :)

• Pardon eşim lafını okuyunca hatlar karışmış.Açıkça konuş aynı dili konuşamıyorsanız bahsettiğin konuda, evlilik kararını bir daha gözden geçir derim...

• Kapoalı bayanlar evde kocalarının yanında daha rahat edrler. Senin bişey söyleme ihityacın yok. O zaten seni baştan çıkartmak için elinden geleni yapar. Sen de onu baştan çıkaracaksın. Bu işler böyle. Kapalı ve dindar olması ev hayatınızı değil dışardaki yaşamı etkiler. Relax ol keyfine bak

• Olemi diyosun

• aynen dostum. Hatta ummadığın şeyler yaşayıp kimle evlendim lan ben diyeceksin :)

• Okadar yani .d

Yükleniyor...