Bayanların ilişkiye girmek istedikleri nasıl anlaşılır?

Bayanlar cinsel ilişki arzuladıklarında hal ve tavırları nasıldır? Dışardan bakıldığında anlaşılır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öpüşmesinden anlayabilirsin

• :))

• Ulaş, özelden söyleyeyim.Silmesinler yine.

• eski nickin neydi

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• bakışlardan anlarsınn

• elle anlarsın

• ewet aslında bıraz ornek verıyorum:D firikik vermeden yani eyilme yerden bırsey dusmuste alıyomus gıbı kalcalar karsı tarfa bakıyo yanlız o an karsı tarafa bakmıyosunuz rahatca seyır etsın dıye:D ve uzun etek ve bacak fırıkığı genellıkle eyılır bu tur ıstek uyandıran ınsanlr:D yerde olmayan şeyi arar bulurlar :D veya benım yaptığım bu karsı taraf tahrik olunca geerisi ip söküğü gibi gelıyo

• anlaşılır..göz içine bakılır ayrılmaz o göz teması daha sonra atıyorum bir şey içerken dudak hareketlerine seksilik katar , saçlarını attırır , yüzünde hafif bir tebessüm vardır ama bu tebessüm çekiciliğe doğru kayar..

• dudağı gözü seyirir:d

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlayamazsın abicim, anladığını sanırsın teklif edersin geri teper, sonra bir kızla daha tanışırsın, senile birlikte olmak istediğini söyler, olmak istersin "sen beni sevmiyosun" der çeker gider,sonra bir kız bulursun evlenmek ister, sen istemezsin çekip gidersin,sonra bir bakmışın kendin pişir kendin ye :D açmışın bir güzelde xhamster ı, oohhhh kafana göre takıl, hayır diyen kimse yok orda :D

• Bak bi yem attım, hemen yuttun, p*rnocular çıkıyo ortaya xD

• xhamster harbi kaliteli ama.

• ağızları açılır şaşırmış gibi =d saçlarıyla oynayabilirler. bacaklarını açıp kapatıp dururlar rahatsızmış gibi. nefes alışları değişir

• hahahhahaa:D:D sanki kısmı felc gecıryo

• Gözleri kalp şeklinde olur

Yükleniyor...