• Sor
  • Bence

Kimler partneriyle aynı anda orgazm oldu?

dürüst olun kimler partneriyle aynı anda orgazm oldu? partnerini orgazm edemeyen oldu mu aranızda? hadi bakalım herkes kartlarını açık oynasın:)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benim çok oldu hatta bir kere de kafam çok iyiydi barda bir hatunla tanıştım bana o kadar oral yaptı kalkmadı sonra uyuduk sabah tabii ben bomba gibiyim bu seferde ben istemiyorum dedi hazırlandı bende sigara yaktım giyinirken onu izledim bomba gibi hatunmuş kafamıda taşlara vurdum :D

• seni en iyi cevap seçicem bekle:D

• Öncekileri Göster
    • dürüst üye en iyi cevap:)

• kadınlar ret etmeyi sever ret edilmeyi asla. Gerçi seninki ret etme olayı değil tamamen teknik konu ama kadın onuda hazmedemeiş.

Erkekler Ne Diyor 24

• pişti..

• Buna en doğru cevabı bayanlar verir. Bana gelinde ben yüzde 20 erken geldiğimde durmayarak devam ederim ve sevgilimde orgazm olmasını beklerim. Kalan yüzde 80 in 20 sinde de aynı anda gelmişizdir ki bu çok güzel bir duygudur. Diğer oranda ben sonra boşalmışımdır.

• Çiftler isterse her zaman aynı anda orgazma ulaşırlar,püf noktalarını iyi degerlendirmek lazım,herkes karlarını açmış durumda ama sen gizlenmişsin,

• ön sevişmesiz bir sex düşünülemez :D

• Vallahi ben.

• :(( ben niye bakirim yardım edin bana kızlarrr :D:D kurtarın beni :D

• gerçktn gzl bi duygu ama çok nadir yaşadm

• partnerim yazık hep geriden takip ediyor beni :(

• sana yazık lan o zmn :)

• türk erkeğinin genel sorunu erken boşalma...ama bunun için farklı yöntemler uygulamalı çünkü erkeğin boşalması daha kolay oldugu için bayanı kıvamına getirmeden ilişkiye girmemek gerekir ön sevişme uzatılmalı ama eminim farklı yöntemlerle bu mümkün..

• defalarca aynı anda orgazma ulaştık bunu yaşamak çok harika

• aynı anda orgazm erkekle kadının istemesiyle o anki büyük coşkuyla olur tek tarafın yapabilceği bişey değildir bu kızlar lütfen bu konuda çok yüklenmeyin bize birazda siz sorumluluk alsanız iyi olur :)

• Önce ön sevişmede 1-2 kere siz, sonra sonuncusu içindeyken birlikte...

• aynı anda bir kadınla orgazm olmak benim için iyi değil, önce kadın orgazm olmalı sonra da ben, ilk zamanlar nerdeyse aynı zamanda orgazm oluyordum partnerlerimle... ama tecrübelerim çoğaldıkça daha sonra orgazm olma başarısını her geçen gün daha da ileriye taşıyorum...

• Onceleri hep sevgilim once orgazm oluyordu artik simdi hep ayni anda oluyo ve super birsey yani

• Benim fantezilerime hiç bir hatun karşı koyamaz o gelir ilk önce! sonra hevesim kaçar bırakırım. isteksizce yavşamaları hoşuma gitmiyor...

• Psikolojik ama ne yapacaksın çözemiyorum, Onun orgazm olduğunu görmeden hissetmeden o inlemeleri işitmeden orgazm olamıyorum ..

• koçum benim :Dartılıyorum

• aynı anda oldum o bana bende ona mastürbasyon yapıyordu ...

• her seferinde oluyor yemin ederim zaten hatunun zevk aldığı o son anlara yaklaşınca boşalabiliyorum ama bazı kadınlarda olmadı değil boşalmayan zaten onlar hiç bişey anlamayan tiplemelerdi..

• benim çok oldu

• O duyguyu tatmayi cok isterdim penisim kalkinca 8 cm ve cok ince kimseye biseyler hissettiremiyorun

• ben bir kere oldum inanın harika bi an oluyor oda sizde bir kaç saniye kendinizden geçiyorsunuz inanılma bir şey tekrar olmasını çok isterdim :)

• Aynı anda olmadı hatta hiç olmadığı oldu.Yani partnerim orgazm olmamak için elinden geleni yapıyor.

• sendee elinden geleni yap oldurmak için

• Hiç yaşamadık daha

• aynı anda değil ama sırayla önce o sonra ben...sonuç ikimizde...

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...