Nasıl bir poz olsun?

arkadaşlar seksi bir poz arıyorum. mesela benim aklıma şekeri yalarken çekilmiş olan bir foto geldi. iyi olur mu sizce? sizin aklınızda var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Islak vücut her zaman seksidir. Küvette de olabilir.

• Rica ederim, iyi bakın kendinize..

• teşekkürler tavsiye için :)

• Okulla beraberde yürütebilir ve son derece sosyal olabilirsin, bence okulu ihmal etme derim, sen bilirsin ama...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence açılıp saçılmaya gerek yok alt dudağını ısırarak baygın bak...

• heyyy bizde akıl verdik yani üstelik öyle bir siteden alıp sölemedik yaratıcılık yaptık sen sana link vereni en iyi cevap seçmişinn

• anladın mı olayı :)

• tamammmm

• ya sapıklık neresinde bunun anlamadım.bacağını görmesş sapıklıkmı

• Öncekileri Göster
  • Gazoz içerken fotoğraf çektir. Altına da "Türk erkeklerini gazoz gibi içerim" yaz :D (Kaynak: Cem Yılmaz)

• lfkjaslkfhszlkfhasfhajfhajfhaj :D:D:D harikaa

• muz yerken resim çekillll

• jdhkjsadhkasjhdaj :D iyi olr mu? D

• Bana yollarsan en sexy pozu derim :D

• oha ölmemi istior:/

• öl...

• 20 yaş genc bence:D lcek fotografı söyle al ulen :D bunun içinmiydi hepsi D:

• Öncekileri Göster
  • orta parmağını ağzına al diğer elnide fermuarına koy

• bekliyorum.:d

• mesajlaşalım.. skypeden atarsın:d

• anladım

• Öncekileri Göster
  • bişey derdim ama :)

• ya bir git beee

• tamam hadi,git arkada kumda oyna :D

• ben benim sen kimsin?

• Öncekileri Göster
  • iyi fikir bencede napican o pozu :)

• Tamam anlaştik ozaman...:)))

• hahahahahah sana mesaj olarak atarım :D::D:D

• dee geet delüü... :)

• Öncekileri Göster
  • seç beğen bunların hepsi güzel link

• sen kafana göre ayarla :)

• yalnız bunlar çook fazla açık, değiştircem biraz :D

• çok teşekkürler beni mutlu ettiniz

• mesela şöyle bişeyler çok ii bence şeker falan eskilerde kaldı artık. artık varını yoğunu sermen gerekiyor.ülker link

• fotoğraf falan dikkat et kötü yola düşme kardeş.

• hahahahhaha kandırmak benim işim :D

• inanmamam için sebepmi var:D çok kız tanıyorum bunu yapan bir çoğu twitter'da.
      duygularımla oynadın yani kandırdın beni:)

• Öncekileri Göster
  • Bununla ilgili istemediğin kadar örnek bulabilirsin internette. Eğer karşıdaki insanı biraz olsun tanıyorsan nasıl bir fotodan hoşlanacağını da bilmen gerekli.

• Rica ederim.

• peki teşekkür ederim :)

• Hobi olsun diye ise cevabımdaki ilk cümle geçerli demektir. Ama saklayacaksan dikkatli ol birilerinin eline geçmemesine dikkat et.

• Öncekileri Göster
  • erimiş dondurmayı yalarken ama göğüslerin arasına bir iki damlası düşsün

• hahah eyvallah :p

• tamam yollarım

• o zaman bana yolla :D

• Öncekileri Göster
  • Ustun giyinik olsun ,altin cipak,bir elinle onunu kapat oteki elini dudaklarina gotur bir parmagini hfif agzina sok

• Bi dinle yaaa,eklesene anlatim nsil

• olmazzzzzzzzzzzzzzzz :D

• Altin resimde az goruncek vajia bolgeni elin tam kapatcak

• Öncekileri Göster
  • Boşver sen bizi biz sapıklıkta sınır tanımayız site ahalisi erkekleri...

• Ben sanatsal bir site ahalisi sapığım elbetteki basit olmazdı pozlarımda sen şimdilik diğer sapıklardan öneri al..

• söyle aklındakini lütfen :D

• Kot pantolon giy. Dar olsun biraz. Duvara yasla vücudunu bacakların biraz geride kalsın. Biraz da aç bacaklarını ama fazla değil çok çirkin olur. İki elinin avuç içlerini başının yanlarına daya. Başını yan çevir bir yanağını duvara daya. Diğeri duvara yağışık olsun. Bir an nefesini içine çek ve tut. Ama ağzın hafif açık olsun.

• peki teşekkür ederim :D

• sen tarife göre geç duvarın önüne. çek fotoyu. zaten kadınsın nasıl seksi olunacağını bilirsin. ufak tefek düzeltmeler yaparsın

• tama tamam :D

• Öncekileri Göster
  • aklıma gelen başıma gelmesin

• hep açıktı zaten -_-

• mesaj atıcam sana aç mesaj hakkını :D

• gizlenmişsin birden tanıyamadım -_-

• Öncekileri Göster
  • Pilates topunun üstünde 333 derken poz verirsen tamamdır.

• sexilik poz ile olmaz. sexi isen duruşun yeter değilsen ne poz verirsen ver bir işe yaramaz.

• anladım

• hani reklamda çıkıyo ya böyle at gibi bir hatun dondurmayı ısırıp ekrana bakıyo aynı öyle işte :)

• hhahahahahaha reklamı bilmiyorum :D

• Olur hatta hafif dekolte ön plana çıkartılırsa :)

• o zaman ısın rengı degısır ıstee :D

• istrsen ekle ordan atayım hem nasıl bırsey aradıgın da soyle ona gore gndermıs olurum

• göndersene

• dahasıda var yanıı :D hangısı hosuna gderse gnderebılırım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• sandalyeye ters otur

• Pozu kimin için verdiğin ve nasıl bir etki yaratmasını istediğinle alakalı olarak değişir.Bence şöyle bir poz düşün. Üzerinde sadece ince ama uzun bir pardesü vari ya da bir trençkot. Ve seksi jartiyer çorapları. Trençkotun üst düğmesi açık yani biraz (ama çok fazla değil) göğüs dekoltesi veriyorsun. Bir koltuğun kenarına oturmuş ve hafifçe bacak bacak üstüne atıyor gibisin. Trençkot hafifçe bir bacağından sıyrılmakta. Ama sadece jartiyer çorabının dantel kısmının başladığı noktaya kadar açık.Eğer bu pozu verirsen ve içinde de gerçekten bir şey olmaz ise o zaman sen de kendini yaramaz ve muzur hissedecek ve çok daha seksi bir görünüm elde edeceksin.

• ilk defa 4.level de moderatör görüyorum:D

• zaten jartiyer tek başına işi bitiriyor bir hatunu seksepalin doruklarına çıkarıyor benim açımdan +1

• tuttum bunu :)

Yükleniyor...