Boşalmadan önce gelen sıvıdan hamile kalma olasılığı var mı?

SaçsızKraLPele
Arkadaşlar nişanlımla geçenlerde sevişirken biraz fazla ileri gittik ve 3-5 santim akdar içeri girdiğimi tahmin ediyorum ve kendinide kasmıyordu bir kaç. kere aynı pozisyona geldik en sonunda ben penisimi cıkardıgımda biraz sıvı gördüm boşalmamıştım?çok eminim...sildim ve bir kaç kere daha içine girdim ve en sonunda kendini kasınca bıraktık..kanama olmadı bu arada esnek olduğunu düşünüyorum ve aksmadıgı ıcınde..?ertesi gün ilacı icti uc dort saat içinde ama ihtimal varmıdır?o bosalmadan önce gelen kaygan sıvıdan hamile kalma olasılığı az onu biliyoruımda yaşayanlar tecrüblerine dayanayark yardım edebilirmi? sizce birşey olurmu?evlenmeden hamile kalmasını da istemiyoruz? ikimizde?
Boşalmadan önce gelen sıvıdan hamile kalma olasılığı var mı?