Facebookta yarı çıplak poz veren kızları eklenmesi tarif bile edemiyorum ya

Gizli Üye
ya tanışmakta ve konuşmakta olduğum bir erkek var bu 26 yaşında ve polis ama facesinde 18 ve 25 yaş arası 10 15 tane falan kötü kızlardan var nasıl diyeyim erkekler bilir böyle yarı çıplak poz verip 1000 küsür takipçisi olup altına erkeklerin şöylesin sana şunu yapıyımmı diye yorum yapılan kızlar anladınız :( şimdi bu tanıştığım kişi bunların hepsini resmini beğenmiş bir iki tanesine yorum yapmış gördüm napmalıyım ben hç hoşuma gitmedi benle evlenmek için tanıştı anlaşırsak zamanı gelince evlenice siz olsanız napardınız bir de bu erkek nasıl biri yaaaaa insan bir siler o kızları benle tanışma aşamasında oldğu halde hala onlar ekli beğnp duruyo

(((Not : Daha sevgili degiliz ))
Güncellemeler
+1 yıl
sorum uzun oldu kusura bakmayın derdimi umarım anlatabilmişimdr :(
Facebookta yarı çıplak poz veren kızları eklenmesi tarif bile edemiyorum ya