• Sor
  • Bence

Çıplak bir kadını görmektense seksi kıyafetler giymiş bir kadın daha çekici sanırım...

acaba kadınlarda erkekleri çıplak olarak mı yoksa üzerinde elbise varken mi seksi buluyor_? tabi erkeklerde yorumlarını yazsın acaba ben gibimi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sen gibi düşünüyorum dünyanın en güzel en seksi kadını veya erkeği de olsa çırılçıplak olması hele ki cinsel uzuvlarının görünmesi seksi durmaz.seksapeli sağlayan salt görüntü değil gizemdir bence.erkekler çıplak yürüyen güzel bir kadına bir kez bakar yorum yapar geçer ama derin yırtmacı olan bir kadına veya göğüs dekoltesi olan bir kadına gözden kaybolana dek bakabilir.o bakışı sağlayan acaba o yırtmaçtan ne kadarı görünecek yada göğsü açılacakmı soruları ve merak duygusu.sözkonusu erkek olunca kadında merak olmasa bile yüksek ihtimal giyinik bir erkeği tercih eder,çünkü pek azı estetik ve çekici bedene sahip.

• sexi bir cevaptı artıladım onayladım

• gerçekler :) teşekkürler :)

• rica edrm

Kızlar Ne Diyor 7

• tabikide cıplaklığın bi estetiği yok ki

• olablir

• Erkeğin üstünde pantolon olanı makbuldür.

• tabiki öyle ve insanda heyecan oluyor o kıyaflerin altındaki düşününce daha fazla çekici geliyor

• süpersinnn

• :)

• aynen çıplak bir erkek görmektense seksi kıyafetli bir erkek görmeyi tercih ederim.

• kadınlar kadar estetik ve göze hoş vücutlarımız olmadığı için çok haklısın diyorum +1

• üzgünüm. Elbette güzeldir çirkin demem yalnış anlaşılmasın.Benim tercihim.

• seksi kıyafet kışkırtıcı

Erkekler Ne Diyor 7

• insanoğlu hep ulaşamadığının peşinde ve heyecanındadır. ulaştığı şeyler ise olağanlaşmıştır artık. heyecan vermez hatta kanıksar.

• haklısın bende aynı güzergahtayım

• yok tam olarak öyle değilde;sanırım hayallerimiz sınırlanıyor..yani yarım çıplak kadını gördüğümüzde geriye kalan tarafı en güzel şekilde tamamlıyoruz beynimizde...ama tamamen soyunuk olan kadın düşünmemizi mümkün kılmıyor..galiba sorun burada...yarı çıplak olan daha gizemli ve ilgi çeker oluyor erkekler tarafından...

• kesinlikle katıulıyorum çıplak kalınca hepsi aynı ben şahsen soymadan seviyorum :))

• ben bir erkek olduğum için bır bayanın beni cıplak görmesini daha cok isterim:)))

• Çekicilik, istek, arzu gizden gelir. Gizemli ve gizli olan herşey çekicidir. Sadece kadın olarak ele alma. Ne iş yaptığını söyleme, öğrenene kadar kudurur...

• bencede sexi kıyafetler giymiş bi kadın daha çok tahrik eder.. çıplak olması itici gelr bana

Yükleniyor...