• Sor
  • Bence

Şimdiye kadar girdiğiniz ilişkilerde gördüğünüz en uzun penis boyu ne kadardı? :)

Sevgili kız arkadaşlarımız :) şimdiye kadar girdiğiniz ilişkilerde gördüğünüz en uzun penis boyu ne kadardı ? :) Daha fazla olmasını ister miydiniz ?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sevgililerimden bi tanesi 198 boyundaydı ve 115 kiloydu. ufaklık da sahibinin cüssesine yakışır uzunluk ve kalınlıktaydı. daha uzun olmasını istemezdim. iç organlarım parçalanırdı yoksa :)

• işte böle dürüst we açık cewaplar bekliorum :D

• Öncekileri Göster
    • bu adam dünya en büyük penisi bu adam eski 32 cm rekoru kırdı 34 cm link

• 198 cm çok uzun ama bizim yanımıza gelen işyerimize gelen gardiyan insanlık dışı 203 cm bunu hapiste yatanların gözünü korkutmak için almışlar bizim 2 metrelik kapıdan eğilerek geciyor bir omuz var adamda yolda herkez ona bakıyor karı topuklu giymiş omzunun altında kalıyor tam bir dev 110 120 kilo vardır

Kızlar Ne Diyor 7

• bkdr link

• wayy :D orda keşfe çıkmak her kızın hayalidir heralde :D

• kim o yaratık :))

• Ölçü birimi olarak ne kullanacağız ?

• inç kullan :)

• afrikada yaşıosan metre olabilir .

• Dur yarın yanıma bi cetvel alıp gidiyim istersen kesin cevap veririm. Penisiniz olmasa naapardınız merak ediyorum ara ara. Sürekli aynı muhabbet sıkılmıyor musunuz anlamıyorum.

• evet ya penisleri olmasa ne diyeceklerdi acaba

• Öncekileri Göster
    • bencede :) hem onlar olmasa siz napcaktınız :)

• nesini kıskanacağım hard-man21 ? Boşa bi ağırlık bi külfet.
      Ayrıca onlar olmasa parmak vardı.

• Neden en uzunu müzeye mi kaldırılacak.Hep aynı soru merakınız bitmiyor mu bir türlü?

• derinliğinizi merak ediyor

• Peeeeh.

• ölçmedim :DDDDDDDDDDD

• Hangisi uzundu hangisi kısaydı gibi düşünecek bir gayem olmadı.

• hahah işimi gördüyse gerisi hikaye diyorsun yani, süpersin :) +1

Erkekler Ne Diyor 7

• boyuna bakan kadın,meraktan başka boylar varmı diye bakar. Bu yüzden çok önemli değil,uzun olsa dibinimi bulacaksın?

• ya adam biraz heyecan katmak istemiş neden oyun bozanlık yapıyorsunuz ki bence sizin sığmı yoksa derin biri olduğunuzu öğrenmek istemiş penis boyuyla..Siz ölçmesenizde erkekler hep söyler bunu az çok biliyorsunuzdur..En azından elinize aldığınızda boyunu bişeyle mutlaka kıyaslamışınızdır kafanızda..Ahhh bu kadınlar bence burdakilerin hiç biri penis bile görmemiş olabilir

• aynen ya.. biraz renk katayım istedim sadece :D yoksa banane

• Soruya bak ya .d milletin özel hayatından sanane ...!

• harbiden ya, sanane kardeşim kızların cinsel ilişkide bulundukları partnerlerinin penis boylarından :) barışık ol kendinle :)

• aklı başında bir bayan eline cetvel alıp ölçmez

• hissettiği an anlar diyorsun yani :)

• aynen hocam

• :) komedi bu soru artık

• tamam sormıcam bi daha ya :D

• Sıkılmadınız mı hep aynı soruları sormaktan ?

• Penis boyunun önemi soruldu hep.. o çok saçma onu biliorum :) ama ilk soru hiç sorulmamış diye biliorum ben.. yani ben görmedim..

Yükleniyor...