Osmanlı zamanında padişahlar haremde ne yaparlardı.

Arkadaşlar bu sıralar kafamı kurcalayan bir soru var.Osmanlı da saraylarda harem olurdu.Ve padişahlar bu hareme girebiliyorlarmıydı girdiklerinde ise ne yapıyorlardı haremdeki kadınlarla.Onları dans felan mı ettiriyorlardı ve de onlarla ilişkiye giriyorlar mıydı bunu çok merak ediyorum.Ama nikahsız ilşki zina demek ve padişahlar da gayet müslüman adamlar yani zina yapmaları da pek mantıklı gelmiyor bana.

Güncellemeler:
Ulan bir soru sorduk Osmanlı tarihine karşı atıp tutmadığını kalmadı ne biçim oçlarsınız lan siz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Malesef çoğu kişi haremi sadece padişahların cinsellik için kullandığı bir yer zannediyor Harem padişahın ailesinin ve yakın çevresinin bulunduğu kişisel ikamet yeridir içerideki herkes padişahın eşi olmak zorunda değil bu batılıların oryantalist kafasının ürünü

• Hayir Carriyelerlen nikah kiymana gerek yok. Seks yapmak isterken onlara sorman bilem gerek yok tecavüz serbes.

link

• Bu bilinen birsey, inanmiyorsan arastir. Inanmak istediginize inaniyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaydı tutulmayan tek yer haremmiş. Ama harem sadece eşinin olduğu yer değil aynı zaman da iş gören kadınların da kaldığı yerin adı imiş. Harem sadece padişahın halvet işini görenlerin olduğu yer gibi lanse ediliyor hep bu aptal diziler yüzünden.

• Aşna fişne fanfinifon :(

• lan o.ç (Osmanlı çocuğu) ilteris adını kullanıp Türk Dünyasının o adını lekeleme lan. ;D

• bu kufurleri kafir atandan mı öğrendin? yoksa rus/Haçlı analarindan mı ? ehh?;)

• Atatürk i*nesi saolsun o öğretti.

• Ananı sikiyim senin orosbu koreli.Korelilerin *ları sana yetmez bunu söyleyim Türk yarrağı lazımki* iyice kaplasın.

• kuran okurlardi asfgjnapcaklar olm.. Osmanlı gavuru iste dini falan ne idi belirsiz dinini s2monlar müslüman değil ırk olarak falan da biseye benzemiolar onlar farklı bişe; ;bide elinde gücü olan insanların (din adamları vs hariç) ahlak ve din kavramları olmaz

• sen gelmişsin ya. Aynı atalarin gibisin oc:D onlarda bole sey edilip şey edilip ağlardi

• ben de seni şey edebilir miyim lütfen.

• Allah seni bildiği gibi yapsın soru başlığını okuyunca gülmeye başladım kendi kemdime dedimki heralda haremde oturup tavla turnuvası yapıcak halleri yok töbe töbee :D:D

• nedense ben pek gülemiyorum.

• Öncekileri Göster
    • ben çok güldüm valla. belki piçti oynuyorlardır

• Harem sadece sex amaçlı bir yer değil padişahların evi gibi düşün içeride padişahın ailesi var ve sarayda herkesin giremediği bir bölüm içerde tavlada oynar kitapda okur namazda kılar güleceksen cahilliğine gül

• bu benimde aklıma takılmıştı ama öyle değil.kadınlar hazırlanıyo falan işte sonra padişahın karşısına çıkıyorlar.padişahta hoşlandığıyla birlikte oluyo. zina konusuna gelince, Kuranda evlilik dışı veya cariye (yani emrin altında kadın) dışında ilişki zina sayılıyor.yani o kadın sadece o padişahın.yani haremdeki kadınların hepsi padişahın sayılıyor ve zina değil bu. kuranda öyle yazıyor.

• hadi ordan Cariyelerize yan gözle bakmayın deniyor asıl.

• “Onlar/ Müminler, mahrem yerlerini günahlardan korurlar. Yalnız eşleri ve ellerinin altında bulunan cariyeleri ile ilişki kurarlar.”(Mümin�n, 23/5-6).
      -
      “Eğer (birden çok evlilikte kadınlar arasında) adaleti gerçekleştirmekten endişe ederseniz, bir kadınla veya eliniz altında olan cariyelerle yetinin.”(Nisa, 4/3).

• “Eğer (kendileriyle evlendiğiniz takdir de) yetimlerin haklarına riayet edememekten korkarsanız beğendiğiniz (veya size hel�l olan) kadınlardan ikişer, üçer, dörder alın. Haksızlık yapmaktan korkarsanız bir tane alın; yahut da sahip olduğunuz ile yetinin. Bu, adaletten ayrılmamanız için en uygun olanıdır”. Bence saptırmasan iyi olur.

• ister gelsin iiser gelmesın yapıyolardı

Erkekler Ne Diyor 8

• Devlet yönetmek kolay değil arada bir zevklerinede yer vermeleri gerek

• Senin atip tutugun ediklerin gercek ve Osmanli zamaninda yasananlar. Sen bunu beyenmiyorsun niye bu realiteyi degistirmiyor.Osmanlinin iyi bir tarafi yokdu, dedigim gibi bu ülkenin cirkin tarihi. Padishalar türk bilem degildi, anlamis degilim bunlara bu hayranlik nerden geliyor. Sangilim iyi birsey getirdiler.Iste kabullan ister kabullanma. Kafan güzel mis güle güle kullan.

• Osmanlı olmasaydı var ya senin annen haçlı yarrağından işemeye yer bile bulamazdı i*ne seni.Bunu bilmen gerekir bence.

• la anan rus heralde@soran
      bu kadar gavur hayranı olduna göre;)

• Islamda carriyeleri ve köleleri tecavüz etmek helal. O yerlerde Padisahnin Carriyeleri tutuluyordu. Bu kadinlar savas yaptiklari yerlerden esir alinioyrdu ve artik Padisha nin zevki icin yasiyorlardi. Bunu sadece Padisha yapmiyordu bu normal halk icinde gecerli. Bu Carriyelerin evliligi artik gecerli degildi. Cirkin bir sey, ve bu ülkenin cirkin gecmisinin bir parcasi.

• Zeka ve bilgi seviyen verdigin Cevapdan beli. Gercek aci verici evet ama gercek bu.

Neyse kafa güzelmis güle güle kullan.

• Öncekileri Göster
    • Saçma sapan bir adamın videosuna inanmamı mı bekliyorsun Kuran'da ilgili ayetler ortada üstteki yorumlarda da yazılmış bakarsan görürsün ama sen görmek istediğine bakıyorsun gibime geliyor

• Yukarıda konuyla ilgili ayetler var iyi oku git o s�relerin mealinide oku bakalım dediğin gibi birşey görecek misin ? benim yazdıklarımı benim yorumumun altına yazma

• Hocam cariyelik sistemini araştırman gerekiyor. Cariyelerle ilişki zina sayılmıyor.Padişah ne yapıyordu sorusuna gelince, gücü yettiğince pompa :)

• sabaha kadar pompa ;)

• fuhuşçu alemci sultanlar işte.

• babanla karıştırma padişahları bence.Çünkü bu padişahlar olmasaydı Atapiç te olmazdı.

• çoğu sultanın sapık bile olduğunu söylüyorlar biraz araştır.

• grup seks

• Teşekkür :(

• tek kale mac yapiyorlardi

Yükleniyor...