Penis kaç yaşına kadar uzar?

bn 19 yaşındayım penisim 13 cm bu yaştan sonra uzar mı bir de bu önemli olan boyu değil işlevindeki işlev peisin dik kalma süresimi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• artık büyümez ama sorun yok. çoğumuzunki o civarda zaten.

• :DDD
      dogru soyledigin icin sana arti veriyorum gizli +

• sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• sut icir ona

• Elinle çek bakalım belki uzar hahahahahahahaha

• 18e kadar uzadı uzadı uzamadı bittin sen :D arkandan kızlar çük der .Yüzüne karşıda ay bn seviyorum snin skini der .

• vay adiler gösteririm ben onları biz sizin göğüs ölçünüzle vajina genişliğinizle dalga geçiyozmu lan çok ayıp :)

• Öncekileri Göster
    • Acı ama gerçek ... Kızlarınki okadar bük sorn değil ama erkek içn bnce büyük eksi :/erkeklik gururu 0 .

• Sitene mini çüklü ne çok varmış nan :) ayh

Erkekler Ne Diyor 8

• vah vah :)

• :DDDD

• O kadarda kaldiı genç maalesef

• profesyonel bir kadın büyük sevmediğini söylemişti. kız seks gurusu gibi bişey. san takma kafana. büyük isteyen kız ya mazoşist'dir. ya da geniştir kardeşim. çok büyük de iyi değil cidden.minyon kızlar çok ağlıyor sonra. bu yaştan sonra büyümez gibi. masajla penis büyütmeyi bir araştır istersen. 2-3 ayda 2-3 cm fark ediyomuş okumuştum.

• 15-16 yaşna kadar büyür

• 9 cm çocuk yapman için yeterlidir gerisine takılma ön sevişmeyi uzun tuttuktan sonra bütün kadınları memnun edebilirsin

• Dert etme arkadaşım sıkıntı yok... Aşağıdaki vidoyu izle. Her söylenene de inanma link

• Ayaklarımın ve penisimin sürekli büyümesi benim için sorun, o kadarda matah bir şey değil. İstemsiz ereksiyonda seni sürekli ele veren pinokyonun burnu gibi bir penis hoş olmuyor maalesef.

• boydan çok çapı önemli kardesim,benimki 17 cm, çapı 12 cm,bir kere alan bir daha ister :)

• çocuk 13 diyo. sen çıkmışın benimki 17 diyosun:D

• birader allah sana penis boyu vermiş zeka vermemiş :D çap nedemek bir araştır öyle yaz

Yükleniyor...