Çok eşli evliliklerde seks.

Azımsanmayacak sayıda çok eşli evlilikler var ülkemizde. Benim merak ettiğim böyle evliliklerde 3lü fantezisi falan yapılıyor mudur acaba? Basma entarili paçalı donlu Hacce'ler Emine'ler aynı yatakta iş görüyor mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Git var olan köylerde anket yapıyorum bahanesiyle sor soruştur. Biz bilmiyoruz işte :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Hergun verdıklerıne emınım

• onu sormadım ki güzelim. 3lü yapıyorlar mıdır dedim. Ben iki kadınla evli olsam ikisini de alırım yatağa. kimden utanıyoruz.

• Her gün adam dayanamaz :D

• ıyy iğrençsın lan :D ama merak ettırıcı bır konu :D:D

• sorma nasıl merak ettim hem de. millet bir tane bulamazken iki üç tane alan sefasını sürüyordur herhalde

• ahahah:D

• O kapaliligin altinda neler var neler :D

• hepsi kapalılık değil canım. açık zengin olanlar da var.

• Eğer adamın inançları varsa azıcık uygun olmadığını yapılmaması gerektiğini biliyordur.

• niye uygun olmadığını biliyor olsun görücü usülü ile evlenenler daha mı yakın oluyor birbirine. hele eskiden ilk kez yatakta görüyorlarmış birbirlerini. ilk cümleleri çıkar şunu oluyor muş. sevişelim mi daha inançlı insan işi bence

• Öncekileri Göster
    • işte bağladık ya gözlerini. onlar görmüyorlar. sorun yok.

• Yok öyle işte :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Osmanli Saraylarinda ve tarihinde,her turlu sapkinliklarin yasandigini biliyoruz"bir kismini sadece"bunu tarihciler belgelere dayanarak acikliyor,yani her cesit aile yapisi olabilecegi icin mutlaka bahsettigin tarz yaklasimlar oluyordur.Mantik cercevesinde de bir sakinca yok zaten,ama olaya kisilik ozellikleri ve normlar girdiginde olay degisir elbette..

• Ankaralı Namık abimizin dediği gibi şalvarın altında kabak gibi neler yatar üstad diyorsa vardır bir bildiği :D

• sanmam ama adam genellikle her akşam diğerine misafir gidiyordur :) kuma olan kadınlar birbirni sevmez sen üçlü takılırlarmı dıyorsun.

• degişik bir fantazi

• senin düşüncen bozuk,bu mümkün değil

• niye değil. iki ayrı kadınla evlenen barzo mu düşünces bozuk olmadığı için yapmaz bunu. yoksa bir başka kadının kendi üzerine kuma getirilmesine karşı çaıkamayan kadın mı. yoksa evli bir erkeğe ikinci eş olacak kadar kendini değersiz gören kuma mı?

• Öncekileri Göster
    • bu konu gırgır konusu.

• :))

Yükleniyor...