Neden hep erkek randevu evleri var ülkemizde?

neden hollandada ki gibi bayan randevu evleri yok, bayanlar o evlere gidip cinsel ihtiyaçlarını gideriyorlar bekar kadınlar için idel böylelikle kimse kimsenin seviglisini elinden almamış olur :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bekar kadınlar için ideal böylelikle kimse kimsenin sevgilisini elinden almazbu nasıl bir cümledir? bekar kadınlar hep başkalarının sevgililerini mi ellerinden alıyorlar bunu anlayamadım?kadınlar için böyle birşeye gerek yoktur türkiyede çünkü bir kadın ortaya çıkıp ben seks istiyorum derse herkes abaza gibi atlar... gerek yok

• haklısın,abazaların zaten abazalıklarını söndürmek için erkek randevu evi açılmıştır.

• Öncekileri Göster
    • yalakalıkla ne alakası var ... adam gibi cevabını vermiş hak da veriyorum

• valla atlamam. Aslında kadınlarda çok seks istiyor ama toplumun değer yargıları bastırıyor onları. yurt dışında yaşayanlar neden daha çok yaşıyor. Mahalle ve aile baskısı yok. Kaç kişi komşuya iş yerine bu benim sevgilim beraber yaşıyoruz diyebiliyor ki. Hep gizli hep sakl.

Kızlar Ne Diyor 5

• üstüne para vermeye gerek yok. zaten çok abaza var.

• evet nekadar abaza bir milletiz demekki bu kızların suçu erkekler kız yüzü görmüyor demekki :))

• Öncekileri Göster
    • kısmen...

• bu iş için para vermiyon yani adına sevindim hollandalı kızlarda yerinde olmak isterdi

• O kadar çok cinselliğe aç adam varki kadınlarımız her an istediği yerde birini bulabilirler üstüne para vermeye gerek yok. Ama kadınların %90ı erkekler gibi bu işi karşısındakine birşey hissetmeden de yapmazlar zaten. Ama burda rahatsız edici bir nokta varki bekar kadınlara milletin sevgilisini elindenden alıyor muamelesi yapman.

• sokağa çıkıpta gel beraber olalım deyipte bunu reddeden kaç erkek olur bir düşün?üstüne para verebilecek kadın yok bu ülkede o kadar diyim sana.ölünün bile talibi var o derece.

• Damacananın bile var gerçi soda şişesinin de talibi varmış da:))

• Öncekileri Göster
    • yaşşa len kerra :))

• Ben.

• ülkemizdede varki zaten dul kadınlar evli olup eşinden ilgi görmeyenler kendilerine jigola tutmuyorlarmı var ama gizli yapılıyor

• Türkiye Cumhuriyeti'inde?

Erkekler Ne Diyor 4

• ona pek gerek yok zaten jigololara internetten erişim var. aynen eskort kızlara olduğu gib. hakkaten ya bu soruyla bana fikir verdin.

• :))

• çünkü orası hollanda burası türkiye... aradıkifarkı anlayamıyorsan sanırım bu ülkede değil kafanda kurduğun bir başka türkiyede yaşıyorsun. Neo'ya benden selam söyle... :)

• demekki üste para verecek kadar kadınlar ihtiyaç hissetmiyor...

• Çünkü kadınlar serbes takılıyor da ondan. Malum anlık ilişki işin her kadın elini sallasa 50 bini. Ama erkeklerde öyle değil..kih..kih..kih...

• akihkohkoh

• :-)

Yükleniyor...