Kadınlar cinsel ilişki için kısa kalın penis mi, yoksa ince uzun penisi mi tercih eder?

Bu soru erkekler arasında hep tartışılır.Kadınlar cinsel ilişki için kısa kalın penis mi, yoksa ince uzun penisi mi tercih eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kalin ve birazda uzun olmasi onemli en cok kalinlik onemli

• size ciddi bir soru sorucam erkekler yerine bir bayana sormak en mantıklısı...

penis boyumu yoksa kalınlığımı önemli sizin için yağni kadınlar için eni 5.5 cm çevresi 16 cm bir penis kadınlar için çok kalın penis kategorisine girermi..teşekkür..

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• yıkılmadan ayakta duranı tercih ederler heralde :)

• küre şeklinde olanları varmıs onlar modaymıs

• ne deli adamsın ya :D

• :))))))))

• teşekkür ederim:)

• ne kısası, ne kalını, makbul olan içinde uzun kalanı (.)

• kızlardan bu soru için cevap gelmedii neden acaba...?

• “ne uzunu ne kalını, en makbul olanı içeride en çok kalanı”

• hiç fark yapmaz dibe vurdukca devam nasılsa genis biseden bahsediyoruz derinligi bellide kalınlıgı belli olmayan bise yani ne uzun ne kısa icerde dursun illa cıkar birgün :)

• önemli olan aynı anda finiş çizgisine varmak :)

• hepsini bir arada istiyorlar... uzun+kalin+islevsel+dayanikli

• aç gözlüler diyorsun haa hepsinide istiyorlar..

• ac gozlu değil haklilar anca tatmin oluyorlar

• hiç ilişkiye girmemiş bayanlar için ne kadar büyük olursa o kadar korkunç, ama bir süre sonra ne çok büyük ne çok küçük ortası ideal

• uzun kalın niye yok şıklar arasında. hepsi zenci seviyolar bu arada şansına kuş

• emin ol, bu soru burdada milyon kez tartışıldı .d

• internette araştırmalarımda kalından daha çok hoşlandıklarını okumuştum.ama daha ilginci kızlara sorulan bir soruda erkekler daha çok cevap vermiş :D

• bende sasırdım kızların cevaplarını ögrenmek için sordumm bu soruyu ama net bir kız cevabı alamadım..?

Yükleniyor...