• Sor
  • Bence

Seks ve iyi sevişen kadın nasıldır?

nasıldır sizce iyi seks yapan sevişen kadın budur dediğiniz unutamadığınız ne var?

En İyi Görüş

• iyi sevişmek diye bir şey yoktur. Sevişmek bir beceri değildir ki iyi ya da kötü yapanı olsun. Her şeye nesnel bakmaya başladık artık. Adı üstünde sevişmek. Karışılıklı ve birlikte sevmek. Ne kadar çok seversen sevişme o kadar iyi olur. Planı programı olmaz sevişmenin. İçinden geldiği gibi davranırsın yatakta. Onu yapayım mı bunu yapayım mı? Bırak kendini elin nereye gidiyorsa orayı okşa. Dudakların nereye gidiyorsa orayı öp. Kadın p*rnocu değildir. Kadın ruhuyla sevişendir.

• çok begendim ama ben bunu teşekkürrlr..

• ben teşekkür ederim. keşke böyle düşünse herkes

• evett..

Erkekler Ne Diyor 21

• 3 hafta evvel Ukrayna da jinekolog doktor du. Bu kadar güzel sevişen işini bilen oralı perfect gerektiği gibi yapan biri ı ıhhhh. Yoktur sanırım. Türkiye de zaten sevişmeyi bilen yok ya burayı dikkate bile almıyorum.

• hımmm iiyymiş:D

• Az bile yazdım fazla detaya girmeye gerek yok. Yaşanmışı anlatmak olmaz.

• öyle anlatılmaz tabi

• Panter emel asdjak

• pöfff:=)

• Onun gibisini görmedim ahdsaj

• ben bilmem ki :) eşim bilir :) hiç yapmadım için

• :D

• Öncekileri Göster
    • ağrılarmı geçmiş olsun inş.geçer szde kalın sağlıcakla ve hep gülün inş.iyi gclr=(

• sağol kardeş

• ilkim olsunda iyi sevişmesin ben hallederim :)

• ben altta o üstteyken kalça gitgel hareketlerini mükemmel yapan :D

• nee anlamadımm:D

• Öncekileri Göster
    • yaparm yaparm saol sohbetn için iyi gclr diliyorm sizee by bilmiş=)

• önemli değil iyi geceler :)

• sevdiğin insanla sex yapasken onu severken his ettiğin duygular gibi onunla sex yapmakta senin için özeldirhayatımdaysa zaten benim için özeldir

• seks olmazsa olmaz iyi sevişen kadın wouww tadına doyum olmaz sabahlar olmaz daha neler neler

• Birden fazla kadınla münasebeti olan arkadaşlar ancak anlatabilir sanırm. Ancak bunun nasıl tarif edilebileceğini bilemiyorum.

• anladım..

• iyi sevişen kadın deyince orgzm sorunu yaşamayan ve taklit v.s. için uğraşmayan açık fikirli ve sözlü kadınlarım gelir aklıma.

• Bulgar göçmeni bir hatunum vardı. MyFirstSexTeacher olayını yaşadık. Tecrübeliydi. Gardroptan atla üstüme dedi bir gün. O günden sonra bir daha görmedim zaten.

• istediğim cevap böyle değil yani budur dediğiniz kadın iyi sevişen nasıl ne yapmalı iyi sevişmek için bir kız:D

• Öncekileri Göster
    • aynen kedicik cevap süper en iyi cevap seçtim o yzden=)

• Eyvallah ablalar. Yapında bizde görek ya.

• Bana o'nu hatırlattın gene.

• iyi sevişen kadın ne yapıyorsa istekle yapan ve bunu hissettirebilen kadındır...

• bi hatun vardı tam deliydi 7 ay takıldık yatağın dışında yüzünü görmedim

• ooowwww süpermişş:D

• Hatırlayacak bir olayım yokcut.

• Ateşli gerçekten istekli ve arzulu olmalı, gerisi zaten erkeğin profesyonelliğine kalmış:))) sabahlar olmasın:)))

• bencede kesnlkle:D

• Öncekileri Göster
    • :))) sizede, şaka bir yana eğlenceli muhabbet için teşekkürler...

• rica ederm maksat eglenmek burda ciddi bşy yok iyi gclr:D

• Deneyeh mi _?

• yatağa hakim olan

• kesnlkle nasıldr sizce hakim olma

• Benden daha istekliiiiiiiiiiiii:) olan

• evett

• Öncekileri Göster
    • Mucux alnından

• mucuxx:D

• Kegel yapan hatun.

• sevgilimle aramda olanlarımı dinlemek istiosun kardeşimm ):

• hayır iyi sevişen kadın nasıldır size hissttren seksi off anladnz işte:D

• Öncekileri Göster
    • töbe yarbbim tamam kaç :Diyi gclrr:D

• hehehe :))))

Kızlar Ne Diyor 1

• istekli olacaksın onu uçuracaksın iyi gittiğini yüzünden sözlerinden ve nefesinden anlarsın zaten ;)

• anlayamıyorm iştee:D

Yükleniyor...