Büyük göğüs mü, küçük göğüs mü?

Büyük göğüs mü küçük göğüs mü?Erkekler hangisini beğenir? Kızlar için hangisi rahattır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Büyüklüğe takıntısı var erkeklerin.Ben hacim kadar şekle önem veriyorum.Yuvarlak, geniş ve dik olanlar en güzeli bence. Kafam kadar sarkık olacağına normal olsun ama şekilli olsun...Birde küçük göğüslü hanımlar için bir şarkı geliyor:"Avuç içi kadar mutluluk yeter"

Erkekler Ne Diyor 42

• aşırı büyük olmama şartıyla büyük derim

• bence herşeyin ortası karar. göğüsler kadının fiziğine göre olursa daha hoş olur bunun içinde bayanlara çok iş düşüyor. bol bol soğuk suyla masaj yapın diri kalsın fazla sıcak suyla yıkanmayın vucudunuzda diri kalsın.

• Ne büyük, ne küçük olanı en iyisi avcumda duranı :)))

• estetiği olan , yani boylu poslu bir bayanda minnacık, yada minnack birinde kafam kadar olmasına gerek yok. ama cok iri oldumu guzel durmuor.. ortalama olucak , mesela greyfurtt kıvamında :))

• 1.65 boya zayıf bi kıza kaç beden mesela

• 85B-C veya 90 B-c iyidir. Dye gittikçe olayın keyfi kaçıyor :)

• her şeyin kibarı güzeldir

• kücük kafi :)

• dalga mı geçiyorsunuz.tabiki orta büyük arası olanlar.akıl var mantık var dişilik özelliği olan bişeyin nasıl küçüü makbul olabilir.ama işin ilginç tarafı zamane kızlarınınki hep küçük

• orta boy olanlar

• arkadaşlar arasında bunun sohpeti döndüğünde hep deriz avuçladığın zaman bir parça taşacak büyüklükte diye ama silikonsuz ve dik olmak kaydı ile şahane.

• bı arkadasın dedıgı gıbı ele gelmesı onemlı ama emınımkı cogu erkek kı bende dahıl buyuk gogusun daha etkıleyıcı ve sexı oldugunu bılıyoruss

• Aslında büyük küçük ayırmam göğüs göğüstür.fantazi konusunda bu süreç tartışılır.toplu ve dar gözükmesi daha etkileyici olacaktır benim için.

• benim resmimi neden kullandığını anlamış değilim

• dostum burası sanal nerden bileyim sen kullanıyorsun.bi ara dgiştiririm

• lütfen =)

• Bunun ortası yok mu yahu? :) Çok büyük olması hoş değil, ağza oturan göğüsler her zaman hoştur.

• Bir erkeğe sorulmayacak nadir sorulardan birisidir bu soru.., elbette büyük olanı...

• orta büyüklük yeterli bence ucların koyu olması biraz çekicilik katar

• ben küçük olanları hiç sevmem. normal olabilir biyere kadar büyük olabilir, orta büyük olabilir. ama çok büyük asla. :)

• küçük olabilir fakt sıkı olmalı sarkık asla fazla büyük de iyi değil

• büyük göğüs

• Orta,dik,sıkı,beyaz :)

• aynen sen biliyorsun bu işi üstadd..

• eyvallah :)

• Göğüs harici size'ı ufak olsun. Cup'ları büyük olsun. 80-85 C ideal.

• dik olsun dolgun olsunn xD

• ben küçük gögüsten hoşlanırım avuç içine gelecek şekilde tavsiye edrimmm:)

• ortası iyidir. Adiana limanın göğüsleri ayarında

• baksenn :D

• tabi güzelim :)

• tabii ki de ne büyük ne küçük orta boy sıkı memeli ve dik ;)

• küçük göğüslü kızlar her zaman daha seksidir

• ele gelsinde en güzeli o bence. bu arada birileri resmimi çalmış hoşuma gitmedi

• lütfen

• :D

• küçük hiç belli olmayanıda, büyük ama sarkmışıda bana makbul gelmiyor, portakal misali ve dik olsu. Eee daha ne olsun :))

• orta boy yuvarlak olanlar guzel

• orta boy yuvarlak olanlar

• Büyük dik ve beyaz :)

• duble olsun :)

• herşeyin güzel duranı makbuldur.. :)

• kadındaki seksi duruş ve genel durum önemli göğüs büyük ama kadın obez ise olmaz yada tersi yani her şeyi bütün içinde görmek lazım elbette ideal olan 90-60-90...:)))

• ortası, makul olanı .d haha

• istisnalar hariç bütün erkekler orta sever...

• İri Finike portakalı büyüklüğünde, uçları sağ ve sol yukarıyı gösteren ve muhallebi kıvamında olmayan sert göğüs..(Gözüm döndü yazarken)

• Üzerinde "finike" yazılı etiket olan portakallar hep seni hatırlatacak Gökhan.:))

• Öncekileri Göster
    • Kulaklarım ne zamanlar çınlayacak, onu merak ettim.. :)

• muhallebiye koptummmmm :D :D

• Büyük göğüs tabiki

• büyük yürek

• gogus kafesinin olcusune gore degisir :) ayrica boyunu yazmissin 165 isen 85 36B ile 90-95 38B ya da 38C arasi idealdir ... dahasi zaten sende de sirt agrisi yapar estetik olarak da guzel durmaz

• sen ne iş yapıorsun bu ölçüleri bu kadar biliyorusn ? şaşırdım cidden +1

• Öncekileri Göster
    • neden ki?

• ustelik kadinlari oldukca tanima imkanim oldu :) benim duruumumdaki her erkek bilebilir bunu

• erkeğine göre değişir ama genelde ne aşırı büyük ne de çok büyük..Orta büyüklükte birazcık büyük olabilir en güzel göğüs o şekilde beğenilir.

• bence küçük göğüs ama türk erkeği büyük sever.kızlar da büyük olmasını ister küçük göğüslü olanların hepsi takıntılı aynı küçük penisli erkekler gibi...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• 80-85 ideal bence

• o ne kadar oluyor pardon? portakal gibi mi ? kavun gibi mi? :))

• Öncekileri Göster
    • erik kadara denk geliyomuş 80-85

• ahahaha :P

• kocamanda değil küçük de değil tabiki orda biraz daha büyük olabilir

• orda derken nerede

• Fazlasına özenme, ölümcül bir sırt ağrısı yapıyor allah seni inandırsın.

• senin ve senin haricinde birinin sevdigi gögüsler güzeldir. gögüsler tüm diger organlar gibi sevgiden anlıyorlar. bu da boyutu ne olursa olsun güzelliklerine yansıyor. bence önemli olan bakımlı ve diri olmaları. Soguk suyla masaj, südyensiz uyku ve nemlendirme cok önemli. Bakımlı gögüsler seksidir.

• valla en iyisi 85 canım hem çok büyük değil hemde çok ufak değil tam orta karar benm boyum 1.70 ama sütyen ölçüm 85 gerçi artık 90 olucak galiba ama neyse fazla büyük olmayan ve dik olan göğüsler kızlar açısından çok iyidir.Erkeklerinde en çok böyle göğüsler dikkatini çeker ;)

• elbette küçük olması iyidir

• Çoğu hatun 85 falan demiş ama bu olay, numara değil beden ölçüsüdür.Yani a ile d arasındaki mukayese cidden fark yaratır. 75 a ile 75 d arasında dağlar kadar fark vardır, bu sebeple hatun şişmansa ama 85 giyiyorsa bu onun gogus buyuklugunu değil, sırt cevresinin genis olduğunu gösterir.Esas gogus buyuklugunu numaralardan ziyade harfler verir.

• orta boy yuvarlak olanlar guzel ben aynı shakira gibiyim gogus pek yok popo var keske gogus de olsaydı neyse yaptırırırz nolcak :D

• Türk kızlarının çoğunun durumu aynı rahat ol o konuda...

• yuh tam tersi. turk kzılarında kalca yok basen var.ve bol bol da gogus var.benm tanıdım her on kızın sekizi böyle.

• evet basen var vede göğüs ama boyları 1.55 :)) off offf bütün kızlar aynı tip trde :D

• küçük yumuşak

• maalesef büyük göğüslerim var. Benim için rahat değil çünkü erkek arkadaşlarım daha fazla ve onlar yüzünden ciddiye bile alınmıyorum resmen. Ne söylesem 'seks seks seks seks' diyomuşum gibi geliyor onlara..

Yükleniyor...