Evlilikte cinsel hayat nasıl olmalı?

Arkadaslar evli olan ciftlerin cinsel hayatlari nasil olmali ve en saglikli sekilde sürmesi icin nelere dikkat edilmeli? Ben söyle düsünüyorum,... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• elbetteki evlilikte herşeyden önce saygı gerekiyor eşler birbirlerini tamamlayabilmeli bir bütün olabilmeli ki dışarıdan hiçbir kuvvet onları ayıramasın... cinsellik konusunda erkek ya da kadın farketmez bir taraf eğer seks isteğiyle eşine geliyorsa hiçbir bahane sunmadan onun emrine amade olmalıdır. hastalık vs hariç eşlerin seks isteğini reddetmesini zaten hiç anlmış değilim eşini mutu eden bir bayana ya da erkeğe tapılır bence ...

Soran beğendi
    • cinsellikte saygı olmalı mı peki?olmalı diyorsan bu saygının sınırları ve tanımı nasıl olabilir bir kadın gözüyle?soru cevaba mahal vermeden birkaç tane oldu ama...yani saygı olmadan cinsellikten haz alınamaz mı?

• Öncekileri Göster
    • çok doğru bir saptama..söylediklerine katılıyorum..ne istediğini veya istemediğini biliyorsun demek ki bu da çok önemli.Ben aslında şu açıdan sormaya çalıştım ; saygıdan taviz verilen ve tüketilen bazı evliliklerde cinsellik çok üst safhada yaşanabiliyor,bu da ayrı bir tezatlık,kalitesine bağlı olarak cinselliğin ön planda tutulduğu evlilikler olabiliyor,belki zor başarılabiliyor ama normal ilişkide kolaya yenilmek mümkün olabiliyor..

• Yorumun icin tesekkürler! :-))